Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Uzeo sam u trampi ovaj tablet i prezadovoljan sam sa njim (vise moja cerka nego ja), ali imam dva problema...
Ne mogu da nadjem foliju posto je uspela malo da zagrebe display, a drugi je sto mi sat stalno zuri 10 minuta ili se jednostavno prebaci u sledeci dan...\
To sto se neki put skuca itd smatram kao normalnost ovakvog tableta, mada zadivljujuce lepo radi.

Foliju sam nasao u Delti italijanska pa se isece koliko treba, a za sat pogledaj ranije postove ima update na 3.2.1 uradio i sat i datumi su sad ok
 
Ma nemogu da instaliram nikako ICS stalno mi izbaca ovu gresku
--install /sdcard....
finding update package...
opening update package...
verifying update package...
E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed
installation aborted

Neznam ni sam sta da radim
 
Neko je rekao da je na pijavi nasao neki kineski univerzalni sa gomilom dodataka i da je bilo i za nas tab ali nikada to zvanicno nismo potvrdili niti sam video slicno nesto.
 
Ma nemogu da instaliram nikako ICS stalno mi izbaca ovu gresku
--install /sdcard....
finding update package...
opening update package...
verifying update package...
E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed
installation aborted

Neznam ni sam sta da radim

Skini ponovo update.
 
Nemogu nikako da instaliram CWM
prvo kucam Adb reboot fastboot
pa onda se tab restartuje pa kucam Fastboot flash recovery CWMR5x_V11A_recovery.img
i posle pise waiting for deviace i to stoji i nista vise
ima li nekog resenja
 
Nisu ti dobro instalirani drajveri, imao sam i ja taj problem.
Ako se nesnađeš napisaću ti sutra kako sam ja uspeo
 
napokon sam instalirao CWM
e sad me nesto zeza wi fi nece da se ukljuci, samo stoji da ga ukljucuje i na kraju pise samo greska i nista vise ali to mi se desilo na HC sinoc i sada na ICS i nikako nece da ga ukljuci
jel zna neko sta mogu da uradim u vezi toga
i da li mogu da instaliram .apk iz CWM-a ili samo .zip

jel moze neko da postoavi mdusanov backup ili neki vas backup
oni linkovi sa 47 strane ne rade vise

ili ako neko moze da mi pomogne sta da radim u vezi wi fi
nece da se ukljuci
 
Poslednja izmena od urednika:
@bojanz

Meni je nakon instalacije wifi pravio problem, tab je odmah zabad'o kada bih pokušao da uključim wifi, jer dugme za wifi je u startu bilo neaktivno-sivo.
Mislim da sam to resio tako sto sam na kraju ovim redosledom instalirao CM10: najpre sam iz CWM-a išao na opciju advanced/wipe dalvik cache pa nakon toga advanced/fix permisions, pa sam tek tada išao na install zip from sd card
 
Poslednja izmena:
Pitanje da li Tablet mora da bude rutovan da bi instalirao TWRP Recovery (Current Release v2.2.2.1): ili samo na sd karticu da stavim ovaj fajl i da ga instaliram
Hvala

J
 
Moze li neko da opise rad ovog CM10 JB.
Sta radi sta ne radi (vidim da kao kamera zeza)
Koliko drzi baterija...
Hvala
 
Sa XDA teme > http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1629630

CM10 Jelly Bean (Android 4.1.2) actual release 2012.10.11

What is working :
-hw acceleration
-WI-FI (Both on 2.4 GHz and on 5GHz too)
-touchscreen
-gps
-audio
-3G data
-Setting of cpu clock and governor from settings (performance settings) The max OC is as in #60 .
-tmobile theme engine
-USB
-Lagfree and Savagedzen CPU governors added
-New RIL
-Voice Calls
-Bluetooth
-Tethering over Bluetooth
- Wifi hotspot
-Tethering over USB
- Possible to turn on wifi in airplane mode.
- Deep Sleep (only in airplane mode)
- Goomanager integration
-Automatic updates via goomanager works only with the newest twrp version (2.2.2.1) , so please update.

What is not working :
-Camera
-CDMA data on Optik
 
@bojanz
Ko ce ga znati..isti sam problem i ja imao,odneo na reklamaciju,vratili mi posle 6-7 dana i od tada ( da kucnem u drvo) radi bez problema.
 
A zbog cega se ovo desilo kada je sve normalno radilo

Predpostavljam da je memorijski čip na koji se smešta baseband particija loš. Dođe do korupcije podataka i ćao. U servisu im menjaju matičnu tako da ima logike. Moguće je da samo ufleškaju baseband a napišu da je ploča zamenjena. Sve je moguće.
 
Nazad
Vrh Dno