Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Probao igru, nekih sat i po....Ozbiljna igra i vidi se da je top notch produkcija i sve... Veceras nastavljam dalje. Nisam odusevljen kao nekada kad sam prvi put pokrenuo Last of us na ps3... Ovo mi ne izgleda puno bolje od remastera prvog dela, *mjau**mjau**mjau* max konzole smo odavno videli i znao sam da neko "padanje na dupe" efekta nece biti.. Smeta mi preterana upotreba film grain efekta, po meni bolje i da vidim low res teksture nego da sa ovim zrnastim tackama maskiraju ih
 
Ocene korisnika su vec potpuno nemerodavne iz razloga sto je sijaset ljudi koji je ni ne igraju, uletelo da deli nule kojekakve i potpuno krivi percepciju.
Smeh.
 

Ove ocene nemaju veze sa mozgom. Napravio sam ozbiljnu gresku i pogledao neke komentare - sve trol do trola. Ljudi komentarisu kraj igre - igra traje 25-30 sati a dostupna je samo par sati pa nema ni teoretske sanse da su kraj stvarno i videli.

Smeo bih da se opkladim u bilo sta da 99% onih koji su ostavili lose ocene nisu ni kupili igru.

Mislim, i ja cu je kritikovati ako mi se ne svidi ali je ipak prerano za to.
 
Ove ocene nemaju veze sa mozgom. Napravio sam ozbiljnu gresku i pogledao neke komentare - sve trol do trola. Ljudi komentarisu kraj igre - igra traje 25-30 sati a dostupna je samo par sati pa nema ni teoretske sanse da su kraj stvarno i videli.

Smeo bih da se opkladim u bilo sta da 99% onih koji su ostavili lose ocene nisu ni kupili igru.

Mislim, i ja cu je kritikovati ako mi se ne svidi ali je ipak prerano za to.
Tu je dosta ljudi kojima se nije svidelo kako su nastavili pricu i sam pocetak ove igre, slazem se da vecina nije presla igru i da joj sude na osnovu pocetka koji se ni meni nije uopste svideo ali tu ima jos dosta.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Hahaha sad smeta sto ljudi daju 0 a nisu zavrsili igru i oni su trolovi. A nije smetalo sto je svako ko je uradio preorder na psn-u odavno mogao da oceni igru (naravno, svi dali 5 zvezdica) [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar je nekome PSN merodavan? Ja tu nikad ni ne gledam ocene...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Rdr2 mi je definitivno lepsa igra od ove, zao mi je ljudi XD
 
Jeste lepsi RDR2 definitivno. Ali prica nije toliki handholding kao u RDR2 :d
 
Odlično je ovo, ali je jako sve ograničeno.
Doduše, tek sam 3 sata odigrao, valjda će kasnije biti malo više slobode od serije prelepih hodnika.
 
Jesu li svi zivi i dalje?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim na likove u igri :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Džoel je mrtav, mislim i njegov brat Tomi.. ostali teško da će preživeti
 
Poslednja izmena:
sto se ljudi brinu za lazne ocene 4chan/reddit ekipe na metacritic kad su manjina, pravi poznavaoci igara ce ih svakako nadjacati pa ce skor biti realan
 
Tek kad smo stigli u Sijetl igra ja bas zasijala kako treba, pola sata - sat vremena sam samo hvatao screenshotove. :) Ona suma + HDR definitivno izgleda brutalno, daleko bolje nego Days Gone. Za pricu i ostalo necu nista da komentarisem dok ne zavrsim ali gameplay i ove zagonetke od ulaska u Sijetl deluju zanimljivo i bas vuce na istrazivanje.
 
Samo cu reci, nisam trebao spoilovati pricu. Uff...
 
Odigrao nekih 4h danas, iskreno, baš puno uživam u igri

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Takodje... stigao upravo u Sijetl i meni je ovo odlicno!

Mada moram priznati da nisam očekivao ovaj razvoj situacija, ja sam mislio čitajući da se ovde radi o osveti, da će biti Dina ta koja je stradala i da nju sveti... bas sam se iznenadio.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja ne pamtim kad sam do 5 ujutru ostao budan zbog igre, pa sigurno više od 5 godina ima :D Ajd još malo, pa još malo i eto zore :)
Koliko detalja je posvećeno svakom objektu i prostoriji to je neverovatno, idem po kućama i gledam postere, nameštaj, stripove...
Muzika je za Oskara, nadmašio je prvi deo Santaolala...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel vredno kupovine u ranoj fazi, na uzorku koji ste presli?

Rasprodao sam juce neke matore diskove Gamesu, pa taman imam toliko na vauceru.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja do sad nisam naleteo na neke veće bagove. Jednom ili dva put Ai je malo zatupavio, ništa strašno.

malo skrinšotova:
The Last of Us™ Part II_20200619145945.jpgThe Last of Us™ Part II_20200619155423.jpgThe Last of Us™ Part II_20200619160934.jpgThe Last of Us™ Part II_20200619192035.jpgThe Last of Us™ Part II_20200620110359.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel vredno kupovine u ranoj fazi, na uzorku koji ste presli?

Vredno je kupovine, jer je prezentacija vrhunska, a igra na nivou prethodne.
Sa druge strane, ako te samo gameplay zanima ili ako ce ti "gej kauboji koji jedu puding" momenti smetati, mozes i da preskocis.
 
Lol gej puding :D

Hvala na pomoci, izneli ste dobre razloge da pazarim i probam.
Bilo bi od pomoci da jos i Arheolog potvrdi da je to to, doduse.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
To je to... jedino ako ćeš da slušaš ljude koji nisu ni igrali ali su stvorili mišljenje na osnovu metacritic ocena samih user-a odnosno na osnovu leak-ova.

Odigrao sam oko 3 sata i oduševljen sam, a tek sad kreće ono pravo sto nije prikazano u recenzijama zbog restrikcija.

Osim jedino sto te mogu reci da ne kupujes u Games-u, ali ro je već neka druga priča... plus imaš vaucer. :)
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Headshotom odvaliti nekog je tesko zbog tromosti i ubogih 30 frejma ali zato kad padne glavica najjaci osecaj ikada u bilo kojoj igri
 
Primetio sam isto to... zato dok sam gledao one silne gameplay trailer-e, tamo padali samo headshot-ovi. Nebitno pištolj, puska, strela, samo su ih skidali lagano ali to nije bas slučaj kada sam igram. :D


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno