Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Ceka se jos review-a i user-score, ali za sad izgleda da je stvarno onoliko lose koliko su leakovi nagovestavali. Oh well...
 
Sta li su igrali i recenzirali ovi... pa meni lik koji nije ni igrao igru pricao da je sr*nje...
 
Ipak je misljenje nekog random Sony fanboya koji napada svakog ko ima bilo kakvo negativno misljenje o omiljenoj imu konzoli i igre presudno, nego necije misljenje ko se tim poslom i bavi... Jer naravno sve ekskluzive za PS4 su vanserijska ostvarenja... :) A ta prica za DS je bila od ranije poznata za Shillup-a, ali je i zasluzeno dobio sa Yong(sony)Yeah za to fanboyisanje. Ako jedan takav "novinar" ima makar trunke integriteta i objavice svoje iskreno misljenje (kao sto je uradio sada, bez da sugercoatuje) , a onda je sve jasno koliko je takva igra "GOTY" materijal... Pri doticni nije hejter niti lovator na preglede/lajkove, vec itekako kompetentan recenzent.
Svi dobro znamo sta se dogodilo od kada su se desili leakovi i u kakvu je agresivnu kampanju krenuo Sony i sa ranim naduvanim ocenama i deljenjem early review kopija za odabrane recenzente. (bio sam u pravu da ce ranije da potegnu objavu PS5 i Tsushime)
Takodje je vrlo dobro poznato koliko takve kopije i rani uploadovi znace tim recenzentima, i koliko bi tek bilo pogubno za manje kanale da budu blacklistovani...

I ja na kraju sam lud sto ulazim u diskusiju sa nekim ko je u vise navrata i foruma pokazao kroz svoje postove da je fanboy i da vrlo infantilno reaguje na bilo kakvu kritiku i negativno iskustvo oko omiljene mu platforme.
Oko jasno mi je, tvoja omiljena igra je u pitanju, niko nece da ti pokvari i promeni misljenje cak i ako je realnost drugacija, za tebe ce ovo biti igra generacije.
Definitivno sam over & out u ovoj temi...
 
Poslednja izmena:
Meni je misterija zasto se o TLOU 2 raspravlja kao da je to prva igra Naughty Doga, tek nastale kompanije :D

Morao bi bas da nikada nista nisi igrao, i da si Stevie Wonder da ti nije jasno kakva ce biti igra :D
 
Poslednja izmena:
На жалост, тј. на срећу, како се узме (жал за првим делом, срећа да је процурело :d) и Стивленд Хардавеј Џадкинс је имао прлику да види почетак, СРЕДИНУ и крај игре. :smoke:
 
На жалост, тј. на срећу, како се узме (жал за првим делом, срећа да је процурело :d) и Стивленд Хардавеј Џадкинс је имао прлику да види почетак, СРЕДИНУ и крај игре. :smoke:

Ko nije zeleo da vidi, nije video, evo ja nisam :) Pa nije bilo na prvoj strani Informera pa da ne mozes da ne vidiš :D :D :D :D

A uostalom, cak da je cela igra okacena na YT i pogledao si je celu, opet je bolja od svega sto postoji :)
 
Poslednja izmena:
Pogotovo ako taj isti kaže da je Death Stranding najbolja igra koju je igrao u životu.
Ili je nasrao Days Gone na 5icu jer nema dovoljno crnaca zombija...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Dobar ti avatar :D

Ajd bas javite utiske kad probate, def nemam pojma sta da ocekujem.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Dobar ti avatar :D

Ajd bas javite utiske kad probate, def nemam pojma sta da ocekujem.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

To kao da se pitas da li ce najnoviji model Porschea biti dobar :D :D Svi se slazu da je ovo bolje od keca na svim nivoima a kec je i dalje bolji od vecine igara :D
 
Sta vam je ljudi igra jos nije izasla. Svi znate kako prodju igre koje su max hypovane. Ja licno obozavam keca a ovo tek kada izadje i kada vidimo user scores znacemo na cemu smo. Ovako pisete kao hard core fanovi koji vec imaju formirano misljenje o igri koja jos nije izasla. Ako bude dobra kao kec ja kupujem ps4 samo zbog nje .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ne znam čemu tolika frka oko recenzija i zašto je to uopšte bitno? Ako mi se igra sviđa, može joj ostatak interneta davati keca i obrnuto, ako mi ne leži ništa mi znači što je dobila 10/10 na tamo nekom sajtu. :)
 
Ne znam čemu tolika frka oko recenzija i zašto je to uopšte bitno? Ako mi se igra sviđa, može joj ostatak interneta davati keca i obrnuto, ako mi ne leži ništa mi znači što je dobila 10/10 na tamo nekom sajtu. :)
Pa da, al da ti se svidi ili ne svidi moraš je probati :) Neki ovde koji uopšte neće igrati ocrnjuju igru već mesecima zbog neigračkih razloga pa sad ide kontra (ja ne vidim potrebu da se komentariše igra koju nećeš igrati i svo znanje o njoj si stekao na osnovu nekoliko leak-ova... koji su, ko je pratio, netačni. Konkretno sinopsis sa 4chan i Reddit-a je izmaštan na osnovu procurelih klipova). I realno dal je veća šansa da ovo bude hitčina ili sra...nje :) Hype je više nego opravdan ja bih rekao :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa da, al da ti se svidi ili ne svidi moraš je probati :)

Ne mogu ti recenzije reći da li ti se sviđa. Ja sam Days Gone uzeo u preorderu na osnovu odgledanog trejlera, a da sam se oslanjao na recenzije verovatno bih pomislio da je to jedna od najlošijih igara te godine. Tek godinu dana kasnije su krenuli da update-uju recenzije i kao "hej pa ovo možda i nije loše".
 
Nikada se nisam oslanjao na tudja misljenja - recenzije, uglavnom sam sudim o necemu kada probam.

Pa ne kupujete automobil, nego igricu, koju mozete da prodate ako vam se ne svidja, nzm cemu tolika frka..
 
Ne mogu ti recenzije reći da li ti se sviđa. Ja sam Days Gone uzeo u preorderu na osnovu odgledanog trejlera, a da sam se oslanjao na recenzije verovatno bih pomislio da je to jedna od najlošijih igara te godine. Tek godinu dana kasnije su krenuli da update-uju recenzije i kao "hej pa ovo možda i nije loše".
Tako sam i ja uradio za Days Gone a i TLOU2 sam preorderovao mesec dana pre recenzija. Ne znače mi one ništa al je lepo videti broj 96 na Metakritiku :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sta vam je ljudi igra jos nije izasla. Svi znate kako prodju igre koje su max hypovane. Ja licno obozavam keca a ovo tek kada izadje i kada vidimo user scores znacemo na cemu smo. Ovako pisete kao hard core fanovi koji vec imaju formirano misljenje o igri koja jos nije izasla. Ako bude dobra kao kec ja kupujem ps4 samo zbog nje .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

O cemu pricas, jel si igrao jednu drugu Naughty Dog igru? :) Desetke u reviewima samo potvrdjuju ono sto smo i pretpostavljali.

Jel tako nova Lada i novi Porsche su jednaki dok ne sednes u njih? Daj malo samo razmisljanja i logike da unesemo u naše živote, bar jednu sekundu :)

Tako sam i ja uradio za Days Gone a i TLOU2 sam preorderovao mesec dana pre recenzija. Ne znače mi one ništa al je lepo videti broj 96 na Metakritiku :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Pa to se zove "track record", tacno mozes da ocekujes kakva ce igra biti i pre nego sto je najave, ne igra, bilo koji uredjaj, bilo sta sto covek napravi svojim rukama. Da li neko misli da ce sledeci Tomb Raider biti dobar ili sledeca igra iz Naughty Doga biti losa? To je prva lekcija iz logike, ali neki su pobegli sa casa, mnogi :)
 
Poslednja izmena:
Destke od kriticara ne znace mnogo i to sam znas track record takodje , seti se mass effect a ima ih jos . Tvorci witchera nisu imali ni jednu losu igru do sada ali to ne znaci da ce cyberpunk biti odlicna igra (svi se nadamo da hoce). Zbog ovoga treba upotrebiti logiku i ne raditi preorder pogotovo za igru koja ima ogranicenja sa review i znamo sta su radili sa youtuberima koji su pricali o ovoj igri. Biti slepi fanboj neke kuce ili brenda znaci zanemariti sve moguce mane.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Pa to se zove "track record", tacno mozes da ocekujes kakva ce igra biti i pre nego sto je najave, ne igra, bilo koji uredjaj, bilo sta sto covek napravi svojim rukama. Da li neko misli da ce sledeci Tomb Raider biti dobar ili sledeca igra iz Naughty Doga biti losa?

Ne mora uopšte da bude ni "track record", ovi što su napravili HZD su imali track record nekih bzvz pucačina ako se dobro sećam, HZD sam takođe uzeo posle možda 2 minuta trejlera ili slika, ne sećam se više. :D Isto važi i za Senua/Hellblade. Jednostavno (valjda) znaš šta ti se sviđa i kakav tip igre tražiš. :)
 
Ali ne razumeš... zanimljivije je visiti po temi o igri koja te ne zanima.

DF: The Last of Us Part II | PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing:

https://youtu.be/8hx2PPwBYoQ
 
Ali ne razumeš... zanimljivije je visiti po temi o igri koja te ne zanima.

DF: The Last of Us Part II | PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing:

https://youtu.be/8hx2PPwBYoQ
Imam sve leaks koje su izasli na gdrive i sve gamplay snimke sam odgledao bar po 10x i kazem ako bude dobra igra kupicu ps4 ako to ne znaci da me igra zanima ja ne znam dalje. Ps 3 sam kupio zbog prvog dela i prodao ga kada sam je presao jer druge igre koje sam probao mi se nisu ni blizu toliko svidele.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Destke od kriticara ne znace mnogo i to sam znas track record takodje , seti se mass effect a ima ih jos . Tvorci witchera nisu imali ni jednu losu igru do sada ali to ne znaci da ce cyberpunk biti odlicna igra (svi se nadamo da hoce). Zbog ovoga treba upotrebiti logiku i ne raditi preorder pogotovo za igru koja ima ogranicenja sa review i znamo sta su radili sa youtuberima koji su pricali o ovoj igri. Biti slepi fanboj neke kuce ili brenda znaci zanemariti sve moguce mane.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Koja ograničenja sa recenzijama? Da se ne priča o plot pointima koji otkrivaju priču, kraj igre i slično. Pa ko želi da u recenziji naiđe na spojlerčinu te vrste :) Očigledno su hteli da se osiguraju da neće neko "slučajno" da spojluje kraj ili neki veliki plot point. Ok, ne raditi preorder, ne čitati recenzije kad se pojave i ne verovati im. Jel sve ono što si video u trejlerima i u posljednjem Days of Play dovoljno da kupiš? Kako onda da odlučiš da kupiš igru? Treći način ne postoji, sem ako nećeš da pogledaš ceo walkthrough na YouTube i spojluješ celu igru...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno