Šta je novo?

Telekom Srbija VDSL (FAQ 1. post)

Jel ova ne prolazi?
  • Username: admin
  • Passwоrd: aDm.20#$23.mTs!
 
Ja sam kod sestre pre nepunih mesec dana pristupao podešavanju sa tim user/pass, jedino da su nešto u međuvremenu menjali ako je bilo nekog update fw.
 
Ne radi ni jedna, vidim da se zale ljudi i na drugoj temi na isti problem ...
 
Мени горе споменута ради за H168N V3.5 V3.5.0C3_SRB
Нешто су они онда мењали, ко зна.
 
Nova verzija fw i novi user/pass, izvuci kabl iz dsl porta pa probaj sa gore pomenutim user/pass
 
Da li je otkrio neko user i pass za nove rutere?
 
Sta je bolje uzeti vdsl od 50/8 ili kablovski 200/25?
 
Pitaj da li daju na probu, pa sam vidi da li ti radi posao Supernova. Samo vodi računa da ide kablovska instalacija u objekat.
Supernovu nisam koristio pa ne znam, na 50 mbs mi je jako lepo radilo na MTS, ali je bolje ako imaš više.
 
Da li bi ovde moglo da se izvuče 30 mb/s koliko piše da je atteinable rate?
 

Prilozi

  • IMG_20240505_113543.jpg
    IMG_20240505_113543.jpg
    92 KB · Pregleda: 35
Da li bih mogao da tražim 50/8 paket sa ovim stanjem? Hvala unapred na odgovoru. Bitan mi je download više nego upload.IMG_20240505_152720.jpg
 
Probaj dodatno da središ svoju kućnu instalaciju. Proveri sve spojeve priključke u zidu, telefonski kabl do modema, spliter(e), da li imaš neki fiksni telefon povezan bez splitera itd...

Sve dovedi u što je moguće bolje stanje.
 
Probaj dodatno da središ svoju kućnu instalaciju. Proveri sve spojeve priključke u zidu, telefonski kabl do modema, spliter(e), da li imaš neki fiksni telefon povezan bez splitera itd...

Sve dovedi u što je moguće bolje stanje.
Sve je u najboljem redu, povezani su novi kablovi. Samo me zanima da li može da radi 50/8 stabilno. Ne koristim iris tv , ovo je box 2.
 
Nazad
Vrh Dno