Šta je novo?

Tesla TV

Da je neko na tesli uspeo da nađe kod za eon box daljinski da mu radi i tv komande? Probao sve one što su dati, probao i za tlc kodove ali ništa...A baš mi nešto loše hvata ovaj original daljinski, uzeo i daljinski od ćaleta koji ima isti tv i isto slabo hvata, moram da se približim tv-u i ciljam.
 
Stigao mi 55906BUS,
Prvi utisci su fenomenalni, soundbar je neocekivano jak, sve radi brzo i glatko, boje su dobre, youtube sam jedino od aplikacija koristio i radi bez mane. HD kanali preko kablovske odlicni, SD losiji al gledljiv logicno
Jedino ne znam zasto mi glupo razbacao kanale, tipa RTS 1 je 150neki............ne znam dal radim nesto pogresno ako neko ima resenje nek javi
Soundbar integrisan u TV? Koja je jacina zvucnika?
 
Soundbar integrisan u TV? Koja je jacina zvucnika?
Da integrisan je na dnu tv-a. Specifikacija kaze 2 x 10w
S906_Front.jpg
 
Добио сам одобрење за инсајдерску информацију - биће ускоро рецензија S906BUS серије. И то модели од 43" и 65".
Наравно, на бенч јутјуб каналу.
 
Da li je neko uzimao pozadinsko osvetljenje iz lidla od 2m,za koju velicinu tv moze,uzeo bih za teslu?
 
Razmisljam o modelu 50S906BUS. Treba mi za gaming sa ps5.
Pise da podrzava HDR10/HLG.
Zna li neko moze li na ULTRA HD rezoluciji i HDR biti upaljen istovremeno?
 
Jel postoji neki napredni meni za podesavanje boja na 50s906bus? Pojacan je nivo plave, a koliko vidim postoje samo 3 preseta bez individualnog RGB podesavanja.
 
70-ica sa WebOS za ~€700

 
Pozdrav, planiram da uzmem Tesla 40s605bfs 40 inca full HD. Molim Vas mi recite da li je na njemu vec ugradjen Netflix tj. da li mora da se skida preko Google Play-a ili ne? Hvala
 
И да није, лако ћеш инсталирати.
Већи проблем је то да ли је сертификован уређај од стране нетфликса. Ако није, онда сав нетфликс садржај гледаш у СД.
 
И да није, лако ћеш инсталирати.
Већи проблем је то да ли је сертификован уређај од стране нетфликса. Ако није, онда сав нетфликс садржај гледаш у СД.
Hvala na odgovoru. Televizor je došao. Sve je ok što se tiče netflixa. Imam sada jedno pitanje oko prevoda za filmove kada ide preko USB-a. Naime, prevod je uokviren crnom bojom (slova su bela). Postoji li mogućnost da se to promeni da nema tog okvira ili je to do samo uređaja? Hvala
 
kad pušta sa USB-a
 
Pa to je android televizor, zar je toliki problem instalirati drugi video plejer u kome mogu da se podešavaju titlovi kako hoćeš? VLC, Nova player, ima ih više.
 
605 bfs serija ima update od 1gb. Ostao Android 9. Security patch june 5. Mozda kernel update-ovan, nemam pojma. Sad leti, pri paljenju pise Samsung oled🤣🤣🤣
 
Kolika je garancija?
Da odgovorim, 5 godina uz registraciju na sajtu.
Uzeo tast 55S906BUS. Gledam, za te pare, garanciju i na rate (52.000, 5 god, 6 rata), ne vidim bolju kupovinu. Probao Kodi, VLC, Plex, YT... još da ga naučim da mirroruje telefon da gleda zavičaj na Google Earth 😁😁
Ako se ne bude kvario, sasvim dobra kupovina.
 
koja je razlika izmedj m, k, q, t, s serije 3 tesla televizora?

znam za t i s panele tj proizvodjace... sta je sa m, k i q modelima?
 
Izgleda fantastično a izgleda je i odličan IPS panel u pitanju, kalibriran korektno out from box.
 
Zdravo svima... Interesuje me kakav je tv TESLA 32S605BHS od 32 inca? Da li je neko imao iskustva sa ovim modelom? I da li se isplati kupovina... Jer gledano najvise nudi za ulozeni novac...
 
32 iskljucivo ukoliko fizicki ne moze da se smesti veci TV. Iskljucivo! Ne mislim na eventualnu razliku u kvalitetu hardvera vec samo na velicinu ekrana.
 
Imam problem sa Teslom 43T319. Na vecini kanala slika je odlicna, na pojedinim se javlja pikselizacija. Prikazuje da je jacina signala 100% a kvalitet osciluje, kada je 100 nema pikselizacije, ali pada na 70-80 koliko se secam i tada slika delimicno zamrzava. Inace radi se o kablovskoj televiziji (Exe-net optika). Na starom Samsung TV nemam takvih problema. Inace tv je direktno vezan za koaksijalni kabl, nema Set top box-a
 
Imam problem sa Teslom 43T319. Na vecini kanala slika je odlicna, na pojedinim se javlja pikselizacija. Prikazuje da je jacina signala 100% a kvalitet osciluje, kada je 100 nema pikselizacije, ali pada na 70-80 koliko se secam i tada slika delimicno zamrzava. Inace radi se o kablovskoj televiziji (Exe-net optika). Na starom Samsung TV nemam takvih problema. Inace tv je direktno vezan za koaksijalni kabl, nema Set top box-a

Citao sam negde da je 86% jacina signala idealna. Do pikselizacije dolazi kad je prejak ili preslab signal. Ako nastavi da ti smeta, moras da zoves kablovakog operatera da dodju i nasteluju nema druge
 
Ali ovde je dobra slika samo kad je kvalitet 100, cim padne javlja se zamrzavanje, jacina signala se ne menja, stoji na 100
 
Vrati tv na fabricka podesavanja pa ponovo preskeniraj kanale.
 
Postao korisnik TESLE 32S605BHS i to ugrabio zadnji tv u prodavnici (bukvalno uzeo tv sa izloga) od starih zaliha po cijeni od 185e jer vecina prodavnica ih vise nece narucivati zbog porasta cijena... Kazu da kada bi ih sada narucili bili bi oko 250 e kod nas u cg i to tv od 32 inca...
E sad sto se tice tv sam zadovoljan jedino kada se poveze na WIFI tv zestoko uspori tj kasni mu sami odziv narocito kada se koriste aplikacije koje koriste internet Ali nije nesto narocito strasno... takodje sam vidio da je vec neki profil tj mail adresa vec povezana na odredjenim aplikacijama predpostavljam da je upitanju to sto je bio u izlogu isl. A da nije u pitanju da je "reklamiran" ili sta vec kao sto mi je ubacio sumlju jedan mi komsija. Znaci sve u svemu za ulozeni novac se dobija dosta dbr tv... A sto se tice njegovog ranog vijeka daj boze da izdrzi bar 5 god 😋😃 jer tv ovog cjenovnog ranga vecinom izgur samo pisanu garanciju 😋
 
Nazad
Vrh Dno