Šta je novo?

The Witcher 3

Auh, stvarno izgleda vrhunski. :) Svidja mi se dinamicnost pokreta tokom borbi, vidi se da je fizicki engine debelo uznapredovao u odnosu na prethodni deo.
 

MOAR!
edit: jos kada bi poslednja 2 dela knjige izasla pre ovoga...
 
Poslednja izmena:
Uh, kako sve brutalno izgleda, nalozio sam se k'o malo dete (a to poslednjih godina mogu da kazem samo za njihove igre). Bice legendarno.
Pitanje je samo da li odvojiti kintu za neki upgrade ili za pre-order?:d

Anyway, link iz tajne poruke u trejleru je:

http://thewitcher.com/KillingMonsters/
 
Na E3 CDPR ce imati jos jednu konferenciju iza zatvorenih vrata...Ocekuje se barem playable demo...
Tako da...Bice jos sadrzaja...
 
Poslednja izmena:
Very nice!

Ako igra ispadne kako treba, krv cu popiti ovim biserima na Bethesda forumu :)
 
Nije valljda da ratuješ po Bethesda forumima? :D
 
Very nice!

Ako igra ispadne kako treba, krv cu popiti ovim biserima na Bethesda forumu :)

Skyrim is so 2011. :D
Još ako igra bude imala neku težinu (ne baš generičku), Skyrim će biti smešan kao Sims.
 
Nije valljda da ratuješ po Bethesda forumima? :D

Jesam ranije :) Razocarali su me iako nisam puno ocekivao od njihove zadnje igre.

Skyrim is so 2011.
Još ako igra bude imala neku težinu (ne baš generičku), Skyrim će biti smešan kao Sims.

Almost 2012.

Neko mora postaviti nove standarde po pitanju open world RPG-a.

Mozda ce to biti CD Projekt Red?
 
Mozda ce to biti CD Projekt Red?

Tesko. Volio bih to, ali bice ista prica kao i sa predjasnjim djelovima. Dosta bagova u pocetku, cekanje da se sve to sredi i objedini u neku "naprednu" verziju, koja po obicaju izlazi nekih godinu dana kasnije.

U dvojci su napravili dosta "pocetnickih" gresaka. U zelji da sto prije izdaju igru, nisu stigli da urade sve aspekte za monitore, nego smo morali da cekamo patch godinu dana. Onda interfejs, inventar, pravljen za dzojstik i konzole... Onda prekratka igra, previse linearna - nema nimalo istrazivanja, skill sistem - alhemija neupotrebljiva (dok je to u prvom dijelu bilo mnogo bolje izvedeno), onda i borbeni sistem koji se svodi na besomucno kliktanje i kotrljanje... Lista je podugacka.
 
Tesko. Volio bih to, ali bice ista prica kao i sa predjasnjim djelovima. Dosta bagova u pocetku, cekanje da se sve to sredi i objedini u neku "naprednu" verziju, koja po obicaju izlazi nekih godinu dana kasnije.

U dvojci su napravili dosta "pocetnickih" gresaka. U zelji da sto prije izdaju igru, nisu stigli da urade sve aspekte za monitore, nego smo morali da cekamo patch godinu dana. Onda interfejs, inventar, pravljen za dzojstik i konzole... Onda prekratka igra, previse linearna - nema nimalo istrazivanja, skill sistem - alhemija neupotrebljiva (dok je to u prvom dijelu bilo mnogo bolje izvedeno), onda i borbeni sistem koji se svodi na besomucno kliktanje i kotrljanje... Lista je podugacka.

Nisi citao intervjue sa njima ocigledno..Svih mana koje si nabrojao su svesni u CDPR-u jer su slusali feedback tj. citali komentare igraca..
Imaju veci tim,podrzani su sopstvenim finansijama,imaju viziju,slusaju igrace...Ako ovaj projekat ne uspe, duboko cu se razocarati u gaming....
 

Los engleski malo...
I za sve one koji nisu procitali knjigu..Lik spojluje kraj sage u intervjuu..
 
iP0LOAvZfJWrz.jpg iFo7WU8PHyHVC.jpg ibhgNQcLOWuXnm.jpg

Tesko. Volio bih to, ali bice ista prica kao i sa predjasnjim djelovima. Dosta bagova u pocetku, cekanje da se sve to sredi i objedini u neku "naprednu" verziju, koja po obicaju izlazi nekih godinu dana kasnije.

