Šta je novo?

Targo Telekom

Ugasili Facebook fan stranu nakon mora pitanja i otvorili novu xD
Edit: Moja greška. Fejs ima retardirani search pa mi nije pokazao stranu koja je linkovana na Targo sajtu
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan ubacili letak u sanduce , a danas navratio "agent".
Sreo sam ga u hodniku zurio sam na posao...
Ja mu rekao:Ja bih uzeo ali imam ugovornu obavezu IPTV.A on kaze:pa dacemo vam dzabe ta 3 meseca ....Hmmm ili me je lozio ili je mislio samo na TV dzabe?
 
Poslednja izmena:
To su i meni rekli, da do 3 meseca daju dzaba, ako neko ima ugovornu obavezu, da se ne bi preklapali ugovori, ali naravno, onda potpisujes kod njih 24 meseca (verovatno moze i 12). Inace, meni su sproveli sa bandere do kuce optiku, ali nikako da dodju da donesu ONT i da prikljuce vec jednom. Cekam vec 5. dan :)
 
To je bas korektno prema nama koji nemamo ugovorne obaveze.
Znaci ako imas dobijes 3 meseca gratis ako nemas, 1 mesec.
 
Imaju kablove na pančevcu? Jel to znači da bi skoro mogli u taj deo bg (palilula)?

Ja sam danas video lika u Targo košulji kod stare okretnice na Karaburmi, nosio onaj držač za papir. Nije mi delovao kao da je krenuo na posao jer je išao samo par stanica i zadržao se na Karaburmi.
Da li to znači nešto ili ne, nemam pojma. :) U svakom slučaju taj deo grada je prilično lak za puštanje kablova jer su između zgrada parkovi.
 
Poslednja izmena:
... pokazi ugovor ...?
 
Ih al su ovi navalili...Kaze mi zena da je danas ponovo navratio i malo su popricali cak je i rekao da su potpisali ugovor za SK i za FoxLife i FoxCrime.To moze biti vrlo bitno pogotovu za zenski deo populacije ;)
 
tvrdis da imas ugovornu obavezu... dokazi... neces da dokazujes... pa neces dobiti ako ne pokazes neki relevantan papir koji potvrdjuje tvoje tvrdje...
dakle ugovor na sunce gde se vidi da si jos neko vreme pod ugovornom obavezom sa nekim drugim...
sta je tu problem?
 
To bi mi bilo ok da se dogovaras sa nekim privatnim licem ali sa firmom ipak mislim da mora da bude druga prica.

Ako vec imaju takvu varijantu mislim da bi morali potencijalnim korisnicima da veruju na rec :)

Bas me zanima sta na to kazu pravnici ako ih ima na forumu.

dakle ugovor na sunce gde se vidi da si jos neko vreme pod ugovornom obavezom sa nekim drugim...
sta je tu problem?

Da traze na sunce ugovor koji ti imas sa nekom drugom firmom? Po meni je to veliki problem i mislim da to ne bi smeli.
 
Poslednja izmena:
Pa i treba da prate, da znaju da su im cene sramotne i da od onog ''Mi smo novi pa ćemo morati da imamo niže cene'' nema ni 10% istine.
 
Nikako da nadjem, kolika je pokrivenost?

Da li ima nade za banovo brdo?
 
Stara PAzova,Nova Pazova, Vojka, Krnjesevci, NBG..BG im je u planu tako da bi trebalo i B.Brdo da bude, ali kada to vec ne znam.
 
Pa i treba da prate, da znaju da su im cene sramotne i da od onog ''Mi smo novi pa ćemo morati da imamo niže cene'' nema ni 10% istine.

Telekom ADSL Click 4 paket, brzina 4Mb/s download, 512Kb/s upload...ugovorna obaveza 2 godine (u vreme kad sam ja uzimao ADSL), pretplata 2.100din mesečno

TARGO internet Targonet 10, brzina 10Mb/s download, 5Mb/s upload...uz ugovornu obavezu od 1 godine mesečna preplata 1.999din, uz ugovornu obavezu od 2 godine mesečna pretplata 1.600din

Ja ne znam šta je povoljnije od ovoga....i ako ima, ja nemam mnogo mogućnosti da biram.
 
