Šta je novo?

Tesla tablet L7

" Jos jedan problemcic koji se resava za sad jedino rutom, je citanje NTFS diskova preko OTGa. Da li je neko nasao neko drugo resenje? "
Meni ovo deluje kao da spominje root-ovanje.

PS. Vidim na mnogim mestima da ovo koriste za root-ovanje uredjaja sa intelovim procesorima
 
Poslednja izmena:
Pa spominje ga kao rešenje problema, ali nije ga rutovao.
 
nigde ne spominje rutovanje tesle l7,a cim kaze da se resava za sad jedino rutom i pita da li postoji drugo resenje,verovatno znaci da mu treba to drugo resenje
 
jel si probao onaj root genius?

inace nisam naporan,samo sam ti skrenuo paznju na gresku
 
Poslednja izmena:
Koliko je već dugo L7 kod tebe?
 
Poslednja izmena:
Jel moze da se surfuje u dva taba, a da se ne prekine zvuk sa yt u prvom ako se predje na drugi tab?
 
Koja glupost. Tableti su prilicno uznapredovali, a i dalje to nisi omgucili. Ne znam samo zasto.
 
Probao sam neke aplikacije i super radi. Ali mi je cudno zasto u browseru to ne omoguce da moze udobno da se surfuje bez gomile aplikacija. Treba aplikacija za fejs, treba aplikacija za youtube, treba za gmail... A internet je jedna od vodecih stvari zbog kojih se kupuje tablet. A on i dalje kaska na nivou razvucenog telefona.
 
Da li mozes da odradis "continues video playback test" ili kako ga vec zovu?
Da pustis neki 720p film u kontinuitetu i da vidis za koliko vremena ce baterija otici sa 100% na 0% ili dok se ne ugadi.
 
izvini,nisam procitao ovo

u sustini 3.5 do 4 sata takvog rada,a ovako regularno do 5
 
jel ima neko neku zelju za snimanje pre nego sto vratim tablet?
ja sam snimio sve sto sam mislio da treba,ali ako neko ima posebnu zelju,probacu da snimim i to
 
Kakvo je zauzece rama posle nekoliko dana, tj otkako ga imas na testu?
Kako se baterija ponasa u stand by rezimu, tj koliko skine npr za noc?
Jel ta verzija kitketa ima ART runtime(pogledaj u developer options-u)?
I ako ima, kakav je rad na intelu?
 
nemam priliku da probam sad za art,jer idem da ga vratim uskoro :/
ram nije nista posebno zauzet,nema neke razlike u radu izmedju prvog i sedmog dana posle svih aplikacija
 
Kupio sam ovaj tablet i ne mogu da se pozalim sto se tice brzine i reprodukcije multimedije.Medjuti posle dva dana mi naprsao ekran iz unutra,jer sam ga jace pritisnuo dok sam igrao igricu.Dva dana je bio u mojim rukama i sjebao sam ga,sad garamciju nece da mi uvaze kazu da sam ga bacio i tako mogu da se slikam sa njim,a bas je lepo radio.Samo izgleda da mu ekran nije kvalitetan.
 
Kupio sam ovaj tablet i ne mogu da se pozalim sto se tice brzine i reprodukcije multimedije.Medjuti posle dva dana mi naprsao ekran iz unutra,jer sam ga jace pritisnuo dok sam igrao igricu.Dva dana je bio u mojim rukama i sjebao sam ga,sad garamciju nece da mi uvaze kazu da sam ga bacio i tako mogu da se slikam sa njim,a bas je lepo radio.Samo izgleda da mu ekran nije kvalitetan.
 
ja sam moj sto sam dobio na probu koristio 7 dana i nisam imao slicnih problema
danas sam ga vratio

dobio sam h7 na test pa pratite temu
 
Vrh Dno