Šta je novo?

Windows (phone) 10

Informacija koju sam našao googlanjem je da se to dešava samo kada je razlika pozivni ili samo prva cifra broja. Iz nekog razloga tu prvu cifru izgleda vezuje za pozivni i tu pobrljavi. Lik koji je to napisao ima isti problem na 950.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Interesantan problem, nisam do sada cuo za tako nesto. Obraticu paznju da proverim da li ce se I kod mene isto desavati.....
 
@ pshnd
Bas iz tog razloga ne mogu svi da primete bag.
U poslednje vreme nisam primetio taj propust, moguce da su resili to ili da jednostavno nije dosao do izrazaja.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
A na feedback hub šta je status problema? Received?
 
L550 je skoro dobila novi firmware,azuriraj telefon,mozda ce biti bolje.
 
Stoji Received od kako sam prijavio prvi put. Prijavio sam ponovo kada sam prešao na 640 i isto i na to je stajalo received, pa sam im opet prijavio kad je stigao i AU na 550 (tad sam već prodao 640ku). krastavac, više ne prijavljujem ništa jer sam izgubio volju, a ne znam ni što se više i zezam sa ovom 550kom. Od januara mi više neće trebati dva broja tako da se izgleda totalno pozdravljam sa Win. :(

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Poslednja izmena:
Proveri ti to ipak pa azuriraj ako nisi.
L550 sada radi brze i stabilnije nego ikada a delimicno su redukovali i loading tripove i iskakanje iz rama mada sam i dalje ubedjen da bi telefon progledao sa 1.5-2Gb rama, malo je danas 1Gb pa i za win OS.

Sent from my D6503
 
Ja sve vreme imam taj bag, burazer ima isti telefon kao fiksni od gajbe (064 umesto 011 jelte), i kad me zove, pise mi njegovo ime a kad dobijem poruku pise od fiksnog, a kad udjem u poruke opet je sve ok, dakle samo na lock screenu/glance-u pomesa.
 
Poslednja izmena:
Za ove probleme sa imenikom, jeste probali da unesete sa internacionalnim prefiksom? Ono, u fazonu +381...
 
^ Zar zaista misliš da za svo vreme od kako je puštena 10ka nisu isprobane sve moguće opcije?

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Dobro, što se odmaK ljutiš?!?!?

Ovaj problem sam video na talijanskom MS forumu, čovek se buni za slovenačke brojeve, sa pozivnim od tri cifre. U Italiji ima pozivnih i sa četiri, i to se ne dešava. Ili bar nisam nigde naleteo na to. Možda u kombinaciji sa lokalnim podešavanjima, a izborom US pa ga žbunj. ;-)
 
Ko se ljuti? A da, zaboravio sam na kom sam forumu... :d

Ma isprobali svašta. I sa i bez +381, US region, UK, RS... Uvek isti slučaj. krastavac.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Bio apdejt za kalendar ,sad se ni kod mene ne okrece plocica ,stoji ponedeljak :D

Sent from mTalk
 
Ahahaha! Super apdejt. :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Ja svaki dan gledam za kalendar, jer se mnogo ljudi žali ovde. I svaki put stoji datum koji treba. :D
 
Bio apdejt za kalendar ,sad se ni kod mene ne okrece plocica ,stoji ponedeljak :D

Sent from mTalk

Nema to više veze sa samom app. Očigledno je da MS radi nešto u pozadini na outlook.com, dok se to nezavrši, šta god da je, biće ovako. Isto važi i za kontakte (osobe).
 
Nema to više veze sa samom app. Očigledno je da MS radi nešto u pozadini na outlook.com, dok se to nezavrši, šta god da je, biće ovako. Isto važi i za kontakte (osobe).

Pod pretpostavkom da MS radi nešto u pozadini onda bi taj problem trebalo da se manifestuje kod svih korisnika koji imaju w10, ali nije tako kod mene radi Ok ne bih da budem dosadan ali tako je.
 
Pod pretpostavkom da MS radi nešto u pozadini onda bi taj problem trebalo da se manifestuje kod svih korisnika koji imaju w10, ali nije tako kod mene radi Ok ne bih da budem dosadan ali tako je.

Ima dve mogućnosti ili si bio među prvima ili još nisu stigli do tebe. ;) Inače mislim da se radi o nekoj migraciji, nije ni bitno.
 
Pod pretpostavkom da MS radi nešto u pozadini onda bi taj problem trebalo da se manifestuje kod svih korisnika koji imaju w10, ali nije tako kod mene radi Ok ne bih da budem dosadan ali tako je.
Radilo je i kod mene ,polako stici ce i tebe bag :D

Sent from mTalk
 
Haha ijuuu daleko bilo moj telefon je bugfree :)

Soilent Green is People
 
Ova Lumia 920 koju imam je postala totalno neupotrebljiva, edge crashuje, mtalk tapatalk crashuju, metrotube izbacuje errore i crashuje, svakodnevno je sve gori, resetovanje ne vredi.

Sent from mTalk
 
I meni mTalk baguje.. nema obavestenja kada me neko citira i odgovori.
 
Baguje i TT na 'droidu, retke su verzije koje rade prihvatljivo a i te umeju da baguju.



Sent from my D6503
 
Tt na wp je u nekoj bednoj verziji, maltene služi kao browser...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam odustao od TT na wp, iako je stabilan u radu ja mislim da je trenutno mTalk daleko kompletnija aplikacija od TT za WP dok za android na tabletu i dalje koristim TT jer sam ga svojevremno kupio, na mTalku mi stižu notifikacije tj pojavi se na tilu broj i kad uđem na mTalk neka crvena tačkica to bude tako kada me neko citira ili kada mi pošalje poruku ako na to mislite ...
 
Poslednja izmena:
I notifikacije koristite ladno :) Kao da ne visite(mo) dovoljno na forumu pa moram instant da dobijem i notifikacije kad se nesto desi? :)

Radi korektno mTalk, veoma brzo, s vremena na vreme se desi da vidim najnoviju poruku na listi tema, a kad udjem u samu temu nema te poruke, moram back pa opet u istu temu, tek tad prikaze najnoviju.
 
Ne, ne, pogresno sam se izrazio.
Ne stizu mi push notifikacije.. vec samo ona crvena tackica sto je TosaNS spomenuo.
Uopste nema nikakvo obavestenje, da mi je neko poslao poruku ili mi odgovorio na nesto..
Do sad sam bio prilicno zadovoljan mTalk-om, dok Tapatalk za WP ne vredi pominjati.
 
Šteta za IT zajednicu što ovakvi svetski stručnjaci i analitičari provode vreme na ovakvim forumima.

tapatalk by L640

Mislim da grešiš i da su ovakvi forumi odlična mesta na kojima IT zajednica može da otkrije nove stručnjake i da im ponudi unosno zaposlenje. :D
Evo, na primer, ja svakog dana očekujem da me neko kontaktira sa dobrom poslovnom ponudom - a sve zbog mog neprocenjivog doprinosa na ovom forumu. :D :D :D
 
Mislim da grešiš i da su ovakvi forumi odlična mesta na kojima IT zajednica može da otkrije nove stručnjake i da im ponudi unosno zaposlenje. :D
Evo, na primer, ja svakog dana očekujem da me neko kontaktira sa dobrom poslovnom ponudom - a sve zbog mog neprocenjivog doprinosa na ovom forumu. :D :D :D

Kod mene na autobuskoj stanici (BGD, ulica Borska) ima jedna pekara i pise da traze IT strucnjaka za prodaju peciva... :p
 
Mora da u toj pekari, umesto kuvanog đevreka, spremaju kuvani ROM. :D
Jel' u pitanju Borska na Miljakovcu? Da nisi u blizini 'Slona'? Ako jesi, javi se da idemo na pivo, tamo sam svaki dan. ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno