Šta je novo?

The Witcher 3

Stavi sve na max, probaj, ako ti bude neigrivo postepeno smanjuj neke detalje. CPU i RAM su ti odlični, možda GPU malo zaostaje, ne očekuj da će biti glatko kada sve napucaš na max, ali mislim da ćeš biti zadovoljan. Opet kažem ako ti smeta, nije ti igrivo, smanji neke detalje pa po sistemu promeni/probaj doći ćeš ti onoga što ti je prihvatljivo.

edit:
I da, hairworks off od starta.
 
Ja imam slično kao ti, samo što imam R9 380x Nitro 4GB i sve mi je napucano na max, samo sam hairworks ugasio i ide oko 60. Samo u velikom gradu spadne na 50ak.
 
Sta ste zapeli sa tim "dlc"?! Nije ovo nikakav dlc vec ekspanzija...

Dodje mu isto, gde vidis na steamu da pise expanzija ? To je kao da sada ubedjujes ljude sa terminologijom dlc (Downloadable Content kako je i oznaceno na steamu) vs expanzija i ja moje walkthrough vs playthrough.
 
https://www.gog.com/game/witcher_3_wild_hunt_the_blood_and_wine_pack
"Blood and Wine is the final expansion for The Witcher 3: Wild Hunt -- an award-winning role-playing game set in a vast fantasy open world."

Cini mi se da pise "expansion pack" a ne "dlc"?! To mozda Steam tako naziva, ali ja ipak mislim da niko iz CDprojecta nije ovo nazvao dlc nego ekspanzija. Nego, ajde da ne smaram vise, zovi kako 'oces.

the_witcher_3_blood_and_wine_expansion_art_1.jpg

Ja licno dozivljavam dlc kao neki set sknova i tako neke gluposti a ne igru koja traje 20+ sati.
 
Poslednja izmena:
I to kaže igra i besplatni DLC-ovi i apdejti, nigde ne spominje ekspanzije :d
 
Bice EE milion posto, ako nista drugo bar za ove nove konzole.
 
Ima to sve spakovano u 14gb zadnji pathc i svi DLC-ovi...
 
Poslednja izmena:
I to kaže igra i besplatni DLC-ovi i apdejti, nigde ne spominje ekspanzije :d

Bravo, sa takvim porukama cinis da se ovaj forum pretvara u papazjaniju. Nema potrebe da me bockas i podjebavas.

A to da li se pominje ekspanzija ili ne me bas zabolje briga, nego me vise vrijedja takvo podjebavanje od strane moderatora koji ne bi smjeli uopste da se upustaju u takve stvari i dozvoljavaju da se spustaju na nivo nekog najobicnijeg trola.

Takvim porukama srozavas ne samo svoj ugled vec i ugled foruma generalno. Mozda je nekima to nebitno, ali vjerujem da trolovanje od strane moderatora vecina normalnih clanova nece nimalo podrzati.
 
Poslednja izmena:
mlad je ,naučiće :p

Može mi neko reć koji lv je međed u Ester egg klipu?
 
Bravo, sa takvim porukama cinis da se ovaj forum pretvara u papazjaniju. Nema potrebe da me bockas i podjebavas.

A to da li se pominje ekspanzija ili ne me bas zabolje briga, nego me vise vrijedja takvo podjebavanje od strane moderatora koji ne bi smjeli uopste da se upustaju u takve stvari i dozvoljavaju da se spustaju na nivo nekog najobicnijeg trola.

Takvim porukama srozavas ne samo svoj ugled vec i ugled foruma generalno. Mozda je nekima to nebitno, ali vjerujem da trolovanje od strane moderatora vecina normalnih clanova nece nimalo podrzati.


O čemu pričaš, kakvo sad vređanje, kakvo pretvaranje u papazjaniju, ko tebe bocka i podjebava? Lepo kažem da na linkovima kreator govori o igri uz besplatne DLCove. Jedino ako ti nisi kreator koji je intervjuisan...
 
Koja podesavanja da stavim za moj racunar iz potpisa?

Sjenke stavi na low. Razlika neprimjetna, framerate puno bolji.

Bravo, sa takvim porukama cinis da se ovaj forum pretvara u papazjaniju. Nema potrebe da me bockas i podjebavas.

A to da li se pominje ekspanzija ili ne me bas zabolje briga, nego me vise vrijedja takvo podjebavanje od strane moderatora koji ne bi smjeli uopste da se upustaju u takve stvari i dozvoljavaju da se spustaju na nivo nekog najobicnijeg trola.

Takvim porukama srozavas ne samo svoj ugled vec i ugled foruma generalno. Mozda je nekima to nebitno, ali vjerujem da trolovanje od strane moderatora vecina normalnih clanova nece nimalo podrzati.

Daj ronin ne pretjeruj. I ko kaze da moderator se ne smije saliti i zezati?
Mogao si to sve drugacije shvatiti?
 
Daj ronin ne pretjeruj. I ko kaze da moderator se ne smije saliti i zezati?
Mogao si to sve drugacije shvatiti?

Izvinjavam se, pretjerao sam. Provalio sam da samo nesto dramim, ko prava mala placi*****. Oprostite na offtopiku, i ti Filipe na smaranju. Pozdrav.


Ajmo sad nove informacije vezano za GOTY ediciju. :) Zna li se koliko ce kostati? Mozda jedno 40 do 50 evra?!
 
Poslednja izmena:
Jel neko primetio grafičnu razliku između Wild Hunta i Blod & wine?Nekako mi mutno ova ekspanzija,cela mapa je ko bez Sharpenyng uključen,tj na low ili med

Znači nema one oštrine,sve nešto ko malo mutno
 
Jel neko primetio grafičnu razliku između Wild Hunta i Blod & wine?Nekako mi mutno ova ekspanzija,cela mapa je ko bez Sharpenyng uključen,tj na low ili med

Znači nema one oštrine,sve nešto ko malo mutno

Blood and wine regije imaju drugaciji kvalitet tekstura od ostalih to je cak i cdprojekt red rekao. Sve je svetlije i "sharpen" zato sto zele da docaraju koliko je regija bajkovita kad se uporedi sa sumornim i tmurnim delovima u kojima vlada rat.
 
Svetlije da,i bez onih silnih kišurina i grmljavina....več na kxxxx mi se popelo

Al ovde trava,lišće,grmlje nemaju onu oštrinu,tj nisu tako čiste ko u predhodnim epizodama

A i u daljinu kad gledaš....ko akvarel naspram prošlih epizoda

Pa sam kontao da nisam ja nešto zaexx

p.s. hvalja vi na odgovoru :)
 
Poslednja izmena:
zg11CpT.gif
 
 
Stvarno nisam mislio da ce tako brzo (ili uopste) izaci GOTY Edition, ali ok - super vest! :D
 
Taman da konačno počnem da igram. :D
 
Ja odigrao par meseci posle release, ubacio par patchovao i nauzivao se, nikakvih problema nisam imao.
 
^Pa onda nemaju na cemu da "rade", samo spakuju sve kao jedan paket.
 
Nazad
Vrh Dno