Šta je novo?

World of Tanks

I ja sam to mislio, ali koliko vidim prosecan broj godina WoT igraca je dosta visi od onoga sto ocekujemo. Gde god neka anketa da se radi vecina igraca je 30-35. Takodje ako neko ima account 12+ godina i 50 hiljada partija nema teorije da ima manje od 20-25 godina, a pritom je veca sansa da je zapravo neko ko ima 50 godina i igra igru ne kapirajuci nista dalje od "hehe kliknem i tenk pukne".

Uostalom, firma koja napravi kolaboraciju sa Nindza Kornjacama iz 90ih, jako dobro poznaje ko su im igraci (da se razumemo, ne bunim se ni najmanje, ja sam apsolutno clan te ciljna grupe sa mojih 37 godina :D)
Kao neko ko ima klince od 12 godina apsolutno se slazem sa tobom. Prvo, wot ih ne interesuje, previse im je sporo. Drugo, nijedan klinac nema strpljenja da odigra 50k partija a najmanje da u tih 50k partija kampuje u bazi, pre ce otici napred i poginuti.
Brate imas vrlo dobar stats, na pragu si da shvatis da se ova igra ne igra timski vec svako za sebe i da je cilj da odigras max i u porazu a ne da te opterecuje to sto si izgubio ili odigrao draw.

A pazi ti mentalni sklop neke osobe kojoj je zabava da upali igru i stoji u mestu i ne zna šta radi.
I tako u 50k partija... :ROFLMAO:
 
Lepa partija, dobar tim i uz malo truda preokrenusmo :)

shot_104.jpg
shot_105.jpg

Obj. 590 mi je u startu bio mega uzasan, ali zapravo je potencijalno super tenk. Jedan jedini gold nisam opalio, a gun i nije toliko los kada se privikne covek.

Sa druge strane sa ovim T-54D hocu da se ubijem, igram ga kao da nikada nisam igrao igru. Sve preko 1500 dmg mi je sjajna partija :D

Tenk bukvalno nema nista. Oklop je diskutabilan, gun handling uopste nije dobar, depression je depresija bukvalno, spor, neokretan... Ili sam ja retardiran.
 
Poslednja izmena:
Lepa partija, dobar tim i uz malo truda preokrenusmo :)

Pogledajte prilog 434447
Pogledajte prilog 434448

Obj. 590 mi je u startu bio mega uzasan, ali zapravo je potencijalno super tenk. Jedan jedini gold nisam opalio, a gun i nije toliko los kada se privikne covek.

Sa druge strane sa ovim T-54D hocu da se ubijem, igram ga kao da nikada nisam igrao igru. Sve preko 1500 dmg mi je sjajna partija :D

Tenk bukvalno nema nista. Oklop je diskutabilan, gun handling uopste nije dobar, depression je depresija bukvalno, spor, neokretan... Ili sam ja retardiran.
Kod T54D je sve u oklopu. Pre neki dan je bio toptier na ENSK. Čovek je samo vozio napred i pojeo naš tim. Na kraju sam ga ubio ali bilo je već 3/4:15.

On može da radi kad ljudi ne znaju da nišane.

Slično kao T-54 Mod 1 u tier 8.
 
Upravo to, bas je situacioni tenk koji funkcionise bas dobro u nekim situacijama gde je top tier i protiv slabijih igraca, ali kad je u tier 10 gde svi imaju ogroman pen slabo sta uspem da uradim. Prosto oklop tada vise ne igra veliku ulogu, a to je jedino sto ovaj tenk ima. Pritom, ko ume dobro da nisani i sa slabiji topom moze lako da ga busi u kupolice na vrhu, jer imaju jedva 160-170mm debljinu.

Sa druge strane, fleksibilnost mu je jedna velika nula. 5 stepeni depression i pritom je prilicno spor. Mnogi T9/T10 teski tenkovi su agilniji od njega.
 
ST-62 Version 2 mi deluje fantasticno. Volim ovaj tip tenkova - veliki burst potencijal, a posto je inverzni autoloader omogucava solidan tempo pucanja samo prve granate. Ovakvi tenkovi su strasno fleksibilni, jedino ce ga muciti malo 6 stepeni depresije topa, ali boze moj, nije strasno.

Deluje kao potencijalni sledeci Assembly Shop, taman da odmorimo malo od teskih tenkova. Nadam se da nece biti clan wars nagrada ili nesto tako debilno sto igra mozda 15% populacije.

Crusher - meme klasican, na stranu sto je ultra ruzan, jos je spor i kontam da ce biti mucan za igranje za sve koji vole da im se tenk krece. Ne verujem da ce biti OP kao Turtle, nego ce da bude gora verzija njega sa kupolom. Deluje da ima odlican oklop, ali u danasnjoj meti ovakav tenk nece biti nesto mega kompetitivan, barem je to moj utisak.
 
Licno gde ne moram previse vremena i truda da ulozim cu se potrudim, cim su klanse i slicno nisam tu. Nije da ne volim ali prvo biraju najjace u klanu a kada njih nema e onda daj sta das, ako sam vec bio izrazio zelju da igram i oni me ignorisu a posle sam dobar e pa nisam tu.

Inace sada ce od ovog novog update da se promene misije u klanu pa ce biti nagrada onaj Carro 45t autoloader isto sa punjenjem granata izmedju pucanja, ali koliko sam procitao nece biti potrebno da se igra klanska nego ovako, tri solo misije i dve sa nekim u timu.
 
Zna li se nešto u vezi bidovanja za tenkove za ovaj manevar što se igrao, kad se biduje i ako neko ima informaciju koliki je min. bid.
 
Pa igralo se do 25. og a piše da je prodavnica dostupna od 28.03.
 
Šta je ovo sa igrom, pukla ponovo izgleda, ne radi ni jedan server. Ja malopre došao sa posla i nisam uspeo da uđem a ko se zadesio da je u igri njih je izbacilo kasnije.
 
Rade serveri
 
Sada probao radi ali ima dosta problema, ne pokazuje store, listu prijatelja, klan i to je ovako na prvu sto sam video da ne funkcionise.
 
Tako je i svi dobili po dan premiuma kao nadoknadu
 
Ima li nagoveštaja u vezi bida, koliko da se da?
 
Screenshot (240).png

Evo usao sam na test server da probam ove nove poljske td i tier x je totalno nebulozan sa dmg koji pravi. Mislim da ce uslediti sigurno neki herf a mozda i nece.

A ujedno sam pogledao ovo za misije i kako se dobija tenk i ovo je zadatak, prva misija koju uradite u toku dana dobijate 25 tih poena, druga 50 i treca 75... e sada koliko daju dve misije sa nekim u timu ne znam posto nisam imao prilike da probam. Ali koliko vidim po ovome mocice neke misje da se preskce odnosno krenete drugim putem, zavisi koja vam nagrada vise odgovara.

Da se zavrsi prva misija treba 200 tih poena a najvise sto treba je mislim 700. Tako da ne bi trebalo da bude tesko da se uzme ovaj tenk.
 
Screenshot (241).pngScreenshot (242).png

Klasican primer teletabisa, usao je u igru 27 januara napravio nalog i odmah je kupio tri premium tenka a ne zna o mehanici i kako se igra nista. 0 dmg je napravio sada u partiji.
 
Početnik neki, možda i klinac sa 7 godina. Šta očekuješ, da odmah bude topčina sa 5k+ demidža i wr 80%?
Dobio par premium tenkova i sad se uči.
 
Dobio? Gde to ima da se dobije da stanem i ja u red!

Ti tenkovi se nisu nikada delili nego se samo kupuju, a da li je klinac ne verujem jer sigurno nije dao 150 evra na ta tri tenka.
 
Dobio od ćaleta, keve, tetke/ujaka, babe, dede... Šta je tu nejasno..
Imaš i opciju da kupiš u igrici poklon nekome nešto.. možda prebija lik dugove na taj način, možda ima 60 godina, možda nije klinac 🤯... Nebitno je, imaš gomilu takvih igrača
 
Danasnji dan bas bio dobar, nisam imao vremena mnogo da igram, ali 17 partija i skoro 90% winrate nije nesto sto se previse cesto dogadja u WoTu.

Capture.JPG
 
Jedno pitanje za starije clanove, da li neko zna da mi kaze na koji period se pojavljuje mogucnost da neki premium tenk zamenite za neki drugi premium tenk uz doplatu zlata?

Imam dva tenka koja bih zamenuo jer ih ne igram. Znam da je to bilo nedavno moguce uraditi ali eto nisam uradio tada a sada pocinju da me nerviraju.
 
Jedno pitanje za starije clanove, da li neko zna da mi kaze na koji period se pojavljuje mogucnost da neki premium tenk zamenite za neki drugi premium tenk uz doplatu zlata?

Imam dva tenka koja bih zamenuo jer ih ne igram. Znam da je to bilo nedavno moguce uraditi ali eto nisam uradio tada a sada pocinju da me nerviraju.
Koliko sam pratio oko 2 do 3 puta godisnje. Ali ne mozes sve premium tenkove da djoras, bude lista tenkova.
 
Nego kolega mi kaze da ovi tokeni koji se dobijaju u battlepass da nisu jedini koji se dobijaju. Navodno kada se zavrse sve tri etape da se dobije jos koji token.

Jel moze neko da mi kaze vise o tome?
 
Ako se dobro secam tokene mozes skupljati cele godine i kad skupis dovoljno mozes uzeti tenk po zelji.
 
Ma to znam da moze jer ima tri battlepass u godini i ukupno mozes da skupis je 72 tokena ali ono sto mene zanima je da li kada se zavrsi battlepass se dobija jos koji token. Posto sam vidjao likove sa sveze uzetim TS-60 koji kosta 28 tokena a u battlepass ih ima samo 24. Odakle mu onda jos 4 tokena? A nije da je uzeo ko zna kada jer vidi se da ima Elite System prvi lvl.
 
Nazad
Vrh Dno