Šta je novo?

The Witcher 3

GOTY edition se dugo ocekivala i tu je, ko nije uzeo, neka kupuje i uziva, sta drugo da se kaze! :D
 
Sto bi kupovali ako vec imamo igru sa obe expanzije?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa vi koji imate ne, vi dobijete samo update na 1.30 patch i to je to. :) Mislio sam na one koji jos nemaju igru.
 
Možda malo bez veze pitanje ali da li se od igra može igrati na PC pomoću gamepada/joypada, kako ga već zovu?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
mislim da se može,al ko bi želeo pored miša i tipkovnice igrat na gamepadu?i zašto?
 
Moze da se igra sa gamepade, ja koristim Xbox 360, zicani, samo ubodes u komp, instaliras drajvere sa diska i sljaka u svim igrama koje podrzavaju ovaj gamepad.....
 
Poslednja izmena:
@ bahamud

Raspored uređaja u sobi koji ne mogu da promenim - konkretno TV i kompjutera...

Komp mi je spojen i na monitor i na TV ali na TV mogu da gledam serije, filmove, sport putem strima itd dok mi je rad na njemu putem tastature ipak malo nepraktičan...

@ rewievsrb

Hvala.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze da se igra sa gamepade, ja koristim Xbox 360, zicani, samo ubodes u komp, instaliras drajvere sa diska i sljaka u svim igrama koje podrzavaju ovaj gamepad.....

Drajver? Od kada za X360 gamepad treba drajver?
 
Nece bas u svim igrama da sljaka bez drajvera, bar za ovaj zicani X360 gamepad.
 
Taj meni nikada nikakav problem nije radio ni u jednoj jedinoj igri koja podrzava gamepad. Cim sam ga ukljucio odmah je radio. Mozda imas neku kopiju? :D
 
Witcher 3 igram evo preko 300 sati, sve na gejmpadu, nisam ni jednog trenutka osetio da nešto propuštam. Prvi i drugi deo sam prešao sa m+k kombinacijom.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Drajver? Od kada za X360 gamepad treba drajver?

Ja u AC2 sam morao da instaliram neke posebne fajlove inače komande odose pm. Pomešaju se funkcije dugmića i pečurkica, pa da v'iš šta je čudo.
To je bila neka brljotina s Ubisoftove strane.

Sent from mTalk
 
Ljudi moji vas je uvatio konzolitis

Jedino di mi dobro ,tj bolje je kod vozačkih igara tipa Kolin,gamepad od miš/tastatura
 
Dosta Single Player igara su daleko bolje na dzojstiku nego na misu i tastaturi, W3 je jedna od njih. Naravno samo ako je rec o kvalitetnom XboX one i PS4 dzojpedu...
 
Jel i gwent moze da se igra na dzojstik?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Takođe kao i kolega veštac gore, 300+ sati, sve na gamepad-u, bez ikakvih primedbi sem na jednom turniru u B&W ekspanziji gde sam morao da u toku jahanja gađam neke mete pa sam se u trenutku njihovog pojavljivanja hvatao za miša zbog potrebne preciznosti (mnogo lakše nego na onim pečurkama na gamepad-u). U stvari sad kada se prisetim bilo je još par turnira gde sam koristio miša za samostrel, ali ništa mnogo i bitno. Ako bi igru prelazio bazirajući se na samostrelu onda bi gamepad bio problem za korišćenje, barem meni, jer ne mogu da se dovoljno brzo i precizno koristim pomenutim pečurkama (kao da igrate FPS sa njima umesto sa mišem - za mene jako teško). Međutim mislim da retko ko ozbiljnije koristi samostrel, njegova glavna funkcija u toku igre je ubijanje drowner-a u vodi i skidanje harpija i sirena iz vazduha na zemlju, a za to ide auto-aim i miš nije potreban. Inače gwent opušteno ide sa gamepad-om, ni sam ne znam koliko sam partija odigrao. Dakle apsolutna preporuka za gamepad.
 
Poslednja izmena:
Ja igram igram na tast+mis i uopšte se ne oseća da je interfejs prilagođen gamepad-ovima, maxilmano profesionalno su ga uradili, svaka čast.
 
Zoko naravno da jesu, to je Project Red! :D Ali ima ljudi koji vole da se zavale u fotelju i kokaju, tako da obe varijante su u full-u! :D
 
Pocelo je.
 
Promenili su karte potpuno, nema ništa nalik onima iz igre. Trenutno su dostupna dva špila, monster i severna kraljevstva, po 25 karata u špilu, međutim karte su potpuno drugačije. Čeka se neko vreme dok vas ne upare sa nekim za igru, međutim meni su ljudi u 80% slučajeva nakon tog čekanja odustajali (verovatno kada su videli nepoznate karte). Nisam pratio celu priču, ali da li su ove promene bile najavljene?
 
Da, odavno najavljene promene.
 
Potrebna mi je pomoc oko podesavanja igre na racunaru. Koja podesavanja da postavim?
graficka: GeForce® GTX 750 Ti StormX OC (2048MB GDDR5)
procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
ram memorija: 8 GB
monitor: LG 27 UD68-W 4K ( da li na monitiru postaviti max rezoluciju?)
SSD: 250 GB na kojem je igrica
HDD: 1TB
OS: Win 7 64 bit
Poceo sam skoro da pratim forum, pokusavao sam da podesim, i nisam zadovoljan sa svojim podesavanjima.
Posto sam pocetnik, zamolio bih ljude dobre volje da pomognu.

Sve cu isprobati kako me savetujete.
I ako smatrate sta je jos potrebno od konfiguracije racunara da unapredim.
Hvala unapred na odgovorima.
 
Nebitno ako je rezolucija monitora 4K, u igri podesi na 1080p, Nvidia HairWorks na off.
Ostatak zavisi koliko ti fps odgovara za igranje? ako preferiras 60fps moraces da pravis dosta kompromisa.
2gb VRAM nije dovoljno za neka ultra podesavanja.
 
4K nativna rezolucija sa tom kartom, nema šanse. Čak i sve na ultra low da staviš nećeš imati ni 30 fpsa. Najviše ti na performanse utiče Nvidia Hairworks, Ambient Occlusion i senke. Naravno, texture ćeš morati na medium da postaviš takodje.
 
Vrh Dno