Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

Jesu jos nekome u medjuvremenu aktivirane kartice? Dobra stvar je da sam uspeo stupiti sa njima u kontakt preko mail-a [email protected], ali na engleskom, i odgovaraju dosta brzo. Samo mi nesto nije jasno. Ako sam ih dobro razumeo, kazu da su aktivirali moju karticu, ali telefon jos uvek nece da se poveze, isto pise SIM card registration failed. Ostale kartice rade perfektno. Moze li to biti do telefona ili da kartica nekako nije kompatibilna sa njim? U pitanju je Nokia E63, operativni sistem Symbian.
 
Poslednja izmena:
Jesu jos nekome u medjuvremenu aktivirane kartice? Dobra stvar je da sam uspeo stupiti sa njima u kontakt preko mail-a [email protected], ali na engleskom, i odgovaraju dosta brzo. Samo mi nesto nije jasno. Ako sam ih dobro razumeo, kazu da su aktivirali moju karticu, ali telefon jos uvek nece da se poveze, isto pise SIM card registration failed. Ostale kartice rade perfektno. Moze li to biti do telefona ili da kartica nekako nije kompatibilna sa njim? U pitanju je Nokia E63, operativni sistem Symbian.

Ni ja nisam mogao aktivirati 3 kartice
 
A zasto ti je sad to toliko bitno? Sacekaj dok ne skockaju mrezu kako treba, pa ce aktivirati kartice. Strpljen spasen.
 
I nije previse bitno, nego mi je cudno zasto ne radi, a kazu da su aktivirali. :)
 
Da imaju neke povoljne pakete pa da i razumem nestrpljenje. Tamo, ako ne sto ne promene, bice zali boze uplatiti kredit.
 
+1

Ponuda je ravna nuli. Posebno ako se pogleda cenovnik u okruženju. Ovo samo može da odgovara nekome ko često putuje i kontaktira sa nekim iz iste mreže. U domaćem saobraćaju nemaju šta da traže sa ovom ponudom.

Sent from daljnski, using thumbs.
 
I meni su skinuli 100 eura umesto 100 dinara. I na račun konverzije,u minisu sam skoro 500 din . *****i .Telenor banka je u pitanju
 
Može li mi neko, od ovih koji su dobili kartice na kućnu adresu, reći za koliko dana stiže kartica (nakon porudžbine) i da li je šalju preporučenom ili običnom poštom (da me čeka u poštanskom sandučetu)?
 
Može li mi neko, od ovih koji su dobili kartice na kućnu adresu, reći za koliko dana stiže kartica (nakon porudžbine) i da li je šalju preporučenom ili običnom poštom (da me čeka u poštanskom sandučetu)?

Ja sam naručio u ponedeljak popodne, u sredu ujutru bila je u sandučetu. Novi Beograd.
 
Meni je stigla posle tri dana od narudžbine i stigla je, čini mi se, običnom poštom.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Salju obicnom postom i nema pravila kad stize. Cekaces je od 2 dana do 20 dana.
 
Sad sam za brata hteo da naručim i izgleda da ne radi. Jel uspeo neko skoro?
 
Aktivirali mi kartice. Bez dopune ne moze da se zove vectone broj za dz. Moza samo da prima pozive. 322 ne funkcionise. Govorni automat je na engleskom. Tako da treba jos malo pricekati.
 
I meni danas aktivirano, hvala Vectone! :) Nego radi li vama govorna posta na 131? Meni odbija poziv, ili dobijem poruku Your account is not allowed to call such a destination.
 
Hvala svima na odgovorima. Ja sam danas preko sajta naručio njihovu karticu.
Imam jednu nedoumicu. Stigao mi je email od njih u kome mi objašnjavaju kako da aktiviram karticu. Kao drugi korak se navodi registracija na njihovom sajtu. Ne znam da li misle na obično otvaranje Vectone naloga ili je to prepaid registracija, koja zahteva sve lične podatke i matični broj. Da li mogu da aktiviram karticu tako što ću je samo ubaciti u telefon ili je i ovaj drugi korak (Registracija) neophodan da bi se kartica aktivirala?
 
I meni danas aktivirano, hvala Vectone! :) Nego radi li vama govorna posta na 131? Meni odbija poziv, ili dobijem poruku Your account is not allowed to call such a destination.

inace isti problem i kod mene a danas su isto karticu aktivirali
 
Jel moze neko da bez dopune poziva Vectone brojeve za DZ?
 
Počeli su i na Twiteru da se oglašavaju,ali i na engleskom i ako posluju u Srbiji.
 
Al sam se nacitao losih recenzija za Vectone po forumima u drugim drzavama. Od misterioznog nestajanja kredita, do tog ada kupis karticu u Austriji, a ona sama promeni internet provajdera na nekog u Holandiji i skine kredit jer mreza A1, austrijsku Vectone karticu tretira kao da je holandska vectone kartica u romingu u Austriji... Onda zoves korisnicki servis na koji se danima niko ne javlja, i to tako danima traje a ljudi su najcesce turistiu Austriji koji su kupili Vectone Austrija karticu....
Vidim ja da ovi bolje da nisu ni dolazili.
 
Poslednja izmena:
Takodje gledam recenzije i iskustva, ni malo obecavajuce. Malo upozorenje, sto sam pronasao na dosta mesta, pa da podelim i sa vama. Pazite sa dopunama sa kreditnom karticom, umeju izgleda da naplate vise nego sto ste dopunili, i da automatski urade dopunu iako je auto renewal opcija iskljucena.
 
Mislim da te virtuelne operatere ni ne treba razmatrati za neko iole ozbiljno korišćenje.
Možda će biti dobri za recimo turiste i pozivanje određenih država i sl. I to je to...
Kao što je npr. Globaltel dobar za prijem poziva u inostranstvu i praktično nizašta drugo.
 
Poslednja izmena:
Meni su danas OPET skinuli 100€ sa računa ničim izazvani. Istih onih 100€ koje mi je vectone vratio tačno pre 7 dana. Ovo je za ozbiljnu inspekciju u banci i vectonu, pa i za zatvaranje i telenor banke i vectona. Proverite i ostali da niste oštećeni opet!
 
Ima li neko u drugoj banci takav problem?
 
Ja sam dopunio pre sat vremena preko paypal-a i skinulo mi je za 300 din dopunu 322rsd.

Послато са Coolpad A8
 
Sad će za koji trenutak i 300 GBP, tj 300€ :D Tako je svima nama bilo, umesto 100 dinara 113 dinara, a zatim u knjiženju i 100€ :D
 
c3d36fa9ad99df7c56fee8eda3268f39.jpg


Послато са Coolpad A8
 
Nazad
Vrh Dno