Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Ističe sad u januaru ugovor od 24m.. Ne sećam se stvarno kada su pustili.. Više sam slušao na master, neki dečko mi je ovde davao naloge :)
 
Upravo sam prešao na family plan, da ne bi otezali stvar u nedogled, pozivam članove koji su izrazili zainteresovanost da mi se jave.Pogledajte prilog 414961
Nalog je nigerijski što znači da nalozi koje već koristite verovatno neće proći ni uz pomoć VPN-a, već će biti potrebno da kreirate nove.
Javih se na PP… nadam se da nisi onaj čuveni nigerijski princ… :)
 
Javih se na PP… nadam se da nisi onaj čuveni nigerijski princ… :)
Nisam, vec samo neko ko gleda kako da prodjemo sto jevtinije, tu je tabela sa cenama za Tidal po zemljama, odabrao sam najpovoljniju opciju
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1E6r7IScdV2Ne8Zv5zbndCc98E7rTWbfr-BR8z600-EY/edit#gid=0
Inace, imam ovde YouTube, NBA Paypass, Netflix, Disney, Spotify i mozda jos neku porodicu i niko se nije zalio. Petoro se vec prijavilo, ako niko ne odustane do okoncanja procesa formiranja porodice - to je to.
 
Ma, opusteno salim se, naravno… ima zainteresovanih i ako si raspolozan dogovoricemo se oko organizovanja placanja…
 

ovaj deo je posebno zanimljiv...

*One anonymous source close to TIDAL told RA that this shows the company is making a clear shift from "being music-centric to product-centric–pushing tech initiatives instead of anything related to music, labels, distributors or artists."
 
Da li se jos nekome javlja greska -1:2:2000?
 
Ja sam danas slušao, normalno je radilo, nalog preko SBB-a, iOS aplikacija.
 
Mislio sam na android i na wifi i na data.
 
Ako neko ima mesta u familiji neka mi se javi. Tražim Hi Fi Plus, i da nosioc ima nalog preko SBB ili Tidala direktno.
 
Prestao da mi radi Tidal na LG TV (OLED CX).
Na UK store je najnovija verzija npr maj 2021, reinstall nije pomogao.
Još neko?
 
Ima li kombinacija za HiFi Plus? Familija, ili neki "trik iz mocvare" ? :)
 
Poslednja izmena:
Nije vredno da plaćaš 200 din manje nego u Srbiji a da rizikuješ da izgubiš nalog kad-tad.
Ja sam par godina bio u Turskoj, pa u Argentini, smara kad moraš iznova da praviš nalog jer su provalili šta ljudi rade (doduše Tidal je napustio Tursku iz drugih razloga), i onda migriraj sve pesme plejliste, i ponovo uči algoritam da ti ne pokazuje gluposti :D
 
Ima, ali fiksna cena 7$. Ne isplati se zezati jer, kako reče kolega, oni lako banuju account.
Imaš brojne druge servise koji se mogu uzeti preko jefitinijih država - Spotify, Apple Music, Deezer (preko Applea) itd
Apple music imam, spotify cu uzeti preko NG
 
Zaintersovan sam i ja ako imate mesta u grupi. Hvala
 
Ja probao preko Nigerije,nece ni ovo.Ima li neka caka?
 
Već nas ima nekoliko, sad bi bilo dobro da neko ko zna da napravi nalog to i organizuje, pretpostavljam da možemo da mu uplatimo potreban iznos na račun.
 
Neka prednost Tidala u odnosu na apple music recimo ? Imam i youtube music i apple music! Ima li potrebe za tidalom HI FI ?>
 
… zavisi na čemu slusas… ako je bluetooth i nije neka razlika… iako mnogi tvrde da je u tom slučaju .aac na Apple music-u bolji, meni je to tu negde… za ios i Apple ekosistem, bolji je i dovoljan Apple music… ko ima sve one hi res varijante, veći je izbor na Tidalu… ali, dovoljno dobar lossless je u većini slučajeva taman…
 
Nazad
Vrh Dno