Mozda su prestali da salju tebi jer ostalima salju tako da je do tebe pa najbolje da zoves njih.Zašto su prestali da šalju račune na mail?
Prate li oni upšte dugovanja?
Isključuji li li zbog neplaćenih računa?
Meni su kao i do sada poslali mailom oko 4. u mesecuZašto su prestali da šalju račune na mail?
Prate li oni upšte dugovanja?
Isključuji li li zbog neplaćenih računa?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari