Šta je novo?

Tesla TV

Da li neko moze da mi pojasni kako da povezem telefon sa tesla tv_om da bih moga sa njega da gledam filmove i sl stvari?
 
Da li na S906 seriji postoji CI+ slot za karticu?? Hvalaaa
 
Dajte neku aplikaciju za mobilni telefon koja može da se koristi kao daljinski upravljač za Tesla android TV, mislim pre svega na bluetooth varijantu jer mi je daljinski na bluetooth.
Sve što sam probao je uglavnom na WiFi i IR i ništa od toga neće da radi.
Uzgred TV je 40S605BFS i za sada sam zadovoljan, slika sa živim bojama, dobar backlight, dobra crna...
Zamerka je na zvuk koji je daleko najlošija stvar na ovom modelu. Nikakva podešavanja, a ima ih prilično, nisu mogla da naprave zadovoljavajući zvuk. Čak ni autolevel tu ne pomaže mnogo.
Ono što mi takođe smeta je tako sitan font na info traci tv kanala. Ne postoji nikakava mogućnost za podešavanje istog. Postoji samo opcija high contrast koja malo popravlja situaciju.
Sve u svemu mnogo je više pozitivnih strana ovog uređaja.
Može li se nešto promeniti kroz servisni meni, mislim na veličinu ovog info fonta?
 
За даљински имаш апликацију андроид ТВ која је компатибилна са свим андроид ТВ уређајима.
 
Da li neko moze da mi pojasni kako da povezem telefon sa tesla tv_om da bih moga sa njega da gledam filmove i sl stvari?
Mozes da povezes tv i telefon preko mirror share opcije ili chromecast ako je u pitanju android tv (isto vazi i za povezivanje tv - racunar). Opcija na telefonu moze da bude oznacena kao cast, broadcast, wireless screen itd... , primetio sam da zna nekad da bude drugaciji naziv na razlicitim telefonima, uglavnom prepoznaces po ikonici monitora
Dajte neku aplikaciju za mobilni telefon koja može da se koristi kao daljinski upravljač za Tesla android TV, mislim pre svega na bluetooth varijantu jer mi je daljinski na bluetooth.
Sve što sam probao je uglavnom na WiFi i IR i ništa od toga neće da radi.
Uzgred TV je 40S605BFS i za sada sam zadovoljan, slika sa živim bojama, dobar backlight, dobra crna...
Zamerka je na zvuk koji je daleko najlošija stvar na ovom modelu. Nikakva podešavanja, a ima ih prilično, nisu mogla da naprave zadovoljavajući zvuk. Čak ni autolevel tu ne pomaže mnogo.
Ono što mi takođe smeta je tako sitan font na info traci tv kanala. Ne postoji nikakava mogućnost za podešavanje istog. Postoji samo opcija high contrast koja malo popravlja situaciju.
Sve u svemu mnogo je više pozitivnih strana ovog uređaja.
Može li se nešto promeniti kroz servisni meni, mislim na veličinu ovog info fonta?
mozes da koristis aplikaciju tesla tv remote, nadji je na plej storu. Nije blutut, preko wifi se povezuje ali radi odlicno, koristim tu aplikaciju za isti model tv-a i nikad nisam imao problema
 
Ima Google aplikacija koja radi sa svim televizorima koji imaju zvanični Android TV OS. Može da radi i preko WiFi i preko Bluetooth veze. A na Androidu 12 će to biti instalirano kao deo operativnog sistema.

 
Pozdrav,

S obzirom da sam kupio Tesla 40s605bfs 40 inca i sasvim sam zadovoljan, stavio bih neke bolje zvucnike sada. Posto se ne razumem toliko moze ili ne moze , zamolicu da mi neko kaze npr da li u njega prvo mogu da se ukace jaci zvucnici i da li neko ima neku preporuku za iste. Npr do 300e. Hvala
 
Naravno da možeš da nakačiš zvučnike, samo moraju da imaju digitalni ulaz. Nešto tipa Edifier R1850DB bi ti odgovaralo.
 
Pa koliko si platio tv i da si dodao tih "do 300e" mogao si uzeti kvalitetniji tv
 
Čak i da je kupio hiljadu evra skuplji tv, ne bi dobio zvuk kakav daju zvučnici od 300 evra.
 
Jel probao neko EON kako radi na ovaj Tesla 40S605BFS? Gledam neki jeftiniji android TV na koji bih stavio EON aplikaciju.
 
Pozdrav svima, treba mi savet.

Kupio sam S906, okej je, još ga čačkam, samo ne mogu da provalim kako da mi rade wireless slušalice koje nisu bluetooth. Zabo sam ih tamo gde treba, ali nema zvuka.

I još ako bi neko podelio sa mnom iskustva oko video podešavanja, kako bih dobio najbolje od slike, bio bih zahvalan.
 
Tesko da ce da ti rade te sa usb risiverom. Za gomilu takvih slusalica su potrebni driveri.
 
za to se ne koristi bluetooth. za to treba da su i TV i smartfon u istoj mreži, za početak
 
Imali neko ideju zasto je , u poslednje vreme, s605bfs potrebno dva puta pritisnuti power dugme da bi se upalio? Ne sec se da sam nesto cackao sem ako dete nie nesto stisnuo pa ode sve u propast😁.
 
Imali neko ideju zasto je , u poslednje vreme, s605bfs potrebno dva puta pritisnuti power dugme da bi se upalio? Ne sec se da sam nesto cackao sem ako dete nie nesto stisnuo pa ode sve u propast😁.

Crkava baterija u daljincu?
 
Da znas da sam juce to gledao i on pokazuje 46%, zamenio mesta baterijama i onda je pao na 19% pa se opet vratio na 46%. Moguce da je to, testiracu a i staviti Duracell a ne one sto su dosle s njim.
 
Nije prošlo ni godinu dana, T319 je poceo da pokazuje neke šarene linije u donjoj polovini ekrana... Sad zvao njihov servis, poslaće kurira ovih dana..
 
I gle čuda TV od sinoć radi normalno... A vec 7 dana slika leti, donja polovina ekrana zamućena... i sad kad treba da dodjem kurir da ga nosi u servis, naprasno se vrati u normalu... Sta da radim
 
Salji za svaki slucaj,brzo resavaju reklamacije.
 
Sad zovu iz servisa, kao utvrdjena neispravnost i nemaju rezervni deo, pa ću dobiti potvrdu sa kojom bi mogao da uzmem drugi TV u prodavnici gde sam kupio taj.
Radi se o T319 43" koga sam platio 20k na nekoj akciji, a sad vise verovatno nemaju taj model u ponudi ili ako ga imaju košta više jer nije na akciji... Kako god, mogu i novac dobiti nazad, al' sta da radim sa 20k??
 
Pa nista, gledaj koji model ima od 43" i doplati, to ti je jedina opcija.
I moj T319 posle vise od 2 godine dobio crne fleke na dnu, znaci i ja cu da prodjem kao ti jer izgleda da nemaju panele....
 
Bio danas u prodavnici, kao ne mogu da vrate pare nego moram da uzmem nesto kod njih u toj vrednosti, smor...
 
Nazad
Vrh Dno