Šta je novo?

Windows 11

imao sam i ja taj bag sa windows update cleaner nije moga da obrise na verzii windows 11 22000 dok kod windows 11 h22 nema taj problem
 

 
Jel izasao 22H2?
22H2 je previše generalna oznaka, već ima insider verzije a ipak su različite. Samo ovaj broj označava potpunu verziju.
22000.856. Očekivana puna verszija će po svim indicijama biti 2022.xxx.
 
22H2 je previše generalna oznaka, već ima insider verzije a ipak su različite. Samo ovaj broj označava potpunu verziju.
22000.856. Očekivana puna verszija će po svim indicijama biti 2022.xxx.
Glasine za sada su da ce to biti Windows 11 22621.382.
Izvor

BTW: I to je neko uradio: windhawk

qpc4iFh.png
 
Poslednja izmena:
Izasli amd chipset drajveri za 22H2

Release Highlights

  • Window 11 22H2 OS support added
Known Issues

  • Sometimes custom install fails to upgrade to latest drivers.
  • Text alignment issues may be seen on Russian language.
  • Manual system restart required on Non-English OS after the installation is complete.
  • Windows Installer pop-up message may appear during the installation.
  • Uninstall summary log may incorrectly show uninstall status as fail on non-English OS.
 
Desktop Clock
 
HTC auu kad se setim toga na njihovim telefonima :)
 
Samo da omoguce ponovo drag and drop na stabilnoj verziji Win11, sto puta sam se pokajao sto ga koristim samo zbog nedostatka te funkcionalnosti...
 
Receno je da sa ovom verzijom sto sada treba da stigne da ce biti omogucen drag and drop, meni isto to dosta fali. Moglo je da se nesto u regeditu sredjuje ili tako nesto da sam video ali nisam hteo nista da cackam.
 
Pa ima Pin to Taskbar.
 
:D
 
Sutra treba da mi stigne novi CPU (Ryzen 5600) i PSU.

Da li da roknem odmah Windows 11 na ovu moju konfiguraciju ili da instaliram 10ku? :rolleyes:
 
11 bez problema. Instalirao pre neki dan, super radi.
 
@m1k1 Ma rokni ga! 😂
 
Slobodno W11, bolje radi sa novom generacijom procesora. Za Ryzen ima podršku za core balance a za Intel jedini "zna" kako da upotrebi E-cores.
 
To ne znači ništa jer je procentualno mnogo manje PC-a koji mogu da rade (oficijelno) na W11. 3 godine unazad i još ih je manje. Za naj novije generacije PC-a samo W11 ima sve a W10 samo prolazi.
 
Nazad
Vrh Dno