Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ja posle zadnjeg apdejta ne mogu da postavim flashlight u precicama ,kako je kod vas ?

TF3HRHn.jpg

Ne mogu oni jednostavno da ne shebu nesto,ladno sad moram da skidam aplikaciju flashlight.
Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Ja je imam i dalje u precicama
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao da pusti FM radio zvuk preko Bluetooth zvučnika? Ne mogu nikako da izbacim zvuk iz slušalica, neće, ili ne umem da podesim. Neka ideja?
Lumia 650 telefon
Sent from mTalk
 
Meni i dalje posle instalacije .321 ne rade notifikacije za Outlook. Samo kad ga otvorim tad ih dobijam. Inače, čini mi se da telefon brže radi posle ovog update-a.
 
Meni i dalje posle instalacije .321 ne rade notifikacije za Outlook. Samo kad ga otvorim tad ih dobijam. Inače, čini mi se da telefon brže radi posle ovog update-a.

Jedno glupo pitanje da li ti je možda uključena opcija ušteda baterije? Ako jeste isključi je pa proveri da li su se notifikacije pojavile. Obavezno proveri da li ti je podešeno da ti se automatski uključi ušteda baterije kada procenat padne ispod određenog nivoa, ako jeste onda isključi tu opciju? Nadam se da će ti pomoći ovi saveti ukoliko i dalje budeš imao problema probaj da nađeš sličnu aplikaciju i proveriš da li ti rade notifikacije na toj drugoj app.
 
Poslednja izmena:
Meni flashlight radi...
Šta ne radi videćemo.
6.2.0 (Build 782)
 
Poslednja izmena:
Jedno glupo pitanje da li ti je možda uključena opcija ušteda baterije? Ako jeste isključi je pa proveri da li su se notifikacije pojavile. Obavezno proveri da li ti je podešeno da ti se automatski uključi ušteda baterije kada procenat padne ispod određenog nivoa, ako jeste onda isključi tu opciju? Nadam se da će ti pomoći ovi saveti ukoliko i dalje budeš imao problema probaj da nađeš sličnu aplikaciju i proveriš da li ti rade notifikacije na toj drugoj app.



Opcija za uštedu baterije se uključuje kad ode ispod 20%. To su default podešavanja i sa njima je Outlook radio normalno pre AU.

Ne smeta mi ovo toliko koliko me nervira što ovi ne mogu ništa da poprave a da ne zaseru 2-3 stvari usput.
 
Poslednja izmena:
meni danas naprasno progovorile mape:))))))na .221,ništa posebno nisam podešavao,uključio slučajno da proverim nešto kad ono čiča navodi:)
 
Navigacija u mapama progovorila srpski? :) Lepo čuti. A telefon na sprskom, i region Srbija pretpostavljam?
 
Proradila lampica... dzaba sam nagrdio nadogradnju... jedino sto se one zive plocice i dalje vrte...

Elem kad smo vec kod plocica pre par meseci je i "Biber" plocica bila providna pa su je sad vratili na onu nijansu violete...
Da li tako mora ili moze da se podesi providnost...
 
što se mapa tiče rade i na .321,govori srpski čovek:)ništa podešavao nisam(nisam ni imao šta),podešen isto kako je prvog dana upaljen,telefon i regija srbija srpski,a nema u podešavanju govora srbija.to je pretpostavljam za cortanu.jednostavno je proradilo
 
Sa zadnjim .321 primetio sam da se neke aplikacije opet same azuriraju.
 
Meni je poceo svakodnevno da se resetuje telefon.
Jel moze neki hardverski kvar da to uzrokuje ili je problem u Windowsu? Hard resetovanje ne pomaze mnogo.
Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nisi rekao koji telefon ali moze biti da baterija ispada iz lezista odnosno da je labava. Uguraj malo papira u neku od supljina izmedju baterije i kucista da pricvrstis kontakt.
 
Poslednja izmena:
Nokia Lumia 920, znaci minut dva pred restart telefon pocne da se zagusuje u radu i na kraju potpuno blokira i restartuje se sam od sebe, posle toga radi kao sat makar ceo dan. Ima neke teze sajtove koje organski ne trpi i crashuje pretrazivac ili se restartuje, dok je sad poceo da se resetuje i na facebooku.

Sent from mTalk
 
Možda da probaš hard reset? Napraviš prvo backup, pa ga resetuješ (reset phone, ima u podešavanjima), i onda nakon što se prijaviš na nalog odabereš da telefon povuče taj backup.
 
Nazad
Vrh Dno