Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)


As part of a move to simplify its subscription tiers, it will no longer keep its high-res, lossless and spatial audio content locked behind a $20-per-month “HiFi Plus” subscription. Instead, it will be moved into a single individual user plan, costing a Spotify-matching 11$ per month.
That will all change from 10th April when the new plans will be implemented. This will also include the Family plan, for up to 6 family members for $17 per month.

Pa ovo možda i ne bude loša promena.
 
Poslednja izmena:
Da li ovo utiče na nas uopšte? :D Pošto su regionalne cene već prisutne. Doduše mogao bih da plaćam manje od 900 din
 
Vec je bila slicna promena na hifi sad ce uraditi isto na hires, ali dokle god je family 225rsd ja sam vise nego zadovoljan! A to znaci jos malo...
 
Ja, jer ne nadjoh "familiju", cim ugase na SBB uplaćujem najjači paket. To će biti i prva pretplata za neki online servis koji cu platiti. Jednostavno, ne vidim mu zamenu.
 
Baš tako, biće neka online familija inače od ovih što znam nema vajde...

Njima je spotify, youtube music isto što i tidal :)
 
Mislio sam na familiju u sklopu Eon premium paketa.

1709676215074.png
 
… solidno pojeftinjenje… HIFI plus je svakako ‘overkill’ za većinu korisnika - mnogi su ga imali bez potrebe u argentinskim, nigerijskim varijantama zbog cene… verovatno da je u zemljama gde košta dosta više i interesovanje bilo manje… realno je HIFI doboljno dobar, a uskoro još bolji…
 
Pre će biti da Spotify planira napokon da izbaci HiFi "lossless" plan pa se Tidal prilagođava glavnom igraču u industriji.
 
Moguće… u svakom slučaju, Tidal i Qobuz imaju svoje verne pretplatnike koji bi teško išli na Spotify makar i zbog cene… moraju mnoooogo da poboljšaju kvalitet, kako bi izvukli audiophile sa ta dva i još po nekog servisa…
 
Uzeo sad Tidal HiFi Plus preko Nigerije i piše mesečno iznos 4,67$.Kako da preračunam u RSD?Da znam koliko će me izaći mesečno?😆
 
Mislim da je bespotrebno više praviti naloge putem VPNa, jer se ne isplati na duže staze. Tidal stavio regionalne cene i smanjio ih adekvatno, tako da je 5e od sada:
1710269022521.png

Ja sam imao prvo turski nalog, pa ukinuli Tidal u Turskoj potpuno :) Onda sve migrirao na argentinski, bio tu dve godine, pa onda ubili korišćenje svih viza van Argentine. Ne mogu više da migriram, ne mogu više da učim algoritam da mi ne pokazuje neke gluposti, plaćao sam skoro 1000 din ovaj srpski nalog već par meseci, ova niža cena je više no dobrodošla.
 
… odlična cena, zaista konkurentna za ono što Tidal sad nudi u ‘individual’ pretplati…
 
Čekaj,sad će biti jedna univerzalna cena ili ?
 
… ako sam dobro razumeo, ostaje samo Individual i Family plan… oba sadrže i Hifiplus… on je ranije imao dodatnu, višu pretplatu…
 
I stiže i meni poruka od SBB. Oh, well...
 
Kad si potpisao ugovor s sbbom? Ja sam potpisao krajem marta prosle godine i nisam dobio to za tidal
Ja imam preko totala, njihov sam korisnik preko 10 godina, ali Tidal koristim od 2021 kada su ga uveli, ali plaćam najskuplji, family paket, tako da ga svakako plaćam a ne dobijam preko njih. SBB mi je dao osnovni paket u okviru pretplate, ali mi taj nije dovoljan.
 
Ja imam Hi-Fi u okviru EON Premium paketa, za sada nema nikakvih obaveštenja da će mi pretplata biti ukinuta. Čekam 31.3. pa ću videti, mada po onom odgovoru od SBB-a koji je neko od kolega stavio pre par strana, nadam se da ću imati uslugu do kraja UO, tj. do 2025. :)

Pogledah pre neki dan na SBB-ovom sajtu, nigde se više ne spominje Tidal, što će reći da ga novim korisnicima svakako više ne nude.
 
Slali su mail, ko ima od ranije imaće još godinu dana. Od 1.4 neće biti više preko SBB.
 
 
Ja sam već 3 godine bez UO, imam onaj besplatni Tidal uz EON premium duo paket i nikakvo obaveštenje mi do sada nisu poslali, na bilo koji način.
 
Imam još samo jedno mesto za nigerijski Tidal HiFi Plus,pa pišite na pp.
 
ja imam od 2021 aktiviran tidal hifi preko sbb paketa.....pre neki dan sam hteo da kupim hifi family (na sajtu stoji da je 225 din/mesecno) ali ponuda vise ne postoji....kako su mi rekli nece vise imati tidal u ponudi i to je to......sta je najbolja opcija nakon sto mi UO istekne i tidal prestane sa radom?
 
Ne znam sta vas sprečava, osim jedno sat vremena cimanja sa g nalozima, da napravite nigerijski Tidal family.. Bas izadje mizerno na mesečnom nivou.
 
Sprecava nas to da, recimo, MAster OTP&Erste nisu hteli da prodju pa da ne znam sta.Pokusao 100 puta, 100 kombinacija. :poop:
 
Nazad
Vrh Dno