U dvojci su napravili dosta "pocetnickih" gresaka. U zelji da sto prije izdaju igru, nisu stigli da urade sve aspekte za monitore, nego smo morali da cekamo patch godinu dana. Onda interfejs, inventar, pravljen za dzojstik i konzole... Onda prekratka igra, previse linearna - nema nimalo istrazivanja, skill sistem - alhemija neupotrebljiva (dok je to u prvom dijelu bilo mnogo bolje izvedeno), onda i borbeni sistem koji se svodi na besomucno kliktanje i kotrljanje... Lista je podugacka.

Slicne greske ti radi Bethesda recimo; tim koji pravi igre 20-ak godina. Ponavljaju iste greske i prave nove.
 
Hvala za ovaj info, nikako da završim one poslednje dve knige sa engleskim fan prevodom a mrzim spojlere :)

Svaka tebi cast na strpljenju da citas fan prevode..Ja cekam nas prevod,ipak..Za sada su sjajni..Ali nesto odugovlace sa objavljivanjem 6. dela...
 
Samo sam bacio pogled i izgleda da ima spojlera...?
 
Poslednja izmena:
Pa da, na to sam i mislio, na jednom drugom sajtu sam procitao da se radi o izuzetno awe-inspiring questu(tacnije posledicama), pa reko' da ne kvarim :)
 
Poslednja izmena:
Pa da, na to sam i mislio, na jednom drugom sajtu sam procitao da se radi o izuzetno awe-inspiring questu(tacnije posledicama), pa reko' da ne kvarim :)

Da,jako dinamican kvest...
Na osnovu svega sto smo videli...Ovo ce biti odlicno..Jos samo ostaje da vidimo da li su popravili borbu.
 
[YOUTUBE]3SpPqXdzl7g[/YOUTUBE]
 
Izgleda odlicno. Jel ima negde cela prezentacija?
 
Izgleda odlicno. Jel ima negde cela prezentacija?
Sa prezentacije CD Projekt RED-a ima samo audio snimak,jer nisu dozvoljavali kamere...
Ovo iznad sto je postavio Starac je snimak sa Nvidiine prezentacije..Ceo snimak za sada nisam nasao nigde,samo inserte...
 
Poslednja izmena:
E to sam cekao, stvarno ima lepih efekata.
Vidim bice gladovanja da se nabudzi komp za ovo :d
 
Sigurno ne single gpu konfa... Extra izgleda i mislim da ce biti kao i dvojka i ubersamp. sa i bez skoro isto samo sto ce ovde biti neki drugi efekat u pitanju. Kad smo kod ubersamp. da li nas to ceka i u trojci?
 
Sigurno ne single gpu konfa... Extra izgleda i mislim da ce biti kao i dvojka i ubersamp. sa i bez skoro isto samo sto ce ovde biti neki drugi efekat u pitanju. Kad smo kod ubersamp. da li nas to ceka i u trojci?
Mislim da ne,graficke promene koje je donosio ubersampling su sada standardizovane u DX11...
Valjda nece biti neoptimizovano...
 
Sigurno ne single gpu konfa... Extra izgleda i mislim da ce biti kao i dvojka i ubersamp. sa i bez skoro isto samo sto ce ovde biti neki drugi efekat u pitanju. Kad smo kod ubersamp. da li nas to ceka i u trojci?

Svakako, svakako... bez dve GTX770 u SLI-u nece ici na medium u 30+ frejmova... :d Kao sto je iza Krizu 3 trebao "Titan za udobno igranje", a ja na kraju odigrao igru na ultra detaljima u 50+ FPS-a na jednoj 7950... Dajte ljudi, manite se vise tih apokalipticnih predvidjanja kada je zahtevnost u pitanju. :) Pa next gen konzole imaju pretty much isti ili sl. hardver kao prosecna moderna PC konfiguracija. Kakvi crni SLI-evi i sl. gluposti. :) Kad vec pominjemo dvojku, sa iskljucenim ubersamplingom i svim ostalim na max, igra je doslovno letela na matoroj 4870. Toliko o "ludackoj zahtevnosti"... :)
 
Nazad
Vrh Dno