Šta je novo?

[VIP] 50% popust (vaučer)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Istekla je ta akcija sa vaučerima 31. januara.
 
Koliko znam prodavac može da ti da vaučer ako hoće. Ako znaš nekoga u VIP-u ili nekoga ko ima nekoga u VIP-u vjerovatno može da ti sredi
 
Napisao sam ti i na PP.

Postoje vauceri koji vaze do 30.06.
Ima onih na kojima pise "25% vise minuta". E to je za stare tarife pa sad taj vaucer moze da se iskoristi tako a moze da se prebaci u "50% manji racuni 2 godine".
 
Ima neko ko bi prodao vaucher ?

PP ako ima neko.
 
Ja jurim za ortaka vaucer i nema sanse da ga nadjem. Covek jos hoce da plati 10000 din.
 
@nikoola

Gde si bio kada sam poklanjao moj vaucher :)
 
Stvarno, ako neko ima neku info, neka je pusti ovde, i ja bih uzeo tako nešto... :)
Ja sam umesto telefona uzeo 25% popusta, pa me zanima jel može i tih 25% više minuta i sms/mms, jer mi drug (koji je radio u VIP-u) ima taj od 25% +
 
Ja sam iskoristio 50% vaucer koji je vazio do nove god. Takodje sam dobio od ortaka iz VIP-a.
 
toliko o ozbiljnosti domaceg VIP-a.

kao i skoro sve u ovoj zemlji ---- ako nemas vezu - pushish :smoke:
Da li ce ti biti lakse ako ti kazem da recimo ja nisam ni znao da ovo postoji ? Kao i verovatno 90% ljudi sto nemaju pojma ?

A sto se tice paralele i ove zemlje, to se i te kako radi i u drugim zemljama.
 
Da vaucher je bio bas to, novogodisnji poklon vip zaposlenima.
 
koliko je proveren info da oni vaucheri 25% vishe mogu da se koriste i za 50% manju cenu pretplate ?
 
Ako imas vaucer sa 50% popusta imas 2 mogucnosti.
Mozes iskoristiti i popust od 25% ili uzeti telefon (koji ide uz izabrani paket, kao da ga full placas)
Sta je kome bolje, neka se sam preracuna.
To je sigurno.

S obzirom da vazi za dodatni popust od 25% uz 50%, verovatno je da vazi i za za kombinaciju 50% popust 25% vise.
Najbolje proveri na licu mesta.
 
Jedan detalj, cini mi se da 50%+25% ne vazi za najvecu VIP1800 tarifu..
Koga interesuje neka prvo proveri.
 
koliko je proveren info da oni vaucheri 25% vishe mogu da se koriste i za 50% manju cenu pretplate ?

100% proveren.

Ja sam nabavio 25% vise i pretvorio ga u 50% manje :D Na tarifi post1800 i uzeo Tattoo.
 
I šta mi "obični smrtnici" treba da učinimo za taj vaučer ? :)
 
Da si u kontaktu sa zaposlenim u VIPu, svi su dobijali po 10 vaucera ako ne i vise.
 
Da li vaucer vazi samo kada se uzima telefon bez postpaid paketa ili vazi za cenu koja je odredjena uz neki postpaid paket (npr.: HD2 je uz postpaid 325, 34.999 din pa na tu cenu ide 50% popusta)?
Inace ovo nije uopste lose, ako se jos uvek mogu nabaviti ti vauceri.
 
Popust je na pretplatu a ne na cenu telefona.

Moze pretplata bez telefona. Obavezno 2 god. Moze i dodatni popust od 25% bez telefona.

I nije lose, naprotiv: 1800min, sms ili mms 1800mb za 1990din!
 
Poslednja izmena:
Popust je na pretplatu a ne na cenu telefona.

Moze pretplata bez telefona. Obavezno 2 god. Moze i dodatni popust od 25% bez telefona.

I nije lose, naprotiv: 1800min, sms ili mms 1800mb za 1990din!

Još ako se ne uzme telefon, a uzme se 25% popusta, taj paket izađe 990 dinara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno