Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Imam sve leaks koje su izasli na gdrive i sve gamplay snimke sam odgledao bar po 10x i kazem ako bude dobra igra kupicu ps4 ako to ne znaci da me igra zanima ja ne znam dalje. Ps 3 sam kupio zbog prvog dela i prodao ga kada sam je presao jer druge igre koje sam probao mi se nisu ni blizu toliko svidele.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Ma to je jasno. Sačekaš i vidiš da li je prosto za tebe ili ne. Ono se nije odnosilo na tebe već na priču koja se po ko zna koji put ponavlja o nečemu što nekoga ne zanima već odavno. Kao kad bi neko visio u Nintendo Switch temi i pričao ljudima kako je Mario *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ska igra za dečicu i da ne vredi ništa.
 
Nikada nisam naisao na spoiler dok sam gledao review igara a da to nisam sam trazio. Ne znam koji bi normalan youtuber pisao review i ubacio spoilere a da pre toga nije izbacio upozorenje za isti. Ovaj limit nije zbog spoilera .

Ova igra moze biti hit ili promasaj godine tek ostaje da se vidi ja ne znam cemu da se nadam jer ako je promasaj bicu razocaran jer jako mali broj igara godisnje izadje koje me privuku i navuku da ih igram , ako bude hit moram smisliti kako opravdati kupovinu ps4 kod supruge .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo. Ja bukvalno ne znam jednu jedinu stvar iz tih leak-ova i to sa minimum truda. Od igre očekujem ND kvalitet i to za sada svi pominju da je gameplay bolji nego u Uncharted 4. Priča može da mi se svidi ili ne, ali to jedino mogu da znam samo kada je probam.

I prosto, bude mi se svidela igra ići će na nekoliko prelaska. U suprotnom na oglas, poklon, trampu, šta god. Ovo je vid zabave u trajanju na desetine-stotine sati, a ne da ulazim u dubiozu da li je ovakva ili onakva kao da auto ili kuću kupujem.
 
Ali ne razumeš... zanimljivije je visiti po temi o igri koja te ne zanima.

DF: The Last of Us Part II | PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing:

https://youtu.be/8hx2PPwBYoQ
Kako dobro izgleda, neverovatno. Mogu misliti šta će ND da izvlači iz petice kad sa četvorkom čuda čine. Opcija ima mali milion, vidim da i motion blur Ima slajder od 0-10, to prvo isključim kad može :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel sve ono što si video u trejlerima i u posljednjem Days of Play dovoljno da kupiš? Kako onda da odlučiš da kupiš igru?

Meni npr. jeste, odgledam trejler i ako mi je ok onda preorder, ako nije onda sačekam da pogledam možda random 2-3 minuta iz igre, ne mora naravno ceo walkthrough od početka do kraja. RDR2 sam 5 minuta gledao kako peku nekog zeca i smorio sam se, na kraju sam odustao. :d Možda bi mi se i svidelo na kraju da sam uzeo, ali eto, nešto se mora i preskočiti.
 
A kako se to kupuje auto? Kupis ga, pa ga onda isprobavaš? Kako da ne. :D

Manite se filozofiranja, ne ide vam baš najbolje. :d
 
Da auto košta 50e i da ne mora da se registruje niti održava, vozio bih drugi svake dve-tri nedelje. :D
 
To je kotaku , ko njih uzima za ozbiljno.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Da je Kotaku sprdnja od sajta, jeste. Ali da igra zvuci kao misery simulator, zvuci :d
 
Ova igra moze biti hit ili promasaj godine tek ostaje da se vidi ja ne znam cemu da se nadam jer ako je promasaj bicu razocaran jer jako mali broj igara godisnje izadje koje me privuku i navuku da ih igram , ako bude hit moram smisliti kako opravdati kupovinu ps4 kod supruge .

Au brate :D :D :D
 
Evo šta kaže Kuzma :)

https://www.sk.rs/clanak/1486/recenzija-the-last-of-us-part-ii

Twist koji vas čeka na polovini igre zato je potpuno i suludo neočekivan, a njegovo POGREŠNO tumačenje zbog odsustva ključnih scena dovelo je do onog fanovskog zemljotresa pre nekoliko meseci, pošto je neko zlonameran u etar i vetar pustio detalje priče...

Tapš :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Lol, pa bas recenica pre te potvrdjuje dobar deo razloga za backlash. A posto nije rekao o cemu se tacno radi, tj sta je to pogresno protumaceno (a ni Sony ni NG nijedan deo leakova nisu demantovali), zakljucicu da se radi o jos jednom primeru pateticnog fanboyisanja.
 
Fanboy i to još potplaćen, kaže da mu leže druga rata sutra :D Kakva gimnastika od ljudi koji neće ni igrati igru... neverovatno. Jeste, to što si spomenuo vas najviše boli od svega likovanog... how yes no.

Inače, Kuzma spojluje deo priče i upozorava u prvih nekoliko rečenica al da napomenem i ja :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Fanboy i to još potplaćen, kaže da mu leže druga rata sutra :D Kakva gimnastika od ljudi koji neće ni igrati igru... neverovatno. Jeste, to što si spomenuo vas najviše boli od svega likovanog... how yes no.
To je jedan od glavnih razloga za backlash; ako ne mozes sa prostim cinjenicama da se pomiris, bolje batali optuzbe o gimnastici kao prvi i glavni krivac. :)
Inace mene licno nista ne "boli", ako se kojim slucajem ispostavi da je igra remek-delo i da su svi leakovi lazni (ili "pogresno protumaceni" :d :d :d), odigracu igru kod frienda i to je to. Ako ne, uzivacu u dumpsterfire posledicama.
 
Poslednja izmena:
jedan utisak ako moze :)

  1. ako se igra ispostavi da je neko glibavo njesra - arheolog ce nas zatrpati objasnjenjima zasto nije
  2. ako se ispostavi da je remek delo - arheolog ce nas zatrpati postovima "sam vam rekao"

bukvalno neil druckmann ne bi ovoliko botovao tlou, bas je neprijatno
 
jedan utisak ako moze :)

  1. ako se igra ispostavi da je neko glibavo njesra - arheolog ce nas zatrpati objasnjenjima zasto nije
  2. ako se ispostavi da je remek delo - arheolog ce nas zatrpati postovima "sam vam rekao"

bukvalno neil druckmann ne bi ovoliko botovao tlou, bas je neprijatno
Kad izađe neću ni da se javljam već da igram, a vi radite šta hoćete :D Samo me zanima koji to autoritet će da kaže da li je igra remek delo? Ne veruje se ni jednom recenzentu, ni stranom ni domaćem, ne veruje se svojim očima kad se pogleda gejmplej... jedino ostaje da odigrate a ni to nećete. Odnosno hoćete ako se ispostavi da je remek delo :D Kako ćemo do saznanja da li je remek delo ili njesra, pretvorio sam se u uvo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne mora uopšte da bude ni "track record", ovi što su napravili HZD su imali track record nekih bzvz pucačina ako se dobro sećam, HZD sam takođe uzeo posle možda 2 minuta trejlera ili slika, ne sećam se više. :D Isto važi i za Senua/Hellblade. Jednostavno (valjda) znaš šta ti se sviđa i kakav tip igre tražiš. :)

Ti ocigledno nisi igrao KZ2 kad mislis da je GG pravio "bzvz pucacine".
 
jedan utisak ako moze :)

  1. ako se igra ispostavi da je neko glibavo njesra - arheolog ce nas zatrpati objasnjenjima zasto nije
  2. ako se ispostavi da je remek delo - arheolog ce nas zatrpati postovima "sam vam rekao"

bukvalno neil druckmann ne bi ovoliko botovao tlou, bas je neprijatno

Ovo moze da napise samo neko ko nije igrao ni jednu Naughty Dog igru i nema internet :D
 
Ok
1efcff23ed55b42392cbaa2e0495ffe5.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
evo i prošireni spisak, uglavnom sve zakucano na max
10edf491b7063fb4c75bb108733e4aa5.jpg


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
I oni su jadni kad im je bitno da kače samo ful ocene... Ili ne kačiš ništa ili redom sve.
 
Svi kače samo najbolje ocene i utiske, neko ima 5 desetki a neko 50 :) Nađi mi developera koji okači dvojke i trojke da se pohvali...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo kačenje samo desetki meni više vuče na neku nesigurnost i da ipak nije sve tako sjajno. Nadam se samo da se na kraju neću mnogo razočarati.
 
Nazad
Vrh Dno