Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ne sviđa mi se taj zbox, trom mi je nekako. Ustvari, sad sam ga probao ponovo, dobar je.
 
Poslednja izmena:
Dosta je popravljen , interesantno developer je pisao da je usporio startovanje aplikacije zbog nekih drugih ubrzanja i poboljšanja. Ma iskreno ja nemam nijedan problem ni sa xbox ni mix radio. Sve su mi dobre.

Mix radio koristim za neke offline mixove i to je super stvar , ovako mi xbox i zbox rade posao.
 
2d97d28c7760ab4f8e1808ee13f3a0c1.png




:D ujedno i final 8.1.1
 
Haha... Evo radim... Jbt... Mislio sam da je ...14517... :D
 
Evo prvi put mi sad zatrebao VPN tako da mi je drago sto su dodali to.

Koristim ga za Netflix jer inace nije dostupan za nasu zemlju.
 
Posle mesec dana korišćenja WP na L735 dolazim do zaključka da osim brzine i stabilnosti sistema sve ostalo je čist mazohizam.Aplikacije su katastrofa, i vizuelno i po upotrebljivosti,izgledaju lošije nego na HTC Wildfire sa 2.3 androidom.Znam da ćete me napljuvati ali ovo je daleko od upotrebljivog.
Toliko,bilo mi na duši pa sam morao...
 
Posle mesec dana korišćenja WP na L735 dolazim do zaključka da osim brzine i stabilnosti sistema sve ostalo je čist mazohizam.Aplikacije su katastrofa, i vizuelno i po upotrebljivosti,izgledaju lošije nego na HTC Wildfire sa 2.3 androidom.Znam da ćete me napljuvati ali ovo je daleko od upotrebljivog.
Toliko,bilo mi na duši pa sam morao...


Ajde sve ali ovo :D

Zašto bi te neko napljuvao , ukusi su različiti. Recimo ja android očima ne mogu da vidim i više ga nikad neću koristiti. Meni je windows odličan ...

Kažeš "osim brzine i stabilnosti" to je valjda i poenta . Nismo više klinci da "drkamo " telefon po ceo dan i flešujemo svaki dan drugi rom. Bio tamo , video, odrastao. Sada mi treba pouzdan aparat .
 
Poslednja izmena:
Malo sam preterao ali kada bi imao Aldiko,Swiftkey,ES file explorer progutao bih sve ovo što sam napisao.Neću više u off.
 
Ajde da ne idemo u off ali stvarno je zeznuto kad se prelazi sa androida na wp i ios , prosto neko ne može da proguta neke nedostatke i ograničenja , nekom treba više vremena. Ja se recimo navikao za 5 minuta .


http://wmpoweruser.com/microsoft-to...-2-5-billion-potential-customers-infographic/

Vidim da su ubacili i bitcoin i plaćanje preko operatera. Da li je nekad to bilo moguće kod nas ? Cenim da bi naši operateri oberučke prihvatili da se naplaćuju aplikacije preko njih .
 
Ajde da ne idemo u off ali stvarno je zeznuto kad se prelazi sa androida na wp i ios , prosto neko ne može da proguta neke nedostatke i ograničenja , nekom treba više vremena. Ja se recimo navikao za 5 minuta .


http://wmpoweruser.com/microsoft-to...-2-5-billion-potential-customers-infographic/

Vidim da su ubacili i bitcoin i plaćanje preko operatera. Da li je nekad to bilo moguće kod nas ? Cenim da bi naši operateri oberučke prihvatili da se naplaćuju aplikacije preko njih .

Ne znam da li moze preko nasih operateran ,nisam probao. Ali bitcoinom radi super. Mnogo mi je bolje nego da prebacam stalno na srpski region kad nesto treba da platim. Mada vise i nemam sta par aplikacija koje su mi trebale sam vec platio.
 
Snaga User Voice-a :)

http://news.softpedia.com/news/Feat...indows-Key-as-Notification-Light-468294.shtml

vest je i na Benchu, ono sto je zanimljivo je da 925 i 1020 to vec imaju omoguceno kada je baterija mrtva a telefon totalno off, pa kada se prikaci na punjac ovo win dugme svetli tj blinka :) Zanimljivo ako to omoguce pogotovo za ove kojima je Glance nedostupan zbog ekrana, sa druge strane sta sa modelima bez tastera? ..
 
Najjače kod ms je da najave kritični update za 925 i 1020... I onda svi dobiju update pre njih...
:D
 
Hahhaahaahahahaha :D Kao da pripremaju i 4k snimanje za 1020 :D ma raspad, nije kao kad je bila Nokia u timu, vidi se da im fali ekipa.
 
Fali njima koja daska, bolje reći nameštaj... Ne znaju kako mogu lako da me imaju, povećao bi im učešće sa 2% na 50%... Samo kroz "mrketing"...

:D
 
ljudi jedno pitanje
kako da mi ikonica bude preko celog ekrana, a ne samo kao kocka ili skraceni pravougaonik
hteo bih da mi na primer, ikonica za twitter bude od leve do desne strane telefona
 
Start + Theme, pa ugasi "Show more tiles"
 
Wtf, kako nemate... Postoji od 8.1, a i sad sa Denimom imam.
 
Nema toga na L735.
 
Tri srednja live tile-a... Dok je kod telefona sa manjom rezolucijom bilo dva...
 
Sta, onda i 925 spada u telefone sa manjim ekranom? Jer i on ima opciju da se pali/gasi 'show more tiles'. Doduse jos nema denim, al verovatno ce ostati isto..
 
Pa 925 ima 720p ekran...ta opcija postoji kod telefona sa nizom rezolucijom od 720p. Tj. 480p
 
Nazad
Vrh Dno