Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Atlas nudi bezuslovni povratak, ali ako se odmah odlučimo za slep, onda je sve pokriveno, a ako se odlučimo nakon odlaska u servis, onda je 1000e pokriće. Naravno treba imati u vidu da je tih 1000e u realnosti iz naše perspektive oko 500e jer se racuna ukupan put koji šlep predje, a ne samo koliko je naš šlep vozio.
Ovo od Atlasa bezuslovni povratak zaboravite. Meni se auto pokvario u Nemackoj i moze slep za Srbiju samo ako servis ne moze da popravi auto. Ganjamo se evo vec 15 dana i popice tuzbu samo takvu ;)
 
Meni je ističe pretplata kod “Vozzi” i hoću da uzmem novo osiguranje.
Čitajući temu, ispada da od ponuđenih kompanija treba izabrati najmanje zlo. :)
 
Pa nisi ni pitao nego si odmah rekao da nije neka ponuda i da je bolje dati 8k za najjaci paket...
A zasto bih morao da pitam za kakav se auto uzima? Nisam ja korisnički servis ni jedne od pomenutih firmi. Zapravo ako se ti raspitujes ili sta vec, ti treba da kazes zasta ti treba.

Jednostavno sam na cenu tog paketa rekao da se ne isplati u poređenju sa ovim koji sam ja uzeo, a meni eto treba i za inostranstvo.

Da ne bismo duzili priču, jer nema potrebe, ako ti odgovara ovo sto si podelio, uzmi i super. Mozes posle da nam javis kakvo ti je iskustvo sa njima, ali se nadam da neces imati prilike, ako me razumeš.
 
Da li je neko uzeo Vozzi preko Lidl Plus aplikacije?
Ako jeste kolika vam je doplata za Vozzi Evropa?
Da li taj Vozzi preko Lidla računa kao Vozzi Srbija ili poseban paket?
 
Imao sam Amss i Vozzi ovih godina. Sada izaberem Vozzi Srbija + Evropa. Kod mene je presudila opcija u aplikaciji Vozzi, možeš online da zatražiš šlep ili popravku, locira te, vidiš dostupna šlep vozila. Ako mi stane negde u EU da ne moram baš u roamingu da nabijam račun pozivajući brojeve i objašnjavajući gde sam, taj račun može da bude ko popravka, a internet već imam. AMSS je bio skuplji sa EU (iako sam hteo njih da uzmem) ali opcije u app su siromašne, ograničen sam na poziv ili poruku sa kordinatama (ko će i kad videti poruku, u to se ne bih pouzdao).
 
Ovo od Atlasa bezuslovni povratak zaboravite. Meni se auto pokvario u Nemackoj i moze slep za Srbiju samo ako servis ne moze da popravi auto. Ganjamo se evo vec 15 dana i popice tuzbu samo takvu ;)
Pisi sta se desava. Moramo znati sve detalje za svaku uslugu.

To je ono sto me nerviralo, dzabe sve na papiru dok ne saznas sta je bilo u praksi.
 
1704015541223.png

Mozda je bolje klasicno osiguranje gde vam se refundira novac ?

Ne znam kakav je dunav sa naplatom
1704015684396.png 1704015736428.png

koliko vidim Konti = Tesla
 
Ljudi imam informaciju da je Vozi bankrotirao još pre oko pola godine i da to kriju sve vreme od javnosti. Bolje nemojte da kupujete njihove pakete!

Šurak je imao njihovu asistenciju pre 4 meseca i nisu mogli da mu organizuju šlep već su ga uputili da unajmi bilo kod šlepadžiju i da uzme račun pa će refundirati! I dalje posle 4 meseca obećavaju preko mejla i nikako da uplate bednih 200 evra. Samo ga zavlače! Zatim sam još pre mesec dana na slavi čuo priču od njihovog partnera da mu pola godine duguju pare više od 10000 evra za usluge i da ne može da naplati. A evo sada čitam na ovom forumu isto to da se duguju pare i ostalim korisnicima. Jel ima još neko slična iskustva za refundaciju od njih u poslednjih pola godine? Pogledao sam im i instagram stranicu i facebook, ništa ne objavljuju još od oktibra, stala im saradnja sa nis pumpama, plus ona priča sa malim Aleksicem jutjuberom i zavlačenjem za zamenu alternatora u Francuskoj...
Kad se saberu sve ove informacije sa više strana nešto se ozbiljno trulo dešava sa njima. Potpuno su nestali svuda!
 
Naravno da ce bankrotira, pa prisustvovao sam lično u CG kada su ih slep i majstor koji mi je popravljao kola odradili za jedno 200e. Naplatili taj iznos od Vozzija da mi čovek izbudi 3 rupe na dpf filteru. Posle vrv podelili pare. A od Vozzija naplatili skidanje, čišćenje, ponovno montiranje i testiranje istog.
 
Dunav sasvim ok.

Pogotovo za mali gradski auto.

1000 din
80e šlep

Cenovnik AMSS pa vidite koja je to km.

Preko toga se doplati.
Nije refundacija od strane dunava, već njima odmah uplate.

