Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Da bi gospoda bogatasi mogli da gledaju HD, mi obican narod ne mozemo vise ni SD. Otkako je uveden 15. taj je*eni HD, slika mi se kocka nenormalno. Svakim danom sve vise. Koji ku*ac uvode te pi*darije kad nisu tehnicki osposobljeni za to! Stvarno mi je puko film, moram da psujem. Imam IPTV preko pola godine, do 15. nisam imao nijednu kockicu, a sad zaebava samo tako! Bem ti truli kapitalizam smrdljivi!

Nazovi ih onda i prijavi smetnje :)

Isti slucaj, sa kockanjem slike. Nisam imao problema do 15-og. :(

Nazvao sam i prijavio, jedino sto su uradili je da su mi sa Fast mod-a prebacili na Interleaved, iako sam dosta blizu centrale i nisam imao do 15-og nikakvih problema.

Problem je i dalje ostao, slika se zamrzava na sekund na svakih 3-4-5 minuta zavisi kako kad.
 
Poslednja izmena:
Pa sigurno nije problem do krajnjeg korisnika. Meni je veza solidna. SNR Margin je 20, attenuation 0, a CRC i HEC gresaka nema nijedna u poslednjih 24 casa. A kockanja se nastavljaju. Ocito u nekim krajevima zemlje ne moze da izgura protok, pa dolazi do kockanja. Nema nam druge nego da nas sto vise alarmira i prijavi problem. Cini mi se da je najveci problem u Vojvodini, jer kako su neki na forumu javili, u nekim delovima Vojvodine je doslo i do kompletnog kolapsa IPTV-a, koji nije radio nekoliko sati.
 
Evo i ja se prijkljucujem PROTESTU.Isti slucaj i kod mene u Pozarevcu,znaci zadnjih 10-setak dana katastofalno stanje.Nemoze se sastaviti 5 minuta normalnog rada IPTV-a,odmah dolazi do kockanja ekrana ( onda ide restart modema ) jel drugacije nemogu vratiti stanje u normalu.Ovo je katastrofa...podrzavam svaku udruzenu akciju protiv Telekoma.Grupno protesno pismo sa generalijama ( ime prezime,adresa,br. licne karte ) svakog od nas putem interneta ili postom bi urodilo plodom.
 
a ja treba da dobijem modem za koji dan ako bude tako ajme ,vracaj nazad
 
Bash me zanima kako ce IPTV da radi danas u 9 uvece kad je na programu Arene3 El Clásico...

Problem ce predstavljati i to shto ni na jednom drugom programu nema prenosa... Ni Hrvati ne prenose, ni nashi...
 
Bash me zanima kako ce IPTV da radi danas u 9 uvece kad je na programu Arene3 El Clásico...

Problem ce predstavljati i to shto ni na jednom drugom programu nema prenosa... Ni Hrvati ne prenose, ni nashi...

Kod mene nema pravila. Isto je i noću u tri i u udarnom terminu u osam uveče. Ili je neki bug na centrali ili nisu razmisljali, kao po obicaju, na periferiju, vec samo na vece gradove, pa su nam smanjili protok. Ko zna. Inace, meni su vrednosti sjajne, uverite se i sami. Ali kockanja se nastavljaju.

2010-11-29_132213.jpg
 
Evo da javim da je kod mene posle dosta zezanja oko HD sve proradilo!
Znaci, IPTV HD + IPTV SD + internet.
Razlog je bio modem HG510 koji sam promenio za HG520c i sve radi kao podmazano;)
Da napomenem i da sam odmah dobio mnogo bolje vrednosti margine i ostalih parametara nego sa proslim (HG510).

Pozdrav
 
Bash me zanima kako ce IPTV da radi danas u 9 uvece kad je na programu Arene3 El Clásico...

Problem ce predstavljati i to shto ni na jednom drugom programu nema prenosa... Ni Hrvati ne prenose, ni nashi...

Dobro je prošlo kako smo se nadali, barem je tako bilo kod mene:p
 
Gledao na HD kanalu. Nije ni štucnula slika celu utakmicu.
 
Sto bi internet smetao? Isto je i kad nista ne skidam i kad skidam full. A inace imam samo 1mbps. Mislim da je preostalih 7 sasvim dovoljno za IPTV SD. Ma ja sam sa periferije, ocigledno nema dovoljne propusne moci pa zajebava. Mogu da se slikam do jedno 2012 dok ne pojacaju linkove.
 
Ljudi dal neko zna, da li kada iznajmite film neki na IPTV-u koji se naplacuje, da pise ime filma na racunu kad stigne?
 
masnikosa jel si siguran 100%?
 
U Bosni nema monopola SBB na ove kanale, znaci, odgovor znas i sam.
 
Zavisi dokle SBB ima eksluzivni ugovor sa Viasatom i FOX-om. Sad ne mogu da se setim koji je datum u pitanju.
 
Ništa, ostaje nam da se nadamo da će ovi iz Telekoma biti dovoljno sposobni da obezbede ugovor kada istekne eksluziva. To su jedini kanali koji fale IPTV-u da bi postali ozbiljan igrač.
 
Ništa, ostaje nam da se nadamo da će ovi iz Telekoma biti dovoljno sposobni da obezbede ugovor kada istekne eksluziva. To su jedini kanali koji fale IPTV-u da bi postali ozbiljan igrač.

Ne zaboravi sport klub i SciFi. :D

Niko ne trazi da sport klub bude u osnovnoj ponudi. Bilo bi lepo kad bi napravili sportski paket kako su to uradili Hrvati, gde bi bili kanali arena 2,3,4, ESPN, Sport Klub i Extreme Sports, pa ko voli nek izvoli.
 
Ne zaboravi sport klub i SciFi. :D

Niko ne trazi da sport klub bude u osnovnoj ponudi. Bilo bi lepo kad bi napravili sportski paket kako su to uradili Hrvati, gde bi bili kanali arena 2,3,4, ESPN, Sport Klub i Extreme Sports, pa ko voli nek izvoli.

Samo neka ESPNA ostave u osnovnoj ponudi a ostalo neka guraju gde hoce :d
 
TV Melos - 109.

Cija je to televizija? Vidim ide neki film trenutno. Secam se da se nekad devedesetih ova tv prikazivala u NS i bila jako popularna. Pustali su po 10-ak filmova dnevno. Sve hitovi. Naravno piratski. A logo je vidim isti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno