Šta je novo?

UEFA Euro 2024 - European Football Championship

Bravo za Gruzine, lepa prica ovog EP. Inace ja sam uvek pricao da je Liga Nacija odlicno takmicenje umesto onih bezvrednih prijateljskih utakmica. Eto, da nije lige nacija Gruzija nikada ne bi igrala EP, usli su ovde preko baraza i dali sve od sebe, doneli silnu radost svom narodu.
 
Lukaku je totalno van forme zadnje 2 godine i prilicno zreo za neki klub u MLS/SA...
Od te zlatne generacije jedino im je ostao De Brujne i Kurtoa da su jos na nivou, ostatak goli prosek.
Mislim da ih Francuzi (iako slabiji nego prethodna 2 takmicenja) uz malo cimanja dobijaju.

Sto se Portugala tice, meni deluje da njihov uspeh zavisi od toga koliko mogu da istrpe/nadoknade igranje Ronalda u napadu, jer su definitivno opasniji bez njega.
Mada i kao takav im je trenutno najbolja devetka koju imaju jer klinci koji treba da ga naslede (Leao, G.Ramos i Silva) jos nisu na tom nivou.
Ali meni oni deluju "najkompletnije" u svim redovima (uz Francuze) u odnosu na druge ekipe... I raspale Engleze :ROFLMAO:
 
Obe neresene, pa France i Portugal idu dalje. :D
 
Portugalija (srpski, primedba autora) dobija lagano.
Sve nepravde se vraćaju Lukakuu i Belgija dobija, Francuzi go' paradajz.
 
Da, da, bolje je i Ajzak Njutn. Dojčlandiju i Nederlandiju nećemo da spominjemo.
 
Ovde miriše ko prvi da gol, taj ide dalje.
 
Ovde miriše na penale.
 
Auh... Ružan fudbal na terenu i ružne navijačice na tribinama... Ništa gore
 
Ovo ako ode u produžetke, a tako izgleda, evo nama i penala. Nešto mi ne liči da će se neko da se trgne i da navali. Ili go u 95 (90+5) minuti.

edit: hahahahaha. Ako ako
 
Setili se Belgijanci (hrvatski komentator govori Belgijci) se setili u 80 i kojem minutu da igraju fudbal. Da ne bude da sam navijao za Francusku, isto bi govorio da je bilo obrnuto. Nama gledaocima su pružili jako malo zabave. Obe reprezentacije treba da idu kući.
 
Brale kod mene pada kiša...
Jel su to Francuzi dali 3 gola na ovom prvenstvu a od toga 2 auto gola a jedan penal?
:(
 
Autogol je ako lopta ide od gola pa odbitak rezultuje golom. Kada zakaci na putanji ka golu nihc autogololololol.
 
Vidi se da su igrači prešli preveliku km ove sezone. Tačno u pojedinim momentima kao da je fudbal iz 70-ih., kada vidis da jedan De Bruyne stane u napadu sa loptom okreće se nazad, kao da je neko pao na terenu.
 
Autogol je ako lopta ide od gola pa odbitak rezultuje golom. Kada zakaci na putanji ka golu nihc autogololololol.
pa sad ja ne znam za to ali sam ovo našao na internetu:
Autogol je situacija u kojoj neki igrač postigne gol koji se registruje protiv njegove ekipe. Ovo je obično slučajno i može biti rezultat neuspelog pokušaja odbrane da zaustavi protivnika.

E ako je tako kako ti kažeš. ko je onda dao golove za Francusku? Osim penala.
Evo sa sajta uefa.com:

FR AU.png

fr bel.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno