Šta je novo?

Weather aplikacije

Može li da se u transparent weather & clock aplikaciji nemaju izvori prognoza, osim ona 4 koja su ponuđena?

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
Menjaju, ne nemaju &#@$&! auto correct.
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Probao sam Yandex ali previse fula. Priomjetio sam par puta da zakuca tem,peratura i onda moram ulaziti u aplikaciju i raditi manuelni refresh pa sa 3C skoci na 12C itd. Nije nesto relevantna.

image.png


8C je po googleu, 8.5C na mom termostatu dok Yandex pokazuje 3C.
 
Tebi je onda definitivno problem sto ti ni jedna na tvom mob ne radi osvezavanje u pozadini, pa sve moras rucno.
 
Mozda je do telefona. Kako je izasao MIUI 12.1.1 i A11 za Mi Note 10 Lite, pobrkala mi se the weather channel i jednostavno zaglavi i ako je vidim u notification. Samo zaspe. Ali je ocito to problem i sa ostalim aplikacijama. Izgleda da cu morati manuelno.
 
Da li ima neka aplikacija koja ima neku animaciju u pozadini? Da nije staticno i samo slika sunca i broj stepeni,nesto da se zivo desava?
 
Da li je ovakva ikona kod svih koji koriste nativ aplikaciju na Mi telefonima, čudno mi da ikona sunca stoji u večernjim satima, zar ne bi bilo logično da bude mesec?
 

Prilozi

  • IMG_20210326_210912.jpg
    IMG_20210326_210912.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 42
Ne znam da li je bilo ali yr.no norveška aplikacija je među najboljima na tržištu...
 
Ako se žele malo više meteo podataka za to koristim više app. Neke od njih su windy, pokazuje smer vetrova i brzinu, dobra je i zimi za prikaz novih snegova. Vreme i radar ima radarsku animaciju oblaka i widdget sa aktuelnim radarom. Yr za višednevnu i nju koristim kao widget.
 
Takođe preporuka za WOW (DarkSky) + Windy kombinaciju, posle gomile isprobanih (neke i sa pretplatom).
 
Koji provajder vam se najbolje pokazao što se tačnosti tiče?
 
najtačnijim mi se pokazao i dokazao "here.com" .............
 
Da li ima neka aplikacija koja ima neku animaciju u pozadini? Da nije staticno i samo slika sunca i broj stepeni,nesto da se zivo desava?

Weather M8


Ne znam da li se ovaj odgovor odnosio na mene ili je ovo samo bio predlog.
Kad sam mislio na neku animaciju u pozadini mislio sam da se nesto desava,sunce sija,kisa pada,sneg pada. Da ima neka radnja na widgetu. Ovako je se sve svodi na ikonu i brojeve.
Imalo je davnih dana za sony arc s super stvar,sa svim ovim sto sam gore napisao,da li je moguce da danas pored 3 buta brzih procesora,jacih grafika i nabudzenih displeja nema nesto slicno?
 
......u Subotici imamo digitalnu meteorološku stanicu sa koje u svako vreme mogu da se očitaju momentalni meteorolški uslovi....... sa "Dark sky" provider-om , maši za nekoliko stepeni skoro uvek dok sa "here.com" providerom nema promašaja , istovremeno se menjaju temperaturne promene.......
 
......u Subotici imamo digitalnu meteorološku stanicu sa koje u svako vreme mogu da se očitaju momentalni meteorolški uslovi....... sa "Dark sky" provider-om , maši za nekoliko stepeni skoro uvek dok sa "here.com" providerom nema promašaja , istovremeno se menjaju temperaturne promene.......
A na koju app mislis. Jel' to za gore spominjanu Weather & Widget - Weawow?
posto ja u njoj ne vidim da ima here.com kao provajder?
 

Prilozi

  • Capture+.jpg
    Capture+.jpg
    65.2 KB · Pregleda: 26
here.com imaš u today weather.....
 
ima li koja aplikacija za ios slicna weather mate za android? Ili ako ima bolja ali da moze da se stavi yr.no kao izvor podataka.
 
Postoji weather mate i za iOS

 
nije mi pokazalo u appstoru. tek kad sam kliknuo tvoj link pronasao sam je. Ali svakako aplikacija nije ni prici onoj na androidu.. Nefunkcionalna, ruzna.. Svakako hvala za info.. ostacu na zvanicnoj aplikaciji yr.no
 
Storm Radar nažalost prestaje da radi u junu, nude da se instalira Weather Channel app.
 
Beograd, subota 20.5.

Weawow kaže max 27 stepena.
AccuWeather kaže max 22 stepena.
 
^ 20.5. nije subota ;)
 
Nema problema. ;)
Kod mene WeatherUnderground i Yr.no za 22.5. pokazuju takodje 22 stepena, Bg.
Mozda taj izvor na Weawow nije bas pouzdan.
 
Foreca za taj dan kaže 24 max, umereno oblačno
 
Nazad
Vrh Dno