Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

nema sta da upropastis , samo se drzis napisanog. inace update sto je Trenje ostavio za HC 3.2.1 odlicno radi, i sa tim sam zadovoljan.
 
Jel zna neko gde mogu da kupim punjac za Vodafone Smart Tab 10.1 ubih se trazeci?!?!?
 
Instalirah GooManager. Kada izaberem Browse compatibile ROMs bez problema nalazi joestene direktoriji sa najnovijim update sistema :). Medjutim ne mogu da instaliram OpenRecoveryScript. Koliko sam gledao po netu shvatih da on treba da se nalazi u /cache/recovery/.

Da li mi neko moze pojasniti kako funkcionise OpenRecoveryScript i kako mogu da instaliram TWRP Recovery.
 
Da li mogu TWRP Recovery instalirati kao sto je Osoba A objasnila instalaciju CM10 (Jelly Bean), odnosno da cwm-u izaberem install zip from sdcard/choose zip from sdcard/Download/V11A_TWRP.zip?
 
Imaš ovde sa xda foruma, piše da može :

New twrp version(2.2.2.1) is downloadable . This new version is needed for automatic rom updates through goomanager. The new rom versions will be automatically updateable , but with only twrp .
Also this new version is available to install as a zip from recovery or as previous(img) through fastboot.
The filenames contains the modellcode which it belongs to.
for example :
V11_TWRP.zip is for smarttab10 and installable from recovery(cwm or twrp).
V71_recovery.img is for smarttab7 and installable from bootloader mode (fastboot) .

Here is the download link :
New Recovery
 
Radi Google Now :)
 
i? po tvome druže falcone, koji bolje radi na tabu, ics ili jb? koji je fluidniji u radu i koliko traje baterija?
 
Čini mi se da je malo brži na JB nego na ICS, a za bateriju ne bih znao, ja ga više i ne uzimam u ruke, devojka ga je kompletno preuzela :)
 
Uspeo sam tek iz sto prvog pokusaja da instaliram CM10 Jelly Bean. Problem je bio u tome sto imam v03b OFFICIAL ROM pa nemoze da se rutuje superboot metodom. U ovom slucaju se ide metodom koju je osoba A objasnila, dakle nemora da bude rutovan:
adb reboot bootloader
fastboot boot v11_recovery.img
Medjutim meni je posle druge komande prijavljivao waiting for the device, jer nisam instalirao drajvere dobro. Vrteo sam se u krug 2 dana dok nisam nasao post mobilix-a u ovoj temi, da se iz device manager-a desnim klikom apdejtuju drajveri i uputi se na folder "ZTE Tablet USB Driver"
Sad bih ubacio TWRP Recovery pa me interesuje da li kasnije, ako mi bude zatrebalo, mogu da vratim na cwm posto mi je backup kompatibilan sa njim?
 
Uspeo sam tek iz sto prvog pokusaja da instaliram CM10 Jelly Bean. Problem je bio u tome sto imam v03b OFFICIAL ROM pa nemoze da se rutuje superboot metodom. U ovom slucaju se ide metodom koju je osoba A objasnila, dakle nemora da bude rutovan:
adb reboot bootloader
fastboot boot v11_recovery.img
Medjutim meni je posle druge komande prijavljivao waiting for the device, jer nisam instalirao drajvere dobro. Vrteo sam se u krug 2 dana dok nisam nasao post mobilix-a u ovoj temi, da se iz device manager-a desnim klikom apdejtuju drajveri i uputi se na folder "ZTE Tablet USB Driver"
Sad bih ubacio TWRP Recovery pa me interesuje da li kasnije, ako mi bude zatrebalo, mogu da vratim na cwm posto mi je backup kompatibilan sa njim?

Imaš na xda oko instaliranja twrp-a, zadnjih par strana su polemisali neki likovi oko instalacije.
 
meni je prso konektor, sad ne znam dal na tabu dal na konektoru (14 pin),tako da moram da ga mincam kad hocu da napunim.ima li neko slicnih problema?
 
nemogu da upalim bootloader
kada drzim tastere power + volume down tablet mi ulazi u neki android system recovery utility
 
nemogu da upalim bootloader
kada drzim tastere power + volume down tablet mi ulazi u neki android system recovery utility

to i zato sluzi , a u bootloader ulazis kada preko racunara spojis tab kucas u adb sta da boot i kako ... poseti xda za smart tab
 
Zna li neko dal pasuje sa nekog drugog uredjaja punjac za ovaj, posto trazecu konkretno za ovaj ne mogu nigde da nadjem

Jel zna neko neku radnju, da uvoze i kine, tezgu na buvljaku...bilo sta, samo da ga iskopam negde, smorio sam se ne mogu da ga upalim...
 
Zna li neko dal pasuje sa nekog drugog uredjaja punjac za ovaj, posto trazecu konkretno za ovaj ne mogu nigde da nadjem

Jel zna neko neku radnju, da uvoze i kine, tezgu na buvljaku...bilo sta, samo da ga iskopam negde, smorio sam se ne mogu da ga upalim...

Pokušaj u Begram servisu (zvanicni servis za Zte...) , pisano je o tome već. Mislim da oni imaju adapter, ali nije jeftin.
 
Hvala, provericu sutra, nadam se da nije nesto papreno... Bio sam u bg elektroniku, posto oni saradjuju sa zte, ali mrka kapa, nemaju nista u ponudi od punjaca za zte tablete.
 
napokon sam odradio root na tabletu i sad imam jedan problem
nemogu da instaliram ics ili jb skinuo sam ih sa XDA foruma
krene da otpakuje folder i kada dodje do verifikacije pise verifikacija faild
jel zna neko mozda u cemu moze da bude problem ?
 
napokon sam odradio root na tabletu i sad imam jedan problem
nemogu da instaliram ics ili jb skinuo sam ih sa XDA foruma
krene da otpakuje folder i kada dodje do verifikacije pise verifikacija faild
jel zna neko mozda u cemu moze da bude problem ?

Zašto kada skineš zip , otpakuješ ga? takvog upakovanog samo copy/paste na sd-card tableta, ali prvo instaliraj cwm, pa iz cwm-a backup trenutno stanje HC-a, pa onda instalacija JB ili ICS
 
Uzeo sam u trampi ovaj tablet i prezadovoljan sam sa njim (vise moja cerka nego ja), ali imam dva problema...
Ne mogu da nadjem foliju posto je uspela malo da zagrebe display, a drugi je sto mi sat stalno zuri 10 minuta ili se jednostavno prebaci u sledeci dan...\
To sto se neki put skuca itd smatram kao normalnost ovakvog tableta, mada zadivljujuce lepo radi.
 
Nazad
Vrh Dno