Šta je novo?

Unreal Tournament 3

Stvarno tako malo servera? A i verovatno su puni iskusnih igrača?
 
Bilo ih je malo i pre dve godine, a uglavnom su slabi igraci uz pokojeg koji nesto i vredi.
 
Ne treba ni da kupuje ovu igru, sa piratom rade i legalni serveri, a Epic i ne zasluzuje nista vise da dobije kako je zapustio UT. Mada i sami priznaju da su ga zapustili, ali ako se nastavi ova tendencija bolje nista da ne rade, nek daju nekom levom developeru nek bar uradi Unreal 3, cisto ako zele da ispostuju fransizu...
 
Igram, najčešče: Game Server:![ Bermuda Team UT3 ] [DM]! NOCDKEY!

Još uvek ima dosta igrača koji su bolji od mene pa mi nije dosadno.
 
ja se izvinjavam što vadim temu iz naftalina, ali igra li ovo ko? Meni nešto zasvrbelo igra mi se strašno pa sam naručio sa zavvija za 750 dinara, oću li igrati sam sa sobom? :)

Bumpity bump :)
Ja sam na {FA2K}-BTA/TAM-Public-Server svakodnevno vec mesecima pa ako si jos uvek zainteresovan...
Rejting partija je obicno preko 3000 tako da su mecevi uglavnom veoma kvalitetni. Pojedini likovi iz top 10 drustva su stalno tamo, jedinstvena prilika da se covek oproba protiv najboljih.
Trenutni user ciiian
 
Poslednja izmena:
Igram sa originalom.
 
Bumpity bump :)
Ja sam na {FA2K}-BTA/TAM-Public-Server svakodnevno vec mesecima pa ako si jos uvek zainteresovan...
Rejting partija je obicno preko 3000 tako da su mecevi uglavnom veoma kvalitetni. Pojedini likovi iz top 10 drustva su stalno tamo, jedinstvena prilika da se covek oproba protiv najboljih.
Trenutni user ciiian

Veruj mi najbolji su nazalost odavno napustili igru. Steta, jer i onoliko pljuvana je opet neuporedivo zabavnija od ostalih multija danas.

Kad ste zivnuli temu, nesto sto je trebalo da okacim i ranije, ali dobro better late than never. :D
Nema nesto teskih stvari za izvodjenje, ali open fino je uklopljeno sa muzikom.

 
Poslednja izmena:
Veruj mi najbolji su nazalost odavno napustili igru. Steta, jer i onoliko pljuvana je opet neuporedivo zabavnija od ostalih multija danas.

Trebalo je da napisem - najbolji od preostalih :D
Otkako sam pre vise od tri godine poceo da igram ovu igru probao sam samo jos jednu (batman) i brzo je batalio. Meni je ut3 jednostavno savrsen i bukvalno mi nije jasno sta mu toliko zameraju cak i ljudi koji ga jos uvek igraju. Razumem da mnogi odustanu zbog mnogo viseg nivoa vestine koji je potreban u odnosu na popularne sutere, ali sama igra funkcionise sasvim ok, narocito nakon poslednjeg patcha.
Whatever, igracu je offline kad vise ne bude nikog online...
Eh da, presao sam i portale u medjuvremenu, cudno da sam na to zaboravio.
 
Poslednja izmena:
Jel postoje neke konzolne komande da se malo smanji lag?
Igram na tom madjarskom serveru ping je stalno oko 90.
Oseti se na rocketu najvise :(
 
{FA4K}-BTA/TAM-Public-Server

Evo malopre upao hypno na server. Posle par BTA partija otišao na duel sa repeatuk. Šta mislite koji je bio rez?
 
Poslednja izmena:
Al si iskopao temu iz naftalina. :D
Hypna sam gledao davno na snimcima, ovog drugog se ni ne secam, ako sam uopste i igrao nekad sa njim, tako da moras da pomognes oko rezultata jer je sve ostalo obicno nabadanje.
Ima li koji server sada uopste da je pun sada, gledam stare poruke i vec proslo tri ipo godine kako ne igram? :zgran:
 
repeatuk je admin na {FA4K}-BTA/TAM-Public-Server i ponajbolji igrač na ovom BTA serveru. Sam kaže da nije u duelima naročit ali bi mene oprao sa nulom. hypno je banuo i na moju opasku jel to stvarno on rekao da je u penziji. Skor je bio 30:4. Na pomenutom serveru ima dosta igrača, u večernjim časovima je pun. Kvalitet igrača zna da bude vrlo visok.
 
Dueli zahtevaju specifican nacin igranja i dosta se zasnivaju na praksi tako da treba neko vreme da se gule dok se igrac ne navikne pogotovo ako dolazi sa dm/tdm moda. Pre svega se ide na map powerup control, mozda bolje reci ne dozvoliti protivniku da dodje do stvari poput shielda, uzimati mu spawn oruzja itd. Tako da u neku ruku moze da dodje do prilicno neravnopravne borbe kada jedan dodje na skoro 300 hp a drugi spawnuje sa 100 i enforcerom.

Dosta toga ide na poznavanje mape jer se vrte jedne te iste u krug poput Deck i Sentinel npr. Ja sam samo jednom igrao na US serveru protiv nekog lika kojeg sam tada prvi put video a ispostavilo se da je poprilicno dobar i covek je igrao iskljucivo duele (secam se cak i imena http://ut3stats.dfbgaming.com/index.php?page=player&plid=38710436&game_name=ut3pc&plsubpage=weapons). Da bude jos gore on je zapravo drzao taj server i imao ping oko 5, dok sam ja pingovao preko 170. Na obe pomenute glatko me je dobio tipa 25:0, ali onda sam ga zeznuo i trazio Diesel jer sam znao da tu mapu ne igraju na duelima pa sam pretpostavio da je ni ne poznaje. Taj mec sam izvukao 10:11 a vodio sam veci deo meca sto i nije tako lose. Tek kasnije kada sam gledao kako dere igrace koji su u to vreme bili vodeci na nekom US turniru sa tipa 25-1, 25-2 sam video koliko je lik dobar, samo sto nikad nije hteo da se takmici. Uglavnom moje iskustvo sa duelima. :D
Uz odredjenu vezbu ovaj bi verovatno i dosta bolje prosao.
 
Nazad
Vrh Dno