Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Koji audio player preporucujete, imam dosta muzike u flac formatu, upario sam ga preko bluetootha sa Sony slusalicama i bas zgodno radi :) . Dajte predlog za neki provereno dobar program koji vredi kupiti. Jos bolje, predlozite dobre programe koje ste probali za svastanesto :)
 
@cambiel
Ne daju unlock code posle isteka ugovora ?
 
Vidim da se na gsmareni pojavio i zvanicno pod vodafone brendom ( takodje i 7" model), a datum zvanicnog pojavljivanja je prikazan februar 2012. To je dobro jer se nadam da ce i broj korisnika rasti pa mozda budemo uskoro imali i neke custom romove.
 
Radim na tome ;) Bićete obavešteni. Za sada samo je bitno da imamo sve što je potrebno. Slažem kockice upravo sada.
 
Imamo root i CWM koliko večeras :banana:

Svaka cast,bas sam danas citao teme na xda forumu.
Jedno pitanje manje vise vezano za tablet,a to je,gde ja proveravam koliko poruka imam da saljem :) ? Preko neke sms poruke?
 
Svaka cast,bas sam danas citao teme na xda forumu.
Jedno pitanje manje vise vezano za tablet,a to je,gde ja proveravam koliko poruka imam da saljem :) ? Preko neke sms poruke?

Ako misliš na poruke koje ćeš slati drugim korisnicima Vip mreže? Onda od toga nema ništa, barem ne za đzabe, sve poruke osim onih(servisnih) za proveru koliko ti je ostalo GB se naplaćuju.
 
Bravo. :) Našao si dump stock roma?

Našao. Noviji od našeg ali za portugalsko tržište. Sve što je potrebno je prosleđeno utanakos-u na rootzwiki koji trenutno radi na CWM portu. Ja pokušavam pre toga da dođem do roota ali postoje određene poteškoće ;) Sve u svemu vrlo smo blizu društvo.
 
Odlično. Valjda ovo znači da ćemo možda videti i neke custom romove, a i ICS, što da ne. :)
 
Necu custom rom. Hocu odmah ics. Custom mora proci 10 revizija dok sve bude radilo kako treba. Ne zelim da gubim vreme na to. Gladan sam, ocem icecream sendwich :d
 
NA KONJU SMO - ROOT JE STIGAO

Na konju smo :guitar: Superboot metod je konačno upalio. Uskoro stiže i CWM a ja moram detaljno da napišem uputstvo i da još malo ovo istestiram.
 

Prilozi

  • IMG_20120210_011520.jpg
    IMG_20120210_011520.jpg
    968.8 KB · Pregleda: 147
  • IMG_20120210_011530.jpg
    IMG_20120210_011530.jpg
    780.1 KB · Pregleda: 148
Ja sam definitivno vratio uredjaj Vipu. Poslao prvi na reklamaciju, posto je prenocio u Stnadby, Please insert Simcard, nije vise proradio, zamenili su mi za drugi kome baterija bukvalno curi koliko malo traje sa svim pogasenim chudima. Toliko od mene.
 
Ja sam definitivno vratio uredjaj Vipu. Poslao prvi na reklamaciju, posto je prenocio u Stnadby, Please insert Simcard, nije vise proradio, zamenili su mi za drugi kome baterija bukvalno curi koliko malo traje sa svim pogasenim chudima. Toliko od mene.

Da li znaš otprilike koliko ti je baterija trajala na prvom Tab-u, a koliko ti traje na ovom novom? Nisam ni ja nešto preterano oduševljen trajanjem baterije(moraću da je testiram, nikad da se setim:)), ali šta je, tu je...
 
Na konju smo :guitar: Superboot metod je konačno upalio. Uskoro stiže i CWM a ja moram detaljno da napišem uputstvo i da još malo ovo istestiram.

Opa, bravo još jednom. :) Jedva čekam da ga rootujem, nerviraju me reklame, pa mi najviše treba AdFree. Btw. bilo bi dobro da napraviš i unroot metodu ako neko kojim slučajem mora da vrati tablet na reklamaciju.
 
Kada su me videli 2 put, nije bio nikakav problem, sami su me pitali kada su videli tuznu facu. Inace, momak iz tehniceke podrske cak i pored toga sto se razgovor snima je rekao da mu je sve jasno i da nemoram da duzim uz smesak:). Ja vec imam ugovor za dva telefona, samo smo raskinuli ugovor, procedura je malo cekanja i to je to. Inace, gomila je reklamacija na uredjaj.
 
Da li znaš otprilike koliko ti je baterija trajala na prvom Tab-u, a koliko ti traje na ovom novom? Nisam ni ja nešto preterano oduševljen trajanjem baterije(moraću da je testiram, nikad da se setim:)), ali šta je, tu je...

Full baterija celu noc punjenje, nije izdrzala 10 sati u idle, koriscen aktivno 2 sata.
 
To je smesno. Ja mogu da citam knjigu 7h bez problema i odusevljen sam baterijom. Tvoja je felericna ocigledno.
 
Ja stavim na punjac kad odem na trening (od 7-10),posle toga ga cackam 3-4h,odem na spavanjse,tablet na stand by.ujutro uz kaficu prelistavanje mejlova,foruma,novina,cca 1h..na poslu stalno nesto snimam i brisem i kad se vratim kuci oko 18h,baterija je na 30-50%,kako kad.
 
Nazad
Vrh Dno