Šta je novo?

This War of Mine

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720
Od tvoraca Anomaly igara nam stize jedna anti-ratna igra poput Valiant Hearts: The Great War, samo sto su ovde glavni protagonisti civili.

 
Ja ne mogu, sjb mi osvezavanje slike!
Jel zna neko gde to mogu da promenim?
Igra mi sama prebaci sa 60 na 99Hz tako da settings iz windowsa ne znaci nista.
 
Poslednja izmena:
Hm, udji u monitor settings. Tamo imas podesavanje hercaze. Inace, igra je odlicna. Na pocetku se krece sa 3 lika i svaki ima razlicite sposobnosti. Igra je potpuno nepredvidiva i svaki put se generise nesto drugo. Preko dana se zivotari u razrusenoj zgradi, a u toku noci se istrazuju druge lokacije van nje. Igra ne prasta ni najmanju gresku. Grafika je odlicna i kombinacija je 2D+3D.
 
Poslednja izmena:
Cek, a gde je ovde 3D ?? Bas odgledah ovaj trailer na Steam-u, ali sve je 2D, a igrica je vise nekako art, tj kao da je crtana da se tako izrazim, ali 2D...
 
Poceo sam igru sa minimalnim interesovanjem za igru... privukao me je samo citat nekog ko je ocenio igru sa "konacno nesto novo". Tek sad sam pogledao malo detaljnije ko ju je napravio i neke trailere, jer igra je stvarno dobra.
 
Ovo je nesto na foru Deadlighta, deluje mi. Mora da se proba, deluje OK
 
Hvala,ovakve igre obozavam.Presao sam prosle godine na slicnu foru,samo ubi me sad da se setim kako se zvala igra,kao neka apokalipsa dal je bio New Jersey ili sta vec i zombiji koji tumaraju okolo,na kraju se ispostavilo da je neko "gore"sve to planski odradio,tu zarazu.

edit:Igru koju sam gore pomenuo,evo je:http://store.steampowered.com/app/211400/
Ko nije,obavezno da odigra,fantasticna.
 
Poslednja izmena:
nja... depresivno presipanje iz supljeg u prazno.. pass
 
apokalipticni survival za vreme realnog rata, bez zombia naravno

daluje zanimljivo, probao sam malko samo, ima da se kupi u lokalnim prodavnicama :)
 
Ja je igram trenutno, odlična je. Baš mi dočarava tu apokaliptičnu tenziju i ima onaj mračni ton. Preporuka!
 
Steta sto su likovi mutavi, da imaju svoje glasove kojima pricaju one personal eventove i misli bi bilo super
 
Depression Simulator 2014 kao što reče neko. Uzimam na prvom sniženju.
 
Juce probah This war of mine, vrhunska igra :). Dogurao do 17 dana, nakon cega mi je jedan lik na misiji poginuo, a drugi svi popadali u depresiju, nije bilo smisla igrati dalje, pa krenuh ispocetka. Jel moze nekako igra da se snimi pre scavanger misija? I koja je po vama najbolja taktika, shvatio sam da ne treba da bacam pare na oruzje na pocetku jer kad ubijem nekog svi padnu u depresiju, takodje uvek treba ostaviti nekog da cuva kucu i krevet postaviti pored frizidera ili blizu lekova, da ne pokradu najbitnije stvari na pocetku. Pokrao sam na nekoj misiji lekove bespomocnim ljudima da bih izlecio svoj tim, nakon toga pola tima palo u depresiju jer sam pokrao neduzne ljude...
 
Poslednja izmena:
^
Ja sam do sada video 3!:DMada za razliku od vecine AAA naslova koji izlaze u poslednje vreme,ova igra to i zasluzuje!
 
Pre nego sto sam otvorio novi thread kucao sam u serch naziv igre, nije bilo rezultata. Tako da :)....
 
Ljudi, jel ima ova igra kraja? Mislim ako se ide tako beskonačno, ja ću da je delete, jer postaje smorno posle
 
Rat bi trebao da se zavrsi oko 45tog dana.
 
to neki kratak rat :)
 
Odlicna igra za sada,bas me je zakovala za stolicu..pisem utiske uskoro,trenutno 7mi dan..
 
Stigao do 38 dana...Problem je sto jedina mesta za scavange sada drze naoruzani ljudi pa cemo videti sta ce biti...Jedva pregurah zimu lozio sam pec ko blesav da bi odrzavao temperaturu nema vise materijala :)
 
Znaci moracu uskoro i da ih grejem :wall:. Mozda me ukenja da mi radi centralno grejanje u kuci, samo zakrpim kucu i to je to. Svaka cast na 38 danu, ja ako stignem do 25-og mahacu usima :D.
Jel pec mogu da postavim bilo gde u kuci ili treba da je postavim u prostoriji gde spavaju?
 
Poslednja izmena:
Meni je pec u podrumu skroz dole bila mislim da to nema nikakve veze
 
Nazad
Vrh Dno