Windows 10 (FAQ u drugom postu)

ericm

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
26.06.2011
Poena
48
^ ja sam pre par dana odradio clean install, poslednji build i apdejt i iskljucio tu opciju bas preko netplwiza.

Glenn

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.07.2008
Poena
38
Meni te opcije nema jer ne koristim pass:

image.png

toxicm

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.01.2012
Poena
48
Zar nije bilo da se iz Acc. > Sign In dela u Settings-u prvo postavi šifra, pa onda možeš da isključiš ovo (tad se pojavi opcija tu), pa onda ukloniš šifru...

TwistedMind

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poena
48
Nema. Kod mene postavljena sifra odmah i opcije nema. Sad sam sklanjao sifru, vracao, prebacio na MS account login pa vratio na local.
Netplwiz nema stiklu za uklanjanje sifre. Nije strasno, postavio sam pin, ali bih voleo da ne moram to da radim.
Vidim da ima neki reg hack za to pa cu probati uskoro ako radi.

nidzesi

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poena
18
Zna li neko neki program za win da mogu da imam dva puta isti program instaliran? Naime, imam dva viber broja, i ranije sam mogao iz windows storea posebno da instaliram Viber ali ga tamo više nema. Trebaju mi dve instance Vibera na W10. Ima li neki program kojim mogu da instaliram Viber Desktop po drugi put?

TwistedMind

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poena
48
Zna li neko neki program za win da mogu da imam dva puta isti program instaliran? Naime, imam dva viber broja, i ranije sam mogao iz windows storea posebno da instaliram Viber ali ga tamo više nema. Trebaju mi dve instance Vibera na W10. Ima li neki program kojim mogu da instaliram Viber Desktop po drugi put?
nije bas skroz to što tražiš, ali možeš da instliras bluestacks (android emulator) pa na njega dodatni viber. Aplikacije koje instaliras mogu da imaju sopstvenu precicu i direktno pokretanje tako da ne moras da palis emulator pa onda app. Njie instant jer emulator ipak mora da se podigne u pozadini, ali brzo to radi.

outlaw

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
11.01.2002
Poena
83
U krajnjem slučaju možeš da napraviš novi administrator nalog i da na novom nalogu da instaliraš Vajber, ali pitanje koliko će ti to biti funkcionalno za prebacivanje sa jednog na drugi... Negde pročitah kao može da se napravi neki shortcut, ali nisam siguran kako to uopšte funkcioniše?! ;)

Vrh Dno