Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

Meni su danas OPET skinuli 100€ sa računa ničim izazvani. Istih onih 100€ koje mi je vectone vratio tačno pre 7 dana. Ovo je za ozbiljnu inspekciju u banci i vectonu, pa i za zatvaranje i telenor banke i vectona. Proverite i ostali da niste oštećeni opet!

I meni isto
 
Znači nisam jedini, "dobro" je da nisam jedini. Ili je do Telenor banke ili je do njih. Telenor banka mi je prošli put to rešila, danas sam opet zvao telenor banku i nadam se pozitivnom rešenju. Ali su mi ipak predložili zamenu kartice, što sam prihvatio. Samo mi danas NIJE legao kredit na sim karticu, a nisam ga ni tražio. Ali kako oni mogu tako da skidaju pare kako im se ćefne, lopovi neopevani.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko u drugoj banci takav problem?

Nisam isprobavao, a ne verujem i da hocu zbog svih postojecih problema sa dopunom. Bolje da ne dolazim u problem zbog toga.

A inace, govorna posta ne radi ako nemate kredita. Preslusavanje poruka naplacuju 7 din, danas saznao od operatera.
 
Lepo, lepo. Sad vidim da je odlično što mi nije stigla kartica... Nema varijante da ću ikada da sarađujem sa tim stručnjacima. Ja ne znam kako vas ne mrzi da se drndate i uplaćujete kredit. Dok ne obezbede vaučere ili kartice na trafikama ne bi trebalo da uplaćujete.

Sent from daljnski, using thumbs.
 
Ja kao i većina ljudi sa ovog foruma a možda i šire sam samo probao kako radi kartica, zato sam i uplatio tih 100 dinara jer nisu neke pare. Jednostavno ja sam konkretno u it svetu, bavim se time i hteo sam da isprobam. Međutim oni sada imaju brojeve naših kartica, bilo kreditnih ili debitnih, i oni bez ikakve autorizacije sada skidajz novac po nekom autonatizmu kako se njima hoće...Sada se samo treba izvući iz toga. To za kiosk se slažem, i ja čekam e-dopunu, vaučere, šta god.
 
Cini mi se da oni u ostalim zemljama nude samo vaucere, pored dopune sa kreditnom karticom. Ne pise nigde da ima i elektronska dopuna. Kako pise po forumima, valjda i sa vaucerima nesto petljaju.
 
Made by Indians for Indians :) Meni tako zvuci.
 
Ja kao i većina ljudi sa ovog foruma a možda i šire sam samo probao kako radi kartica, zato sam i uplatio tih 100 dinara jer nisu neke pare. Jednostavno ja sam konkretno u it svetu, bavim se time i hteo sam da isprobam. Međutim oni sada imaju brojeve naših kartica, bilo kreditnih ili debitnih, i oni bez ikakve autorizacije sada skidajz novac po nekom autonatizmu kako se njima hoće...Sada se samo treba izvući iz toga. To za kiosk se slažem, i ja čekam e-dopunu, vaučere, šta god.
Ne bi trebalo da imaju te brojeve ako ste platili preko PayPal-a.


Sent from daljnski, using thumbs.
 
Danas je proknjžena moja uplata od 300rsd što sam dopunio kredit i sve je ok.

Послато са Coolpad A8
 
Hm, znači da su to sredili. Samo ja nisam preko pay pala, nemam pojma ni ja zašto, već sam direktno na sajtu ukucao broj kartice i uzeo 100 dinara kredita, a toliko je i pisalo u 3D secure kodu. Međutim od tada kreću noćne more sa 100€. Računao sam na taj 3D secure kod da neće biti zloupotrebe, medjutim prevario sam se.
 
Šta se dešava sa ovom mrežom, ima li bar 3 korisnika?
 
Ja sam dobio karticu ali je nisam još uvek ubacio u telefon.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Isti slučaj.
 
Hello. Nedavno sam saznao da funkcionisu i elektronske dopune na kioscima. Da li je neko pokusavao da dopuni sa njima?
 
Od februara do sada ništa, možda se na leto malo dovedu u red..
4c602df97072e23ce164ad9c7ee5e270.jpg
 
Poslednja izmena:
Pre ce biti na jesen, kad se vrate sa letovanja, orni za rad.
Pozdrav
 
Pitas da li radi ili izjavljujes da radi.?!
Nemas nikakvog znaka interpunkcije na kraju reci/recenice(tacka, upitnik).
 
Bicu iskren da sam se nadao slicnoj ponudi kao u Austriji kad ono corak.
 
Džaba im sve uz one cene...



... sent from mobilni using antidepressants...
 
Cene su i blagi užas,a nikako da saznam koliko naplaćuju dolazne pozive.
 
Ali evo jedne dobre stvari : Sa srpskom vectone karticom , 1 MB iz Grčke je 1 dinar. Dolazni poziv je besplatan.Poruka 8 dinara. Ako pozivate u okviru eu iz rominga,cena minuta 10 dinara. Pozvao sam ih da vidim da nije greška, i nije ,zaista su tolike cene.
 
To vec nije lose, bar za pozive, net je "skup" tj ne isplati se.
 
Pa nije skupo 1RSD / MB u roamingu u EU, mada ima jeftinijih varijanti, ali se idalje isplati za neko malo korišćenje uz benefit da imate besplatne dolazne pozive iz Srbije.
 
Nazad
Vrh Dno