Šta je novo?

The Witcher - diskusija

White_Dragon

Slavan
Učlanjen(a)
13.11.2004
Poruke
336
Poena
319
O ovoj igri prve su se vesti cule odavno, a sada se zna(mozda i duze vreme) release date-25.septembar (source gamespy http://pc.gamespy.com/pc/the-witcher/)
Na ovaj RPG poljaci su posebno cekali s obzirom da se prica bazira na istoimenoj knjizi poljskog pisca.Nalazite se u ulozi Geralta koji je neka vrsta lovca na monstrume.
O igri se govorilo dosta i uveren sam da je puno vas ocekuje, da podsetim za igru je koriscen modifikovani aurora engine iz NWN-a (sto se ne cini(bar meni posle gledanja combat gameplay-a)

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tUPY-G9TCWY&mode=related&search=
Combat gameplay:http://www.youtube.com/watch?v=-umlBK0yw68&mode=related&search=
U related se nalazi jos par clipova vezanih za story world etc. Koga zanima neka pogleda.
 
bogami... fino izgleda!
 
O Boze, gde vam je 25 sept "na pomolu". Nadam se da ce igra vredeti, ali ima dotle jos dosta. Plus par kasnjenja i ...
 
pa odlozena je igra za 26. oktobar koliko ja znam
 
Poslednja izmena:
O Boze, gde vam je 25 sept "na pomolu". Nadam se da ce igra vredeti, ali ima dotle jos dosta. Plus par kasnjenja i ...

Pa ja ne znam koliko ti vremena provodis za kompjuterom igrajuci se, ali ja licno ne stavljam sve sto izadje na hard.
Kada se na igru ceka par godina onda je 2 meseca "na pomolu" tom logikom i Dragon Age koji je najavljen za decembar je meni licno takodje "na pomolu"
 
Dragon Age za decembar? Mozda, ali koje godine. U najboljem slucaju 2008. Sto se vicera tice jedva cekam. Srecom imam prijatelja koji je po majci poljak tako da odlicno govori poljski i preveo ja par prica o ovom liku. Prilicno su dobre.
 
Stvarno lepo izgleda,priča isto ne zvuči loše,nelinearnost će,ako bude onakva kakvom je predstavljaju,biti odlična...Nema prvog lica,mada ako gameplay bude zanimljiv,progledaću im kroz prste :) Jedino što sam primetio u klipovima je da se NPC-ovi u borbi čudno ponašaju,nekako deluju tupavo..neću da pričam ništa dok ne odigram,samo da AI ne stoji i jedva čeka da je napadneš i sravniš sa zemljom u fazonu ''od početka pa do kraja,u borbi sam glavni baja'' :)
 
Nema prvog lica,mada ako gameplay bude zanimljiv,progledaću im kroz prste :)

Hmm a ja na primer tesko podnosim prvo lice, jako me podseca na FPS, a uz to i volim da vidim kako budzim lika i njegove pokrete u trecem licu. Nadam se da ce ovaj naslov uneti odredjenu dozu svezine, pogotovo ako bude miholjsko leto :smoke: Nisam odavno odigrao nesto novo, a dobro (Gothic 3 jos uvek ceka na ram upgrade).
 
Ma ok..stvar ukusa već smo smarali oko toga,nego kako vam se čine oni NPC-ovi,to me baš interesuje..kao da nešto nisu baš najsrećniji...a lik se razmahao samo tako...ili umišljam?
 
Koji NPC - ovi? Ono su gumene lutke koje skakucu po ekranu.
Ili umisljam? :)
Salu na stranu, mene ovo podseca na DMC, a to je:vomit:
 
Nema smisla pricati o AI-u napamet, oni clipovi su se pojavili pre par meseci i verovatno je igra od tada dodatno ispeglana.
 
Kome je do dobrog AI-a, taj nek igra Kvejk sa botovima.
Ovde je bitna priča i opšta atmosfera, a toga izgleda neće manjkati.
 
Devil May Cry, kršina sa konzola :)
 
Evo još šotova...

witch01.jpg

witch02.jpg

witch03.jpg

witch05.jpg

witch04.jpg

witch06.jpg
 
Poslednja slidza sa dunjama je najjaca :D
 
Poslednja izmena:
ovo nisu shotovi, ovo su izrezirane ingame scene, chim nema interfejsa mozesh komotno da ignorisesh te fotke...
 
Normalno. Što mrzim kada u 3D strategiji/rpgu kače ovakve šotove iz ugla iz kog neću gledati ni u ludilu...
 
Recommended requirements:

Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (Operating System must be up to date with the latest fixes)

Intel Core 2 Duo 2.13 GHz or AMD X2 5600+

2 GB RAM

NVIDIA GeForce 7900 GTX or ATI Radeon X1950 PRO

8.5 GB available hard drive space

DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones

DVD-Rom

:)
 
Ništa čudno, verovatno matorom engineu treba dosta jaka konfiguracija da bi izgledao onako solidno. Ako tako izgleda :)
 
Nazad
Vrh Dno