Šta je novo?

Tesla tablet H7

Još bih dodao da nije softverski ograničen tj. da je bootloader zaključan, ako imate pravi rom može se lagano instalirati soft na njega, operacija traje 3min. Mislim da u CT imaju pravi ROM i u olašćenim servisima.
 
Da dodam da joštražim kvalitetan root. Ako ima neko vezu sa ljudima iz CT-a a voljan je da mi posalje ROM mozda mogu omoguciti da isti bude rutovan i da se samo poslije flesuje uređaj. Okačio bih tutorijal na Je**To Ako ko zna nekog šaljite PP.
 
Poslednja izmena:
Da se upisem. Prijatno sam iznenaden tabletom znajuci za nedostatke na njemu. Ne znam pomenu li iko da je display dovoljno svetao da nema potrebe da prelazi 45 - 50%, sto opet utice na trajanje baterije. Sleep je odlicno odraden, nema wakeup drain-a i slicno...
Kada ga malo vise izmaltretiram napisacu svoja zapazanja. Za sada sam zadovoljan jer je tablet odlican u svojoj cenovnoj kategoriji.
btw. Navigon mi "laze" 10 -15 metara. Pokazuje manje tako da sam vec u raskrsnici a meni pokazuje da "prilazim". :d
 
Ja sam ga uzeo samo zbog ekrana. Malo mi smeta sto su slova presitna, mislim dobro vidim, ali svkako je to lako popravljivo. Fotografije na njemu lijepo izgledaju, boje su mu vrlo dobre kao i ugao gledanja.
 
Idi na settings>display>font size i izaberi large ili huge
 
Here navigacija ne radi na njemu (FC prilikom pokretanja), jos da probam iGO kada stignem.
 
H7 sam kupio 07.11.
a 20.11. ga reklamiro
simptomi:zamrzava prilikom rada, izlazi iz aplikacija na početni ekran, restartuje se
još je u ct servisa i čekam
ima li neko slično iskustvo
 
Da nisi kakvu aplikaciju instalirao?
 
Ima ovih adware igara koje opterećuju sistem. Što sarenija app to opasnija.
 
sa i bez aplikacija se isto ponaša
a ako su pilići (angry birts) neka preteška igra onda j...
probotzor je pokazao šta sve tesla može
 
reklamiraj ga,onaj sto je bio kod mene nije imao problem
 
Neka ti daju novi. Sto posto nešto nije u redu sa pločom.
 
Posle vise od 3 meseca intenzivnog koriscenja, mogu sledece da kazem o tabletu:
-dobre strane: ekran, cena.
-lose strane:katastofalno losa zadnja kamera, los gps, losa baterija. (uzeta u obzir cena tableta, inace bilo bi jos nekih negativnih stvari).

Ko hoce ozbiljan tablet morace da izdvoji 200-250 evra (lenovo s8 mi deluje kao dobar izbor, najverovatnije moj sledeci tablet).
 
tablet je u servisu već 18 dana
kuju novi
pa će da kale
a možda i cinkuju
 
to je valjda samo operator duzan da ti da uredjaj na koriscenje i to ne isti takav,vec koji imaju
 
U pravu ste, sad sam proverio. Duzni su u roku od 15 dana, odnosno 30 dana za tehnicku robu samo da se izjasne da li prihvataju reklamaciju ili ne. Glupost. Kupis novi tablet i stoji ti u servisu mesec dana.
 
http://zastitapotrosaca.gov.rs/CMS/zakonodavstvo/ZZP/Zakon-o-zaštiti-potrošača.pdf

Продавац је дужан да без одлагања, а најкасније у року од осам
дана од дана пријема рекламације, писаним или електронским путем одговори
потрошачу на изјављену рекламацију. Одговор продавца на рекламацију
потрошача мора да садржи одлуку да ли прихвата рекламацију, изјашњење о
захтеву потрошача и конкретан предлог и рок за решавање рекламације. Рок не
може да буде дужи од 15 дана, односно 30 дана за техничку робу и намештај,
од дана подношења рекламације.
 
Poslednja izmena:
http://zastitapotrosaca.gov.rs/CMS/zakonodavstvo/ZZP/Zakon-o-zaštiti-potrošača.pdf

Продавац је дужан да без одлагања, а најкасније у року од осам
дана од дана пријема рекламације, писаним или електронским путем одговори
потрошачу на изјављену рекламацију. Одговор продавца на рекламацију
потрошача мора да садржи одлуку да ли прихвата рекламацију, изјашњење о
захтеву потрошача и конкретан предлог и рок за решавање рекламације. Рок не
може да буде дужи од 15 дана, односно 30 дана за техничку робу и намештај,
од дана подношења рекламације.

Upravo ono što sam napisao.
8 dana da se izjasni da li prihvata reklamaciju a rok za rešavanje reklamacije ne može da bude duži od 30 dana.
 
Meni je ovo u redu kada koristis uredjaj godinu, godinu i po dana , desi se neki kvar, pa onda u servis do 30 dana.
Ali, da cim kupim novi uredjaj on da ide u servis, to je vec bezobrazluk. Morala bi da se vrsi zamena za novi uredjaj.
 
ljudi jel ima nesto novo o novom tabletu ????
 
Da stigao update, 5.0, doneo još giga rama, Sony senzor, fingerprint skener, i IP57. Biće IP58, rade na ispravci. Izvini nisam mogao da odolim, ne zameri :)
 
Ljudi , tesla izbacuje svoju liniju televizora. Vidite na njihivom sajtu
 
Ja sam mesecima unazad testirao Tesla tv, samo sto nisam smeo nista da pricam o tome :)

Bilo je tu vaganja i dosta razlicitih modela, ali ovaj se najbolje pokazao po kvalitetu slike ali i po dizajnu. Kao neko ko je vec to isprobao mogu reci da moze lepa prica da ispadne od Tesla televizora :)
 
Kada stižu televizori? Stvarno izgledaju odlično. [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno