Šta je novo?

Vertcoin [VTC] (Scrypt-N)

Na 80mhz, 203mhs

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Po wtm trebao bi 4.5 vtc da iskopam po danu, a u coinotron pise 2.66 po danu. Jel mu treba dugo da se namesti da bi pokazivao pravu vrednost?
 
Poslednja izmena:
Cekacu 24h i verovatno cu prestati da kopam, evo posle 12h 0.098, ajde neka bude za 24h 2 sto je daleko od isplativog kopanja

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mnogo je eksplodirao diff za jedan dan eksplodirao tri ipo puta malo li je poolovi malo kradu i eto,ja sam se prebacio nazad na Monacoin sta da se radi.
 
ako vam treba relativno dobar pul , probajte na coinotron ... u ono vreme je bio veoma dobar i korektan .. ako je uopste isplatljivo kopanje verta ...udaljio se jgb...
 
ako vam treba relativno dobar pul , probajte na coinotron ... u ono vreme je bio veoma dobar i korektan .. ako je uopste isplatljivo kopanje verta ...udaljio se jgb...
Ja pobegao od coinotrona, duplo manje mi je pokazivao zaradu za 24h, nego na suprnovi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pokazivao ti je realnu zaradu, suprnova pokazuje 100% vise. Coinotron pa zdravlje.
 
VTC presao pre desetak dana na nov algoritam - verthash
za amd karte vec par godina ispod radara , iznenada je na whatomine dosao do druge pozicije.
za kopanje potrebna je grafika amd generacije gn1 pa navise i da ima 2gb memorije. za nvidie cuda 3.0 pa navise.

sa novim algoritmom , potrebno je nadograditi novcanik na 0.17.1 verziju. izgleda da hoce da se ubuli ako vam je novcanik malo stariji.( 0.14 , na 0.17 verziju nije htelo) , ali to nije tako strasno za punu sinhronizaciju 5-6 sati sa najgorim mogucim netom. pre nego sto krene uopste da sinhronizuje, sa sajta automatski ubaci u data folder fajl verthash.dat ,velicine 1,2 GB , koji je kako sam shvatio svojstven datom novcaniku. za sada ima dva minera verthash miner i vertcoin one click miner. u direktorijumu minera takodje morate da imate verthash .dat fail.

vertcoinone miner prilikom starta skida verthash.dat.

nazalost , nisam uspeo da startujem vertcoinOneMiner , izgleda da ne voli win7... ii fali neka biblioteka otvori samo beli ekran i prijavi gresku ubrzo

rezultati nekih kartica sa neta:

r9 280x 404 kh
rx 470 385.2 kh
rx 480 437 kh
rx 570 413 kh
rx 580 447 kh
(predpostavljam da su to rezultati sa nemodovanom memorijom) modovane daju vise nekih 7-10% u zavisnosti od memorije

vega56 666 kh
vega64 681 kh
radeon 7 1200 kh

rx5700 755 kh
rx5700xt 763 kh

1050ti 192 kh
1060 333 kh
1070 429 kh
1070ti 437 kh
1080 503 kh
1080ti 614 kh
1660 318 kh

2060 422 kh
2070 580 kh
2080ti 777 kh

3060ti 1230 kh
3070 1230 kh
3080 1600 kh
3090 1980 kh
 
One click miner je smece. To ko nema pojma o miningi i kopa na desktop masini. 4h mu treba da prikaze podatke, baguje itd.
probaj verhasminer radi isto kao klasicni mineri za ethash algo
 
One click miner je smece. To ko nema pojma o miningi i kopa na desktop masini. 4h mu treba da prikaze podatke, baguje itd.
probaj verhasminer radi isto kao klasicni mineri za ethash algo

moram priznati da me je OCM dobro iznenadio jednostavnoscu i stabilnoscu. par dana ga koristim, istina na desktop masini i imam samo rijeci hvale.
ne znam ni zasto sam sam ga setovao i pokrenuo, mozda iz neke nostalgije, ali ne mogu reci da ne odradjuje posao kako treba.
od momenta kada mi je to palo na pamet, do momenta kada je poceo rudariti proslo je manje od 2 minute bez ikakvih problema. ne znam kako bi se ponasao u slucaju nekog riga ali za jednu karticu i rudarenje iz zajebancije je odlican.
 
moram priznati da me je OCM dobro iznenadio jednostavnoscu i stabilnoscu. par dana ga koristim, istina na desktop masini i imam samo rijeci hvale.
ne znam ni zasto sam sam ga setovao i pokrenuo, mozda iz neke nostalgije, ali ne mogu reci da ne odradjuje posao kako treba.
od momenta kada mi je to palo na pamet, do momenta kada je poceo rudariti proslo je manje od 2 minute bez ikakvih problema. ne znam kako bi se ponasao u slucaju nekog riga ali za jednu karticu i rudarenje iz zajebancije je odlican.
Pokrenuo sam i ja vertcoin-ocm. Samo sam ukucao adrssu i pass.. brzo je krenuo da kopa. Ima da se odabere pool supernova i hashalot. Ovde se može pratiti /vrlo skromno urađeno/ https://hashalot.net/vtc/miners/VeLZffifADpNpDwDuq1gRRqZpSrqf2Cfv
Ne znam kako da konfigurišem i gdje to mogu uraditi da imenujem rigove da bi mogao pratiti recimo kao na nanopoolu. Takođe da setujem odrđenu sumu kada nakopa da automatski šalje na adresu?
taurus: ako si uspio, daj neke instrukcije i upute.
Hvala!
 
Pokrenuo sam i ja vertcoin-ocm. Samo sam ukucao adrssu i pass.. brzo je krenuo da kopa. Ima da se odabere pool supernova i hashalot. Ovde se može pratiti /vrlo skromno urađeno/ https://hashalot.net/vtc/miners/VeLZffifADpNpDwDuq1gRRqZpSrqf2Cfv
Ne znam kako da konfigurišem i gdje to mogu uraditi da imenujem rigove da bi mogao pratiti recimo kao na nanopoolu. Takođe da setujem odrđenu sumu kada nakopa da automatski šalje na adresu?
taurus: ako si uspio, daj neke instrukcije i upute.
Hvala!

nemam rigove, kopam iz zajebancije na radnoj masini sa jednom karticom. setup je prosao glatko u dvije minute ukupno. miner je optimiziran da je masina upotrebljiva i za vrijeme kopanja sto mi se posebno svidja.
mislim da nema opcija koja omogucuje automatsko prebacivanje coina na novcanik. ja to radim "pjeske".
 
moja stara, usudit cu se reci kultna karta, Asus HD 7950 DirectCU Top sa 3GB gura 320 kH/s.
za jednu tako staru kartu, nije lose.
 
sa kojim drajverima si pustio 7950?
ja sam na starim 15.7.1 nista overklokovano msi 7950 880/1250: 336 khs i saphirke 280 920/1250 351kh/s ukupno 1mh/s dosta je :) greota starca overklokovati :) al veca greota i penzionisati :p
 
sa kojim drajverima si pustio 7950?
ja sam na starim 15.7.1 nista overklokovano msi 7950 880/1250: 336 khs i saphirke 280 920/1250 351kh/s ukupno 1mh/s dosta je :) greota starca overklokovati :) al veca greota i penzionisati :p

instalirao sam Adrenalin 2020 Edition 21.2.3 Optional... nisam je zatezao, radi na stoku 900/1250
 
odlicno. znaci da ne menjam drajvere :)
 
sa 1mh/s whatomine mi kaze da treba na 24h da baci 5,69 vtc .
8 sati je proslo, racuna mi 1,2 vtc umesto 1,89 vtc_a ..
suprnova me nije razocarala uvek je debelo podbacivala , al 30 % je mnogo . neki predlog za pool ...
koliko vtc treba da iskopam pa da mi suprnova isplacuje? odabrao sam opciju da kopam diretno u valet ...

e coinotrone coinotrone . i ti si odlucio da prekines sa radom ..shame
 
Vtc trenutno ponovo isplativiji od ravena za rigove od 4 gb.
Samo ako prodas danas, medjutim treba 24h da bude confirmed na bittrex pa jos dok nakopas :)

sa 1mh/s whatomine mi kaze da treba na 24h da baci 5,69 vtc .
8 sati je proslo, racuna mi 1,2 vtc umesto 1,89 vtc_a ..
suprnova me nije razocarala uvek je debelo podbacivala , al 30 % je mnogo . neki predlog za pool ...
koliko vtc treba da iskopam pa da mi suprnova isplacuje? odabrao sam opciju da kopam diretno u valet ...
Meni daje nesto vise nego sto pokazuje wtm. Mozda imas losih shareova?
 
nemam mnogo. ispod 1% , videcu sutra .
 
rx 560 1100mhz/1750mhz 184 kh/s (blockchain drv)
r9 270 900mhz/1250mhz 255 kh/s (adrenalin 17.12.2[ bili pod ruku ])
 
Nazad
Vrh Dno