Šta je novo?

Vivo X100 Ultra

Bezbedno je.. isto koliko i ispod plavog mosta, bez zaštite.

A da sačekaš da neki malo poznatiji i navodno pouzdaniji prodavci nabave ovaj model? Jedini put kada sam nekome uplatio pun iznos (prilikom kupovine telefona na KP) je kada sam od poznatog člana bencha naručio fon za poklon. Znao sam sa kim imam posla i to je to.
Ovaj što ima tu jednu ocenu na KP deluje kao random bot, ni naziv profila nije uspeo baš smisleno da otkuca.
 
Bezbedno je.. isto koliko i ispod plavog mosta, bez zaštite.

A da sačekaš da neki malo poznatiji i navodno pouzdaniji prodavci nabave ovaj model? Jedini put kada sam nekome uplatio pun iznos (prilikom kupovine telefona na KP) je kada sam od poznatog člana bencha naručio fon za poklon. Znao sam sa kim imam posla i to je to.
Ovaj što ima tu jednu ocenu na KP deluje kao random bot, ni naziv profila nije uspeo baš smisleno da otkuca.
Sa kinezima sam imao posla samo preko Aliexpressa i uvek sam bio ispoštovan max a vidim da je ovaj lik od skora na kp tako da nije baš mogao da napravi ocene, a od nečega mora da se krene 🙂
Imaš Nemanju (drugi prodavac), dogovori se s njim za avans. Meni nije tražio ništa. Radi Google pay, moj stiže za par dana pa ću da istestiram sve.
Nije bio taj Nemanja na oglasima juče kad sam gledao. Ekstra što ti stiže uskoro, sad ćemo makar imati info iz prve ruke. Želim ti da sve prođe u najboljem redu!
 
Nazad
Vrh Dno