To bi mi bilo ok da se dogovaras sa nekim privatnim licem ali sa firmom ipak mislim da mora da bude druga prica.

Ako vec imaju takvu varijantu mislim da bi morali potencijalnim korisnicima da veruju na rec :)

Bas me zanima sta na to kazu pravnici ako ih ima na forumu.



Da traze na sunce ugovor koji ti imas sa nekom drugom firmom? Po meni je to veliki problem i mislim da to ne bi smeli.

Ma ti nas ovde zezas jel'da?
Znaci ti trazis pogodnost za sebe, i dokazujes da ispunjavas uslove za istu, odredjenim dokumentom.Pod ovakav odnos takodje mozes podvesti i ponudu koju imaju mobilni operateri "za pretplatnike koji prenose broj".A slicna je ova SBB kampanja sa MIK-ovima.Izmedju ostalog oni ne traze od tebe da otkazes recimo IPTV (barem koliko ja znam).Moguce je da jeste prekrsen neki od "oblika dobre prakse i lojalne konkurencije" nisam siguran...
I da jesam pravnik , ne nisam advokat.
 
@mimago

Našao si raspali aDSL da porediš. On je od 2009. u raspadu sistema.

Poredi se sa kablovskim operaterima. Plus što na svakoj onoj zgradi na NBG-u gde operira Targo imaš kablovske operatere, pa samim tim izraz ''sramotne cene'' dobija na dodatnoj težini.

Oni su nov provajder i bez obzira što je to optika... treba se ponuditi nešto bolje/brže/stabilnije/kvalitetnije od konkurencije da bi korisnici iste prešli kod tebe. Ja to kod Targo još uvek nisam video.
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe opet voditi raspravu oko toga sta je povoljnije.
Meni i njemu je naprimer povoljno, i onda ce se naci neko kome nije i tako u krug...Vazno je da imamo vise izbora, a svako ce naci nesto sto mu je povoljno.
Cenovnik im je takav kakav je...
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe opet voditi raspravu oko toga sta je povoljnije.
Meni i njemu je naprimer povoljno, i onda ce se naci neko kome nije i tako u krug...Vazno je da imamo vise izbora, a svako ce naci nesto sto mu je povoljno.
Cenovnik im je takav kakav je...

Zasto nema potrebe, pa zato ovaj thread i sluzi ,,,vektor im je opalio takavu zausku sa ovih 20 mbps, prosto mi smesno da je vektor nekom dao domaci zadatak
 
Pa oko toga raspravljajte na PP, ovako uvek ide u krug. Vec je predjena ova tema, i sada treba opet da se javi neko kome odgovara i neko kome ne odgovara i ode tema u . . .
 
To bi mi bilo ok da se dogovaras sa nekim privatnim licem ali sa firmom ipak mislim da mora da bude druga prica.

Ako vec imaju takvu varijantu mislim da bi morali potencijalnim korisnicima da veruju na rec :)

Bas me zanima sta na to kazu pravnici ako ih ima na forumu.

Da traze na sunce ugovor koji ti imas sa nekom drugom firmom? Po meni je to veliki problem i mislim da to ne bi smeli.

Naravno da smeju.

Pravnik sa foruma. :)
 
ne odredjujem samo sam napisao sta bi bilo najpametnije :D
Ali vec smo utvrdili da nisu toliko povoljni kako su pricali...i tako to na tu temu.
Pa da se ne ponavljamo bzv.

Inace ako je istina to sto je VeljaNBG napisao za SK i FOX kanale to je vec onda super ponuda za osnovni paket.
 
Pa kad se gura besplatna reklama za targo, onda je ok. Koliko se secam, ti si prvi objavio cenovnik/spisak kanala i ostalo ...nek dignu na 20 Mbps osnovni paket, ako imaju muda :d
 
ADSL 4 na 2 godine je 15xx dinara kod Telekoma... 2150 je bez ugovora (istekao)
 
Vrh Dno