Šta je novo?

Unreal Tournament 3

Lepo sam ga skinuo i kad dvoklik na ikonu da bi instalirao, javi mi da mi fali neki @$#@#.dll:wall::wall::wall:
 
Samo malo obrati paznju vise na text i videces da je jedino sto su zaista probali ono sto je u demou ... Ostalo samo pominju, odnosno prenose ono sto su im iz EPIC-a rekli o igri ...


hehe, a tebi kad neko kaze da PS3 izgleda isto ili bolje od PC verzije, ko da ti je gurnuo prst u oko.....haha :D

Uzivaj i vidimo se online kad izadje, sa ultra high, mega, giga texturama na mom PS3......:D
 
Poslednja izmena:
hehe, a tebi kad neko kaze da PS3 izgleda isto ili bolje od PC verzije, ko da ti je gurnuo prst u oko.....haha :D

Uzivaj i vidimo se online kad izadje, sa ultra high, mega, giga texturama na mom PS3......:D

U 1280x720? Dream On :)


Ne, nego ne volim da se siri neistina :D.
 
A ha, znaci to je objasnjenje zasto leti na jeftinim kartama. Full ce biti bar 4x sporiji, right? Ipak ima nade za Cysis. :)
 
Gorane, ovi screenovi vrište "Gears of War, Gears of War". HDR efekat baš baš liči. Jbte, kad će da naprave engine koji se neće prepoznavati u igrama kao Mile Tranzicija u svim novijim ulogama tog glumca (ne mogu ni da se setim kako se čovek više zove :)). Svaka igra na Q3-ci je bila vidljivi Q3 od Heavy Metal FAKK-a do SoF2, Svaki U1 i U2 je bio prepoznatljiv, a da ne pričam o ovim U3 naslovima... havarija.
 
Gorane, ovi screenovi vrište "Gears of War, Gears of War". HDR efekat baš baš liči. Jbte, kad će da naprave engine koji se neće prepoznavati u igrama kao Mile Tranzicija u svim novijim ulogama tog glumca (ne mogu ni da se setim kako se čovek više zove :)). Svaka igra na Q3-ci je bila vidljivi Q3 od Heavy Metal FAKK-a do SoF2, Svaki U1 i U2 je bio prepoznatljiv, a da ne pričam o ovim U3 naslovima... havarija.

Pa sta da radimo? :). Mislim, i UE2 i UE su se prepoznavali u igrama koje su pogonjene istima, mozda i ponajvise od svih drugih endzina. Samo ne zaboravi, ne vriste ovi screenovi GOW, vec screenovi GOW vriste UTIII :). Zna se za koju se igru prvenstveno ovaj engine sklepao ;)

Za moj ukus preterali su sa bljestavilom, trebalo bi malo da porade na tom INTENSE i VIVID postprocessingu :S:

Pod vodom izgleda zanimljivo:


A i redeemer sam napokon pronasao, nisam ni silazio dole, debil:
 
Najbolje da svaka igra ima svoj engine.

Ali ni svaki proizvodjac automobila NEMA svoj motor :) (uostalom, cak i automobili pocinju da liče jedni na druge). Bem li ga ... Ne znam, kanda ovima sto kupe engine pa prave igru na njemu nemaju dovoljno inspiracije da naprave nesto svoje vec se suvise oslanjaju na alatke istog ... Nemam pojma, ali ni meni se ne svidja to :S:
 
Ako dobijete ovu poruku prilikom pokretanja igre (posle uspesne instalacije):

"Modified executable code is not allowed. Please reinstall the game."

Skinite ovaj fajl: http://www.epicgames.com/download/UT3Demo-XP64-2K3.zip i samo ga raspakujte preko originalnog .exe na putanji: \Program Files\Unreal Tournament 3 Demo\Binaries\

Ovo se meni desava na XP Pro SP3 (nije greska: SP3 ... kruzi okolo ali ga izbegavajte zbog ovakvih sranja).

Originalni tekst za ovaj problem je vezan za ove OS-ove ali i za XP-SP3:
---------------------------------------------------------------------
We created a fix for the game not starting up on Windows XP 64 and Windows Server 2003 systems. This patch has not undergone the same amount of QA as the released demo so I strongly encourage to ONLY replace the UT3Demo.exe with the one from the patch if you are experiencing the "Modified executable code is not allowed" issue at startup.
 
Poslednja izmena:
Eo ovaj i to samo dvoklikom na setup ikonu. Mogutje da ga nije dobro skinuo:wall:

Skini program QuickPar, skini ovaj fajl sto sam ti okacio u attachmentu, stavi demo fajl i ovaj moj fajl u isti dir, i checkiraj ispravnost demo fajla ... ako bude falilo blokova, javi, ima jeftino kod mene u ulazu :D
 

Prilozi

  • UT3BetaDemo.exe.zip
    40 KB · Pregleda: 51
A ha, znaci to je objasnjenje zasto leti na jeftinim kartama. Full ce biti bar 4x sporiji, right? Ipak ima nade za Cysis. :)

ovo je jako smesno rezonovanje, nicim izazvano. :( Igra i sada izgleda vise nego korektno, zapravo super izgleda, i gameplay je odlican. Vise detalja moze samo da doprinese onima koji to vole, ali za "takmicarsko igranje" ovo je vise nego dovoljno. Ono sto konzolasi u ovakvim igrama nikada nece nauciti je to da ne pobedjuje tim koji ima veci FPS i lepsu grafik vec onaj koji je odneo vise zastava...A u tom domenu na svu srecu pa se necemo sretati jer ne da bi bili razmazani po podu vec nista sem poda na ubogim gamepadaima ne bi ni videli....
 
ne mogu uopste da namestim grafiku(video). namestim sve normalno i kaze da mora igra da se restartuje i kada je restartujem vraca se na pocetak(640x480 i tako neke gluposti), kao da nista nisam promenio. da li ima neko ideju sta je u pitanju?

skinuo sam najnovije drajvere za nvidiu, imam 7600gt, 1gb rama, p4 2.4gh...

Evo malo i sa 4xAA :)


gde si namestio AA, ja nigde to ne vidim, wtf?
 
Poslednja izmena:
.izdarija kako izgleda,ut2004 jos uvek igram u iscekivanju ut3.mora covek da bude u formi.
 
Bogami bice cepanja.
Igra je VRH. I radi ko bombona na 8800GTS.
 
Cekajte ako je ovo sa prepolovljenim teksturama u odnosu na full igru ,znaci li to da sadasnja podesavanja na max su kao medium u full igri grubo govoreci.
I da ponovim . Da li neko zna kako da vidim ping ingame , sigurno ima neka komanda iz konzole .
 
Ali ni svaki proizvodjac automobila NEMA svoj motor :) (uostalom, cak i automobili pocinju da liče jedni na druge). Bem li ga ... Ne znam, kanda ovima sto kupe engine pa prave igru na njemu nemaju dovoljno inspiracije da naprave nesto svoje vec se suvise oslanjaju na alatke istog ... Nemam pojma, ali ni meni se ne svidja to :S:

Nema, pola nemaca sad koristi Fiat-ove CommonRail-e. :D Nego, pomenuo sam GoW, zato što je sav dev-materijal koji je do nas novinara stizao godinama, kao primeri ovoga ili onoga iz next gen igara i engine-a, bio baš iz te igre. Prva je izašla (u isto vreme kao i Vegas, s tim što je u startu rađena za U3, a ne početa na U2.5 i posle prebačena na U3) i bila daleko ispred ostalih igara kada je izašla... Na kom je beše engine-u CoD4?
 
p.s.

Game Engine

Call of Duty 4: Modern Warfare will run on a proprietary engine, and has next generation features such as true world-dynamic lighting, bloom effects, dynamic shadows and depth-of-field. "Bullet Penetration" is calculated by the engine, taking into account things such as surface type and entity thickness. Certain objects, such as cars, will be destructible (it should be noted that the environments are still indestructible). This makes distinguishing cover from concealment important, as meager protection such as wooden fences, thin walls and such will no longer provide sufficient protection. The bullet's speed and stopping power will be decreased after penetrating an object, and this decrease is calculated realistically depending on the thickness and surface of the object penetrated. The game also makes use of a physics engine, which was not implemented in previous Call of Duty titles for the PC. Death Animations are a combination of pre-set animations and ragdoll physics. Some mistook the game's graphics to be DirectX 10 based, but it is stated that the graphics use DirectX 9.[6]
 
Ovo je komedija. Prvo je instalacija na pet mesta pravila probleme, nekako to prodje, nocas malo igrao. Kad ono medjutim. Probam danas, zabode pri startovanju... reinstal igre, udje u menije, kad pokrenem neku mapu zabode na ucitavanju ili pri samom startu mape... opet reinstal, nista. Da drajveri su 163.75, .76 koliko vidim samo popravlja kompatibilnost za Timeshift.
 
Igranje na netu je prava ludnica, toliko se sve odvija brzo da to nije normalno, ne zna se ko pije a ko placa. Znaci zlo! :d

EDIT:
@mnemonik

Ni ja ne mogu da aplajujem podesavanja u igri, nadesim sve kako hocu i kad restartujem igru opet se sve vrati na default podesavanja, 640x480...
 
Poslednja izmena:
sta da ti odgovorimo ? Namesti sve, udari apply posle menjanja rezolucije, pa apply psole menjanja advanced opcija, izadji iz igre, udji ponovo, namesti ponovo rezoluciju (ostalo je zapamtio), udari apply i igraj igru :S: Ako sledeci put kad odjes opet vrati rezolucije, ti utrosi 5 sekundi svog vremena i opet je podesi i igraj...Sto se AA tice GoRanstein je vec napisao kako/sta, prelistaj temu.
 
haha, pa to i radim, ali on nece da zapamti promene. kaze da mora da se restartuje da bi zapamtio a kad restartujem sve je isto i mnogo mi je ruzna grafika, bljak, ali igra je vrh, moja najomiljenija, nisam ocekivao nista lose. steta sto ne prave unreal 3...

napumpao sam grafiku iz nvidia control panel-a i freeze-uje se igra kada ucitava nivo...shit
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno