Šta je novo?

Vertcoin [VTC] (Scrypt-N)

GTX 750 2GiB 25 kh/s ako nekog interesuje. 😅
 
Ocu ja da probam taj VTC jel on moze na cex da se salje ili na koji volet ide i kako se povlaci instaliram upravo OCM pa cu da vidim
 
Ne moze na Cex jer ga nemaju u ponudi.
Ja sam ga na Coindex.

Taj ocm u njemu je i walet kad iskopas nesto na drugom tabu ti je sent opcija th stavljas adresu gde bi da saljes i trazice ti password koji si stavio kad si prvi put pokrenuo majner
 
ok a kada budem hteo da ga menjam za kes ili neku drugu valutu moram na coindex ili kako ga povlacis ??
 
Imas dve opcije :

1 : Solarno ( na sunce ili ti na ruke) prodas VTC za neki stable coin tipa usdt, usdc ili cak dolar, nadjes kupca i sve to mu prodas sa COinex bez da saljes na drugu menjacnicu

2 : Na racun banke ( kartice visa, master...) prodas VTC na Coinexu i kupis nesto sto ima najeftiniju proviziju tipa LTC, Riple i to posaljes na CEX na cexu prodas za dolare ili eure, i to povuces na svoj racun banke...

Cex radi sa vecinom nasih kartica ali treba proveriti pre toga, npr trenutno samo na visa intezinu radi povlacenje, dok na master kartici radi samo depozit !

Na cexu bi trebalo da rade sve kartice koje su vezane za devizni racun, to su vecina kreditnih kartica tipa master, american expres... Jer sve one su vezane za devizni racun...

Master trenutno ne radi ali to je do cexa valjda ce resiti uskoro
 
Ok otvorio sam nalog na coinex i kada otvorim deposit ne mogu da nadjem VTC da bih mogao da ga prebacim sa OCM-a.Gde gresim ???
Na cexu imam volet za LTC i ETH hteo sam tamo da stavim i VTC al nema ga tako da ako moze neka pomoc ....
Hvala
 
bittrex , southexchange , dovewallet ...
 
A što mu treba toliko puno vremena da ga prebaci na bittrex ??
OTC miner ima u setings-u poolove na kojem vi kopate ??
Meni po defu stolji na Hashalot i tu je fee najveci 2% da li da se prebacim na neki drugi ???
 
politika menjacnice , traze mnooogo potvrda da bi sredstva bila na raspolaganju.

za sada kada kopam, direktno kopam u novcanik preko suprnove . ne planiram prodaju , dok ne vidim barem 3-4 x vecu cenu od ove bilo u $ bilo u btc...
iskreno ne znam koji pul da predlozim vidim da miningpoolhub ima skoro 33% od hasrate i najmanji fee. probaj.

predlazem pod obavezno da napravite blockchain wallet , brzo ce se sinhronizovati i ne zauzima puno. posle cete lako sa menjacnicama
 
Treba mu skoro 24 h da bi sa OCM prebacio 3.11 na bittrex ....
Strava :)
 
шта да кажем .. ако мењаш , продајеш на дневном нивоу (мењаш за ВТС напр) онда је боље копати нешто друго где су брже трансакције
 
Ma ne menjam i ne zurim tako da samo laganeze....
Nego sam se iznenadio da ide tako sporo....
 
ne
ali svaka kartica sa 2GB memorije na sebi radi posao
 
poslao sam na bittrex neku sicu. Trazi 600 potvrda. Mozda uvatim 2. ili 3. talas.

u proseku 1 potvrda u minuti ili 5 potvrda na 6 minuta hm 10-12 sati :( znaci kada se desi "skok" nema sanse da se brzo reaguje

edit
suvise optimisticno 16pot/22min .. razvlaci se ko svinjska crevca
 
Poslednja izmena:
24 h treba da legne ne bitno koliko saljes koliko sam ja primetio,mozda gresim...
 
tako je
nego ja se ponadao. e pa mijauX :p ... 60 potvrda / 90 minuta dotle sam pratio kako vise vreme promice toliko se razvlaci :)
 
leglo za nesto vise od 22 sata
diff skocio 50-60% i cena le lepo ispradila. 1vtc > 2$

mr. greedy u meni se pita - da li ovo ima snage za x8 ?[/QUOTE]
 
kada mi se sinhronizuje novcanik imam sledecu poruku :

warning : unknown new rules activated (versionbit 2)

da li neko zna o cemu se radi ?
verzija 0.17.1
 
uh cena koju "4ekam" izmedju 4$ - 11$ . 4 je dostizna mozda do kraja godine za 11 ne verujem , ali ajde mozda se desi 4udo.
Na southexchange sam imao nekih <280 vtc tamo je bila cena prodajna 1800 satoshi ja to prodao a na bittrexu u istom momentu kupovna cena bila 1200satoshi tako da sam brzo odreagovo i vratio tih 280 . disbalans u ceni , prozor je trajao nekih 4-5 minuta.
(jedan od veoma retkih momenata gde sam se pitao a zasto na menjacini nisam imao malo vise :) )

Za 28 dana otprilike je polovnjenje nagrade. Uopste ne verujem da ce se cena vtc povecati zbog toga. totle cu i kopati.
posle cu vec videti sta i kako. Imam stare i biblijske karte. Ove druge cu najverovatnije definitivno da gasim. a stare vracam na XPM na jeftinoj tarifi da iskoristim toplotu koji algoritam izvlaci iz gpu dok traje zima. Valjda ce taj bogati kinez jednom da dresi kesi i da pokupi ove svoje novcice. ha ha ha ha ha.

za rx amd karte definitivno je najbolji teamredminer , menjajte miner pod hitno , kakav OCM i bakra4i
za r9 verthashminer nema alterativu po meni , mada sa TRM na r9 280 prijavili 410kh ,mozda mislili na x verzije. Nisam uspeo da startujem miner sa 15.12 cat. driverima (a da instaliram neki adrenalim me stvarno mrzelo)
edit
nisam uspeo TRM da startujem ni sa adrenali 20.11.2 (r9 270x) tako da ne verujem da TRM uopste i radi za bilo koju r9 kartu (valjda su to i napisali da radi sa rx pa navise /ne secam se vise prolupao sam i umoran/)
 
Poslednja izmena:
Na ovoj ceni cini mi se da sam u nuli, placam struju. 4 usd je odlican profit. Ne kopam od letos. Etc sa rx 470
 
karte sa eth parametrima trose 20% manje struje u odnosu na etc :)
manje za eps , vise za mene :)

kada vec pomenuh "bogatog" kineza , on kao da me cuo pa je dreshio kesu > od 102 satosija podigao na 155 (nekih 160 din/po rx 470 ,190 din /rx480 )
 
U da, to sam zaboravio. Vtc je stedljiv. Razmislicu, mada imam ga prilicno.
 
Koliko daju r270 kartice sa 2gb, imam neki stari rig sa tim karticama stoji kao ukras, pa ako se nesto isplati neka vrti... :)
 
Nazad
Vrh Dno