Za te pare mislim da svaki moze da ima.
 
I ja isto gledam istekao mi vozzi ali necu nista ni uzeti na kraju, ako negde idem pravac u osiguravajucu kucu i raspitati se kakva osiguranja za automobile imaju.

Koliko vidim slaba vajda od ovih "auto" osiguravajucih kuca.
 
Izbegavajte Vozzi u sirokom luku. Ja sam nekoliko godina uplacivao eur1 paket i sinoc mi je ustrebalo na autu par km od kuce, board pokazivao gresku alternatora. Stao mi je auto na semaforu u Krnjaci, negde 00 do 01h i zvao preko aplikacije, navodno nisu imali vozilo ni za slep niti rezervni akumulator. Kao odguraj sa strane, docice ujutru da me odvezu do slepom do majstora opet par km. Sutradan opet nemaju vozilo, kao potrazi nekog i odslepaj mi cemo da refundiramo. Reko sam im da ja nisam pomoc na putu i da ne mogu da ja trazim i radim njihov posao. Otisao nekako do majstora koji me je doslepao i preuzeo auto. Pitam se, kako bi izgledalo da sam negde u nedodjij, a ne 5 km od centra Beograda. Sad vidim i ovde da im je to fora sa refundacijom na koju cekas neograničeno. Sreca pa sam se nekako snasao, uz pomoc supruge i jednog finog gospodina odgurao auto. Inace da dobijes pomoc od tih kretena, nema sanse. Ne pada mi na pamet da se preganjam po sudovima, ali cu ih prijaviti trzisnoj inspekciji kao prevarante. Evo vama ovde izlozio pa vi odlucite sami. Imam EU1 u vozzi a kao da ga i nemam. Drpnuli mi 6 iljade nizasta.
 
Ja nisam kod njih produzio... Nemam ni jedno trenutno ne znam ni dal cu uzimati.
 
Ma klosari, nisam ni ja produzio kod njih. Nadam se da ce propasti brzo.
 
Kakvi su utisci sa drugim kućama?
Ja sam dugogodišnji član AMSS. Pre desetak godina sam zvao i brzo je šlepka, sve bilo ok.
 
Prošle godine uplatio teslu samo zbog mogućnosti slepanja u neograničenoj kilometrazi i ako ne želim popravku. Hvala bogu nisu mi trebali. Auto 2003g nema zezanja bez pomoći na putu ne idem van zemlje. Ma i kod nas da stane kad te lupi slepanje do kuće da plačeš
 
Kakvi su utisci sa drugim kućama?
Ja sam dugogodišnji član AMSS. Pre desetak godina sam zvao i brzo je šlepka, sve bilo ok.
Koristio sam amss, odslepali me jednom do majstora pre jedno 10ak godina, jes da sam se nacekao, ali su dosli. Imao sam i ddor ali nisam imao nikakvih problema a kolima.
Prošle godine uplatio teslu samo zbog mogućnosti slepanja u neograničenoj kilometrazi i ako ne želim popravku. Hvala bogu nisu mi trebali. Auto 2003g nema zezanja bez pomoći na putu ne idem van zemlje. Ma i kod nas da stane kad te lupi slepanje do kuće da plačeš
Pa to svi tako razmisljamo, ali sta ako pomoc izostane, kao meni, a racunas na nju jer si uplatio? Imao sam potrosnju rashladne na kolima npr u Grčkoj, ali nisam hteo sa teram kod njih u servis, reko ne mozes ti tolko da potrosis kolko destilovane ja mogu da sipam. A antifriz nisu imali g11, samo neki za pegle i radijatore noname. Kad sam se vratio kod majstora, nigde vodu ne gubi, sve ok, sindrom zubara.
 
Prošle godine uplatio teslu samo zbog mogućnosti slepanja u neograničenoj kilometrazi i ako ne želim popravku. Hvala bogu nisu mi trebali. Auto 2003g nema zezanja bez pomoći na putu ne idem van zemlje. Ma i kod nas da stane kad te lupi slepanje do kuće da plačeš
Iz mog dugogodišnjeg iskustva dobro ste odobrali… tesla radi posao kako treba!
 
ако услови ове године буду исти не мењам их.
 
Atlas ima akciju do večeras, 1+1 gratis, ako nekoga zanima :)

 
Citam sada ponudu Tesle i Tesla evropa ne pokriva Srbiju. Šou.

To plus 1 za Atlas vazi 3 meseca, znaci prevaranti. Ako se neko reklamira na tako kvaran nacin svakako ne ocekujem da me ispostuje kasnije kada bude gusto.
 
Tesla ima posebno paket za SRB, posebno za EU a posebno za SRB + EU.
Probaj da pregovaras, ja sam uplatio paket EU i dobio gratis za SRB.
 
Šta savetujete da se radi pošto je vozzi očigledno ispalio?
Šuraku je stao auto na granici austrija/nemačka i vozzi je "organizovao" odlazak kod majstora, majstor je nešto odradio ali se ne zna šta i sada se već skoro mesec dana čeka da se auto došlepa iz servisa u kom se trenutno nalazi.
 
