Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Meni se jednom desilo, ali nisam video nigde resenje, ukljucujuci M$ podrsku. "Svesni su problema", ali resenje jos uvek nemaju. Imas li instaliran TeamViewer, imam teoriju da je on kod mene bio krivac?
 
windows 10 problem.jpg
Ljudi moze pomoc.. Nzm sta da radim.. Komp radi 3-4h super, i posle samo zakove, nece nista, samo se ovo pojavljuje, samo pomaze da ga iskljucim.. 10547 je.. Ni jedan problem nisam imao pre ovoga, pocelo je sve od ove verzije Windows-a.. :/
 
Evo jedno pitanje van teme, tice se Offica 2016. Juce ga skinuo sa torenta, original kako kazu, i kad sam pokrenuo setup nije mi pitao nista, samo je poceo da instalira, nema custom install i slicno nego istalira sve. Da li to tako treba ili je ovo neka neisravna verzija. Hvala.
 
Evo jedno pitanje van teme, tice se Offica 2016. Juce ga skinuo sa torenta, original kako kazu, i kad sam pokrenuo setup nije mi pitao nista, samo je poceo da instalira, nema custom install i slicno nego istalira sve. Da li to tako treba ili je ovo neka neisravna verzija. Hvala.

moze da valja, zavisi sta si skinuo. ja citam comments od torrenta obicno.
 
moze da valja, zavisi sta si skinuo. ja citam comments od torrenta obicno.

Samo ovi koji si to skinuli i probali neka potvrde da li ima da se bira tip instalacije ili ne.
SHA-1:213A8A0F8849516704101CB6C49F6A027B0D6D5F
en_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6962141.ISO
 
Samo ovi koji si to skinuli i probali neka potvrde da li ima da se bira tip instalacije ili ne.
SHA-1:213A8A0F8849516704101CB6C49F6A027B0D6D5F
en_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6962141.ISO

Ja sam skinuo i nije bilo izbora tipa instalacije.Samo je "pregazio" Office 13.
Mislim da je to sasvim OK
 
Media Creation Tool je konačno počeo da skida najnoviji ESD sa integrisanim letnjim zakrpama. :)
 

Prilozi

  • esd.JPG
    esd.JPG
    622 KB · Pregleda: 167
Proverena verzija Officea 2016 final,rtm.na srpskom, i profing tools ćirilična i latinična se automatski instliraju..što se tiče aktiviranja snađite se, da ne bi bilo piraterija pa ban meni... :) izvolte link.
http://www.filesupload.org:81/disk2..._6969624.iso&token=3692k1bncitem8s4uad0o0sof1
Ako već pregazi 2013 a kako ja imam legalnu 2013 da li je moguće da može da je protumači kao apdejt i aktivira sa tim postojećim ključem. To su nudili na officeu za osx pri prelasku sa v2008 na v2011.
 
Opet je počeo Viber da puca zajedno sa Nvidijinim OpenGL drajverom. Sinoć sam detaljno testirao OpenGL sa GpuTest programom, radio sam i stress test, ne puca! U Linux-u OpenGL najnormalnije radi zajedno sa OpenGL Steam igricama.

Ovo će me izludeti.
 

Prilozi

  • openglerror.JPG
    openglerror.JPG
    20.6 KB · Pregleda: 138
  • openglerror2.JPG
    openglerror2.JPG
    167 KB · Pregleda: 132
  • openglerror3.JPG
    openglerror3.JPG
    158.6 KB · Pregleda: 125
  • viber1.JPG
    viber1.JPG
    159.3 KB · Pregleda: 126
  • viber2.JPG
    viber2.JPG
    106 KB · Pregleda: 125
Ja sam skinuo i nije bilo izbora tipa instalacije.Samo je "pregazio" Office 13.
Mislim da je to sasvim OK
Niste imali izbor zato što niste uklonili Office 2013. U torrentu koji sam ja skinuo nalazi se i programčić "O15CTRRemove" kojim treba prvo ukloniti Office 2013. Nakon toga i pokretanja instalacije dobijate prozor sa čekiranim svim programima iz Offica, pa birate šta ćete odčekirati. Barem je kod mene tako bilo
 
Niste imali izbor zato što niste uklonili Office 2013. U torrentu koji sam ja skinuo nalazi se i programčić "O15CTRRemove" kojim treba prvo ukloniti Office 2013. Nakon toga i pokretanja instalacije dobijate prozor sa čekiranim svim programima iz Offica, pa birate šta ćete odčekirati. Barem je kod mene tako bilo

Hm, ja nisam imao nijedan Office pre ovoga instaliran i nije me nista pitao. Znaci sto bi se reklo "na cisto". Cudi me da nisu stavili da se izaberu komponente kao sto je uvek bilo.
 
Hm, ja nisam imao nijedan Office pre ovoga instaliran i nije me nista pitao. Znaci sto bi se reklo "na cisto". Cudi me da nisu stavili da se izaberu komponente kao sto je uvek bilo.

Isti slučaj. Ništa me nije ni pitao, odmah je počeo da instalaciju.
 
Hm, ja nisam imao nijedan Office pre ovoga instaliran i nije me nista pitao. Znaci sto bi se reklo "na cisto". Cudi me da nisu stavili da se izaberu komponente kao sto je uvek bilo.

Možda ima veze sa tim što smo skidali određenu verziju,tipa Pro+,šta bi onda ko imao da bira šta želi da instalira,uzeo je valjda Pro+ zbog app koje dolaze uz njega,da je hteo samo Word,PP,Excel uzeo bi klasičnu Home edition.Jedino to bi bilo neko objašnjenje:kakvo,takvo
 
Hm, ja nisam imao nijedan Office pre ovoga instaliran i nije me nista pitao. Znaci sto bi se reklo "na cisto". Cudi me da nisu stavili da se izaberu komponente kao sto je uvek bilo.

Mislim da je ovo u pitanju. Ja sam skinuo ovaj torrent sa online instalacijom "Microsoft Office 2016 Professional Plus v16.0.4229.1024 - Online installer (x86-x64) v3.0"
Inače Offis sadrži
• Microsoft Access 2016

• Microsoft Excel 2016

• Microsoft InfoPath 2016

• Microsoft OneDrive for business in 2016

• Microsoft OneNote 2016

• Microsoft Outlook 2016

• Microsoft PowerPoint 2016

• Microsoft Publisher 2016

• Skype for business in 2016

• Microsoft Word 2016

• Microsoft Visio 2016

• Microsoft Project 2016

Ja sam odabrao samo Word i Excell
 
Poslednja izmena:
Mislim da je ovo u pitanju. Ja sam skinuo ovaj torrent sa online instalacijom "Microsoft Office 2016 Professional Plus v16.0.4229.1024 - Online installer (x86-x64) v3.0"
Inače Offis sadrži
• Microsoft Access 2016

• Microsoft Excel 2016

• Microsoft InfoPath 2016

• Microsoft OneDrive for business in 2016

• Microsoft OneNote 2016

• Microsoft Outlook 2016

• Microsoft PowerPoint 2016

• Microsoft Publisher 2016

• Skype for business in 2016

• Microsoft Word 2016

• Microsoft Visio 2016

• Microsoft Project 2016

Ja sam odabrao samo Word i Excell
ta verzija se prva pojavila na torrentima, ali nije finalna, link ka finalnoj sam okačio na prošloj strani... ps. evo i dokaza, uporedi build: (screenshot)
 

Prilozi

  • SCREEN-0025.jpg
    SCREEN-0025.jpg
    57.5 KB · Pregleda: 195
ta verzija se prva pojavila na torrentima, ali nije finalna, link ka finalnoj sam okačio na prošloj strani... ps. evo i dokaza, uporedi build: (screenshot)

Nije mi samo jasno jel uredu da više nema svih aplikacija iz Pro+ 2013 u 2016,jednostavno fale neke,jel kod svih tako ili sam ja skinuo pogrešnu verziju
 
Kako da iskljucim auto arange icons jer kada ga odstikliram on se posle sam aktivira?
 
Kako da iskljucim auto arange icons jer kada ga odstikliram on se posle sam aktivira?

ja još nisam rešio probleme sa tim ikonicama... zapravo jesam, nemam niti jednu na desku. probao i neke programčiće ali niš. neko sistemsko rešenje, tipa reg zavrzlama nema, ne nađoh da mi reši prob. nije da nisam probao neke stvari...
 
Isti je problem sa ikonicama u folderima. Dok na drugom kompu sa istim win sve radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Hvala lepo za link ofisa, DreamSpark nema ofis :)
One Drive link ne radi...
 
Nazad
Vrh Dno