Šta je novo?

World of Tanks

Hahahah, to saznanje je uvek kul, ja sam to skontao tipa 2019-e, nekih 8 godina nakon sto sam poceo da igram :D
 
Evo ja poceo krajem 2013, i postao sam bolji igrac tek prosle godine xD Hvala Ijuksinu i Kajzu sa unapredjenja :D
 
Screenshot (268).png

Sta reci i videti i ne zaplakati od muke, kada vidim ovo dodje mi da istog trenutka obrisem igru.

Da on u 1.711 partija je uspeo da ubije samo dva tenka mi je totalno zalosno. Pa da ih je gadjao kamenom pa bi nekog ubio.
 
^Ima brdo takvih acc, acc koji sluzi za rigovanje, sta mislis kako se drugacije prave one nerealne statistike.
 
Tako je. Taj acc koriste "firme" koje su placenje da rade 3 gun marks, misije, i budzenje stat... Imas brdo takvih.
 
Kakve su ovo gluposti.
Vozim Jag Tigra, nemezis me otkinuo od zivota.
Pazi moli te, 8 tir midijum i skida 500dmg.
Kakvo li je ovo pro**ravanje.. Strasno...
 
eto free credits. ne budi deo problema
 
Ja sam uzeo prvo 5 kutija i dobijem Lansen C a posle uzmem jos 50 kutija i dobijem Ka-Ri, 56TP, Nemesis, Tornvagn. Za nepunih 50 evra sam odlicno prosao.
 
Igram i ne verujem. GTA 5, sta je bre ovo, cirkus zivi :D
Tenk od 50 tona se prevrce ko balerina, puca ko rambo...
Ne znam sto igram ovaj izbljuvak, sve veci i veci, al igram :D
 

Prilozi

  • WoT Client 2024-05-16 18-34-21_H.265.mp4
    1.9 MB
Dokaz da je igra SMECE i da je RNG bog otac pa se ti igraj... 270 pen AP na kilani i ja dingujem t28 u dupe gde ima 50 armora! SMECE od igre
 

Prilozi

  • shot_014.jpg
    shot_014.jpg
    556.7 KB · Pregleda: 57
Prouči mehaniku igre. Bez da branim WG, najviše kuknjave dolazi zbog nepoznavanja kako šta u igri funkcioniše i zbog čega. ;)
 
a moze i uninstall, zasto bi neko trosio svoje dragoceno vreme na smece
 
Dokaz da je igra SMECE i da je RNG bog otac pa se ti igraj... 270 pen AP na kilani i ja dingujem t28 u dupe gde ima 50 armora! SMECE od igre
Kojim si topom gadjao to dupe, tacnije koji kalibar posto si lako mogao i sa vecim penom da odbijes zbog ugla oklopa.

1716237666332.png
 
Da proucim mehaniku igre? Objasni mi jer sam juce poceo da igram wot. Moj tenk je bio level sa t28, top je zadnji znaci od 100 do162mm a njegov armor je oko 50mm pozadi :) Tenk je bio na nekih 100m od mene, ako i toliko, Bukvalno auto pen. Takodje, ILidan- bog otac wota izgleda, igram wot mozda 10 partija mesecno ako i toliko cisto eto jer sam mazohista izgleda. Ne igram uopste kao pre jer je igra totalno svedena na srecu i nesrecu i nikakav skill skoro... Pogodim EBR sa HE direkt od napred na 30m od mene bez dmg sa tim topom koji je kao ebr skoro i onda kazete tako treba :) Tema o Wotu i mozemo pisati sta nam smeta i sta gresimo. Vi nista niste naveli gde sam pogresio a pisete gluposti kao da uninstaliram igru jer sam je nazvao smecem a igram je 13 godina, i totalno je bzvze da je igra otisla ovoliko u oPsajd i da je sav zar koju je imala sada nestalo. Necu da je obrisem jer je igram 13 godina, ok sad u zadnje vreme skoro jedva ali to ne znaci da treba da cutim i ne kazem svoje misljenje bilo da se vama svidja ili ne :)
Vidim da cesto ubacuju kutijice neke, da li je to da prikupe jos neke pare dok ne ugase igru? Nesto sam negde procitao da planiraju da ugase igru ali ne mogu da pronadjem tu info vise...
 
Da proucim mehaniku igre? Objasni mi jer sam juce poceo da igram wot. Moj tenk je bio level sa t28, top je zadnji znaci od 100 do162mm a njegov armor je oko 50mm pozadi :) Tenk je bio na nekih 100m od mene, ako i toliko, Bukvalno auto pen. Takodje, ILidan- bog otac wota izgleda, igram wot mozda 10 partija mesecno ako i toliko cisto eto jer sam mazohista izgleda. Ne igram uopste kao pre jer je igra totalno svedena na srecu i nesrecu i nikakav skill skoro... Pogodim EBR sa HE direkt od napred na 30m od mene bez dmg sa tim topom koji je kao ebr skoro i onda kazete tako treba :) Tema o Wotu i mozemo pisati sta nam smeta i sta gresimo. Vi nista niste naveli gde sam pogresio a pisete gluposti kao da uninstaliram igru jer sam je nazvao smecem a igram je 13 godina, i totalno je bzvze da je igra otisla ovoliko u oPsajd i da je sav zar koju je imala sada nestalo. Necu da je obrisem jer je igram 13 godina, ok sad u zadnje vreme skoro jedva ali to ne znaci da treba da cutim i ne kazem svoje misljenje bilo da se vama svidja ili ne :)
Vidim da cesto ubacuju kutijice neke, da li je to da prikupe jos neke pare dok ne ugase igru? Nesto sam negde procitao da planiraju da ugase igru ali ne mogu da pronadjem tu info vise...
I dalje nisi odgovorio koji tenk i koji top, tacnije koji kalibar. To sto je u rangu sa t28 ne znaci ama bas nista. I nazalost iz prilozenog dzabe sto igras 13 godina, kad realno ne shvatas osnovnu mehaniku igre.
Ta mehanika podrazumeva ugao oklopa i kad je odredjene debljine ne mogu da ga probiju top, kao na primer Strv 103 koji ima tanak oklop ali pod velikim uglom i svi topovi koji nemaju granatu od 121mm ili vecu ne mogu da ga probiju. Jednostavno je oklop pod takvim uglom da se manje granate odbijaju kao kamenje od povrsine vode kad leti pod odredjenim uglom :)
 
Pise vam sve samo treba citati... Na slici pise KILANA i jos sam ja napisao... To je t8 poljski TD
 
Gledao sam na kompu sad sam na fonu. Vidi se po putanji da sam bio u ravni sa tenkom, i kad se gleda na tom sajtu pise 100% pen, nisam bio ispod njega imam i replay, bukvalno na istom putu smo bili i da sam cak bio malo ispod opet pokazuje pen... Takodje imam onaj croshair sto pokazuje zeleno ili crveno, znam da i to laze nekad ali opet ovo je bilo previse. Pa nisam jedini kome se desavaju ovakve stvari..
 
nema veze koliko dugo igras, ako ti je smece batali, igraj nesto sto ti se svidja ako vec zelis da trosis svoje vreme na gaming.

core mehanike igre nece menjati, sada posle 14 godina sigurno. a pretpostavljam da ti se to svidelo u igri da je toliko dugo igras. onda ili si mazohista (sumnjam) ili nisi iskren kada govoris da ti je igra smece.
 
Pa batalio sam, kazem ti igram ponekad 2 3 partije cisto jer mi se nekad zaigra platoon sa nekim frendovima i to je to. Igra jeste smece jer je otisla bas bas skroz u pogresnom pravcu, Ali iskreno kad 13 godina ulozis u nesto bude ti krivo. Ja sam igrao profi ovu igru i zaradjivao pare od nje preko esl i igrao u top klanovima u mom primeu sto se kaze :) Zato me malo i boli kad ovako igra radi, i kad ubacuju gluposti u igru samo da izvuku dinar a glavne stvari ne menjaju. Kad bi vratili 7vs7 sistem kao u esl i takve turnire ja bi prvi ulagao u igru...
 
Pa batalio sam, kazem ti igram ponekad 2 3 partije cisto jer mi se nekad zaigra platoon sa nekim frendovima i to je to. Igra jeste smece jer je otisla bas bas skroz u pogresnom pravcu, Ali iskreno kad 13 godina ulozis u nesto bude ti krivo. Ja sam igrao profi ovu igru i zaradjivao pare od nje preko esl i igrao u top klanovima u mom primeu sto se kaze :) Zato me malo i boli kad ovako igra radi, i kad ubacuju gluposti u igru samo da izvuku dinar a glavne stvari ne menjaju. Kad bi vratili 7vs7 sistem kao u esl i takve turnire ja bi prvi ulagao u igru...
Imas onslought gde je 7vs7 :)
 
Ako se secas Ranked i esl turnira pre 7 8 godina, video bi da je ovo bzvze naspram onoga :) Ono je bilo sirova borba, taktika, tenkovi koji su bili normalnih statistika, skupis se sa drugarima nedeljom posle rucka i do navece przis wot i zaradis barem mesec dana premiuma :) Ako udjes u top4 uzmes i 50e :) Drugacije vreme bilo, igra je otisla u drugom smeru sto nekome odg a nekome ne :)
 
@NemanjaDk93
Pogledaj ovo ako te ne mrzi.
A sto se tvoje situacije tice znam da je frustrirajuce ali to sto si pogodio je ugao preko 70 stepeni i po mehanici je autorikoshet osim u slucaju x3 overmecha.
Ono sto je meni nejasno kako ga nisi overmachovao ako je top kalibra 162mm jer to sto si pogodio nije 50 nego 38 armor. 38x3=114mm sto znaci da sve sto je 115+mm kalibar trebao bi da probije. Kolko vidim za ove poljake, posto imaju "specijan" top ne vazi pravilo overmecha. Zapravo u opisu pise da je taj top 100mm, u tom slucaju ne mozes da overmechujes taj armor.
Pusti @illidan -a on radi kao antimarketing menadzer, svakoga ko se pozali ubedjuje da prestane da igra. :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Novi poljski premiumi zbog specificnog dizajna projektila imaju dva kalibra. U slucaju Kilane on je 100/162mm (PP-GG m100/162). To znaci da mu je unutrasnji precnik 100mm, a upravo je on taj koji se racuna kao efektivni. Kilana ima novi tip municije sa dva kalibra od kojih se manji uzima pri kalkulaciji za overmatch.

Pritom, mislim da se njihovi projektili tretiraju kao APCR tako da je i normalizacija ugla manja u odnosu na AP (2 stepena umesto 5 stepeni ako se ne varam). Nije vazno za ovaj konkretan slucaj, ali je svakako dobro znati.

EDIT: sad videh da je Frenky vec napisao, ignorisite me. Covek sve napisao :D
 
Poslednja izmena:
Kako god i u zivotu kad ti neko okrene dupe i ti promasis ne promasivo, boli... :)
 
Kako god i u zivotu kad ti neko okrene dupe i ti promasis ne promasivo, boli... :)
Potpuno te razumem, u poslednje vreme sam igrao Grille i odigrao mozda 300 partija, dva puta dolazio na 94% gun mark, prosto je neverovatno sta onaj tenk moze da promasi, dinga ili ne probije. Imam i battle hits mod i neke situacije su potpuno nadrealne.
Svakako podsetio me zasto najvise volim i igram LT klasu, spot mehanika je egzaktna i ne zavisis od RNG.
 
Juce zavrsio grindanje poljskih TD novih... Moram priznati jedan od tezih grinda. Mnogo tezak za igru, neke stvari mi nisu jasne oko tog topa, jednostavno kad igras taj tenk imas osecaj da koristis crevo za vodu a ne top! Neverovatne stvari masis, a da ne pricam dingas. Jednostavno tenk koji pravi 300 400dmg na 200 300m je njesra, a kad si na blizinu vecina ljudi napuni gold i izreseta te. tenk je odlican jedino kad je masa tenkova i kad se tuces na 10m i tebe niko ne dira onda 5k dmg napravis za 2min :) Ostalo, uzas... Nikako mi ne leze. Desetku jos nisam kupio, pricam za t8 i t9...
 
Nazad
Vrh Dno