Citam sada ponudu Tesle i Tesla evropa ne pokriva Srbiju. Šou.

To plus 1 za Atlas vazi 3 meseca, znaci prevaranti. Ako se neko reklamira na tako kvaran nacin svakako ne ocekujem da me ispostuje kasnije kada bude gusto.
Mislim da je ipak u pitanju greška na sajtu i da su mislili da napišu da akcija 1+1 traje 3 mjeseca do 31.03.2024. godine, jer kada se ode na link za nacionalni paket, lijepo stoji da paket traje godinu dana…
Ali, takođe imaju i benefit 3:
Garantujemo zadovoljstvo asistencijom ili vraćamo novac! Da, upravo tako kao što ste pročitali. Atlas24h kompanija postoji više od 15 godina i za to vreme podigli smo nivo naše usluge na najviši mogući. Imamo preko 400 vozila na teritoriji Srbije dok u inostranstvu sarađujemo sa najkvalitetnijim partnerima i spremni smo u 24/7 da odradimo najkvalitetniju asistenciju pomoći na putu. Pažljimo vodimo statistiku i merimo rezultate naše usluge i sa sigurnošću možemo da tvrdimo da ćete biti zadovoljni našom asistencijom! Ako te ne bude slučaj vratićemo vam iznos koji ste uplatili prilikom aktivacije paketa u okviru kog je izvršena asistencija. Akcija važi za sve Online prijave. Nakon Online prijave na e-mail će vam stići potvrda narudžbenice i jedino je potrebno da sačuvate taj mail kao dokaz da ste se prijavili preko sajta.
Mislim da ih ovo izbacuje u prvi plan i da su sa ovim za Vozzi “digli spomenik”, kad su se ovi sami “pokopali”…
A djeluje mi imda stvarno prate i šta i kako rade i oni sami, ali i konkurencija.
 
Izbegavajte Vozzi u sirokom luku. Ja sam nekoliko godina uplacivao eur1 paket i sinoc mi je ustrebalo na autu par km od kuce, board pokazivao gresku alternatora. Stao mi je auto na semaforu u Krnjaci, negde 00 do 01h i zvao preko aplikacije, navodno nisu imali vozilo ni za slep niti rezervni akumulator. Kao odguraj sa strane, docice ujutru da me odvezu do slepom do majstora opet par km. Sutradan opet nemaju vozilo, kao potrazi nekog i odslepaj mi cemo da refundiramo. Reko sam im da ja nisam pomoc na putu i da ne mogu da ja trazim i radim njihov posao. Otisao nekako do majstora koji me je doslepao i preuzeo auto. Pitam se, kako bi izgledalo da sam negde u nedodjij, a ne 5 km od centra Beograda. Sad vidim i ovde da im je to fora sa refundacijom na koju cekas neograničeno. Sreca pa sam se nekako snasao, uz pomoc supruge i jednog finog gospodina odgurao auto. Inace da dobijes pomoc od tih kretena, nema sanse. Ne pada mi na pamet da se preganjam po sudovima, ali cu ih prijaviti trzisnoj inspekciji kao prevarante. Evo vama ovde izlozio pa vi odlucite sami. Imam EU1 u vozzi a kao da ga i nemam. Drpnuli mi 6 iljade nizasta.
Klasicni prevaranti, sve izlgeda lepo i sjajno dok ne dodjes u problem. Onda ili te ispale za pomoc ili za refundaciju
 
Pre neki dan mi izadje ponuda na FB za AMC gde dobijaš paket za jedan dinar.
Ja apliciram, znam da nešto ne štima ali hajde da vidim o čemu se radi.
Danas me zvala gospođa i rekla da za dinar imam paket od jednog šlepanja do 60km.
Zatim krenula da predstavi ova paketa.
Uredno odgovorila na moja pitanja ali i pritiskala da moram da kupim jedan paket.
Kad sam se zahvalio na informacijama i rekao da moram da razmislim rekla mi je da ne prodaje informacije već pakete.
Ne verujem da ću kupiti posle toga.
Nekako, imam najviše poverenja u AMSS.
 
Šta savetujete da se radi pošto je vozzi očigledno ispalio?
Šuraku je stao auto na granici austrija/nemačka i vozzi je "organizovao" odlazak kod majstora, majstor je nešto odradio ali se ne zna šta i sada se već skoro mesec dana čeka da se auto došlepa iz servisa u kom se trenutno nalazi.
Dunav?

Sarađuju sa AMSS
 
Da dodam, pored tuzbi, medijacija, imate opciju da slucaj prijavite trzisnoj inspekciji. Kako mi kompanija nije vratila novac od clanarine, a nije pruzila uslugu, ja sam kompaniju KOV Technology koja mi je izdala racun za VOzzi paket, prijavio trzisnoj inspekciji za nepostenu poslovnu praksu. Sta ce oni da urade ne znam, ali ako imaju vise prijava, verovatno ce se nadlezni vise zabavljati njima. Ako je firma prijavljena u Beogradu validan je sledeci mejl za trzisnu inspekciju pa ko hoce, moze da iznese svoj slucaj prevare: [email protected]
 
Nazad
Vrh Dno