Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Evo brate gledam i cudi. Se, ukucao sam svoju tt username i sifru i ladno mi izbacio sve forume koje sam imao pre na droidu ... Hahahaahah




Tapatalk classic
fce7cc549f5dc19d3ffb31941657c158.png








Evo i upload slika radi :D batalicu mtalk ;)

Epic.

c556405d8ed857324e399980643815e7.png



https://www.microsoft.com/en-us/store/p/tapatalk-classic/9wzdncrfhwnl
Samo sam kliknuo na ovaj link i baca me na Store, probaj da podesi region na US, mozda te ti zeza.
 
Poslednja izmena:
Eeeee, da nije bilo mene sa pitanjem...
Još i meni da proradi.
U svakom slučaju mogu da se poigram sa L650, mada mi je odaj starkelja 625 baš prirastrao srcu.
 
Cudo je kako i radi app sobzirom da je pre 3 godine zaustavljen razvoj, font je ogroman ali bolje ista nego nista, a opet bolji je ui od mtalka .
Tapatalk Classic for WP
 
Тако ја радим, комбинујем ТТ на таблету и телефону, исти ТТ налог.
TapaTalk by L640
 
Kada bih znao da može da se instalira tapatalk na l532ds win8.1, odmah bi radio wdrt. Ovako me stra' od ponovnog setovanja višečasovnog.

Sent from almost dumb phone
 
Nije problem u setovanju, ne traje dugo.
Problem je što se gube aplikacije koje su davno instalirane, a njih više nema na Store. E tu je problem sa Tapatalk.
Imam ja još par egzotika koje sam izgubio ali preživeću.
 
Nije problem u setovanju, ne traje dugo.
Problem je što se gube aplikacije koje su davno instalirane, a njih više nema na Store. E tu je problem sa Tapatalk.
Imam ja još par egzotika koje sam izgubio ali preživeću.



Cek, jesi li ti skoro presao na w10m ili ti se na 8.1 izgubile stvari u Store-u?? Mislim pojedine app.



Video si tt jos uvek postoji u Store-u, cak iako sama app je "mrtva" 3 god ona opet kod mene radi na w10m poslednji insider 15215 rs2.
 
Poslednja izmena:
Lumia 625 nema zvanični preelaz na W10, nisam hteo prelaz nezvanično. Ipak je to uređaj sa 512K memorije. Uostalom, imam i L650 ali realno, više koristim 625...
Tapatalk fiktivno postoji na Store ali od toga nema vajde, ne može da se download-uje.
Kad probam da instaliram preko SD kartice sistem mi ne dozvoljava jer app "nije podržana"...
 
Lumia 625 nema zvanični preelaz na W10, nisam hteo prelaz nezvanično. Ipak je to uređaj sa 512K memorije. Uostalom, imam i L650 ali realno, više koristim 625...
Tapatalk fiktivno postoji na Store ali od toga nema vajde, ne može da se download-uje.
Kad probam da instaliram preko SD kartice sistem mi ne dozvoljava jer app "nije podržana"...

Ostavio sam ti link, gore probaj da je ubacis preko kompa putem wp8.1 sdk ...
 
Probao sam i taj sa linka i sa drugih linkova, ne dozvoljava instalaciju. Vidiš ga na SD ali ono bledo-providno i neće.
Rekao sam već da ću probati preko Developera.
 
Glavna je fora što mi TT i dalje šalje info mail kad me neko citira...
 
I to sam probao.
Međutim, ova metoda može da se primeni samo na XAP fajlove koji su podržani, odnosno postoje na Store. A Tapatalk nije više na Store.
Na sve su mislili...

Ako ti je lakse, i ja sam zaglavio na tom koraku pre par meseci (install preko developera) :)
Sledece korak bi bilo dekompajlovati xap i rekompajlovati ga kao 'moju najnoviju aplikaciju' pa onda probati instalirati, ali za kompjaliranje treba imati instaliran windows10 na kompjuteru, sto nemam pa sam batalio.
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da instaliram na 8.1, ali nisam jos testirao kako radi.
Ima da se skine verzija koja radi sa xda developer i onda sideload sa 8.1 sdk
 
Pa ok, radi...onako...

Ne moze polozena tasfatura kada se kuca.

Ne mogu da se podesavaju nalozi i forumi vec sve podesis na androidu pa se onda logujes na win phone i koristis.

To sam primetio, a nisam do sada koristio tt pa nemam neka druga zapazanja.
 
Poslednja izmena:
Da, nema cak ni background reklama :) Sto je vise koristim vise mi se svidja :)
Tapatalk Classic for WP
 
Malo sam izasao iz stosa sa WP8. Na 1510 sam imao WP10, pa sam vratio na WP8.1. Da li sam ja to sanjao ili sam ranije imao show more tiles prekidac. Sada ga nema. Kad proverim OTA update, kaze da koristim zadnju verziju.
 
hmmm... da li se ta opcija pojavila na desetki? nisam ni ja siguran..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Evo proverih na matoroj L520, ima još uvek ta opcija na 8.1.
 
Hmmm, gde da je nadjem :)
Na WP10 mi nesto ne radi kako treba. Cesce mi se pojavljuje ghost touch. Na 8.1 toga skoro da i nema a i off line navigacija je tu. Bas je tesko da se vratim na WP posle androida. Fale mu programi, pa da ga hebes. Zato je i propao. Steta.
 
Settings - start+theme , skrolnes malo i ispod imaces show more tiles opciju
 
Koristio sam here navigaciju zadnjih par dana i kasni u odnosu na voznju, tipa skrenite kada prodjem raskranicu, a vozim po gradu normalnom brzinom. Wtf, da se ne pregrejava telefon?

Secam se da su hardverski gpsovi imali opciju da se ubrza pozicioniranje, ali to je za brzine od preko 120kmh, a ja sam isao po zobsu.
 
Pozdrav ljudi! Spletom okolnosti moram da koristim Lumiu 920 par meseci pa me zanima koju aplikaciju za instagram koristite? Vidim da ljudi dosta pljuju onu beta verziju instagrama na store-u
 
6tag.
 
Izgleda da metro mail ne radi nakon 1.7.2017?
Jel moze neko da proveri ko ima 8.1?
aaaaa.png
 
Nazad
Vrh Dno