Šta je novo?

Targo Telekom

U Bloku 70, rade par poslova paralelno. Dovlaci se optika do zgrada i podizu vertikale u zgradama u koje se odmah stavlja i opticki kabl. Rade dve ekipe, svako svoj deo posla.
 
Ja ne znam kad ce u bloku 45 da udju u zgrade vise, oko sahta su zavrsili koliko mi se cini, bila ekipa povezivala nesto pre par dana.
 
Sta je bilo sa onim najavljenim standovima na kojima ce moci da se isproba Targo internet?
 
STARA PAZOVA - POSLOVNICA

05/09/2012

Poslovnica TARGO Telekoma otvorena je u Staroj Pazovi.

Nalazi se u centru grada, u ulici Svetosavskoj br. 19.

Potražite naše prodajno mesto i tu se prijavite za uslugu, ili promenite paket. Na jednom mestu dobićete i sve potrebne informacije o aktuelnoj ponudi TARGO Telekoma.

Radno vreme poslovnice od ponedeljka do petka je 08 do 20 časova, a subotom od 09 - 17 časova.
http://www.targotelekom.rs/news/47/26/STARA-PAZOVA---POSLOVNICA/

USKORO: POSLOVNICA TC “UŠĆE”
05/09/2012

Bićemo bliži Vama! TARGO Telekom – uskoro i u najposećenijem tržnom centru u Beogradu.

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da otvaramo još jednu poslovnicu i da će naše prodajno mesto u tržnom centru „Ušće", u Bulevaru Mihajla Pupina 4, početi sa radom 11. septembra.

Radno vreme poslovnice biće usklađeno sa radnim vremenom tržnog centra, što znači da će raditi svakog dana od 10 do 22 časa.
http://www.targotelekom.rs/news/48/26/USKORO-POSLOVNICA-TC-UscE/
 
Poslednja izmena:
У блоку 23 два штанда.
 
Ovo je super za Usce dobar potez :) ,nadam se da ce u buducnosti da bude poslovnica kao ova u ST. Pazovi

Jedva cekam da odem tamo i da posetim njihov stand :D , a nadam se da ce i mnogi ovde....
 
sto? njihov internet je nesto drugaciji nego od drugih?!? otvara stranice putem misli?!? :)
stand ko stand, promoterke ko promoterke, priuceni prodavci ko i svaki drugi. dok ne bude usluga omogucena, mogu da imaju i na svakom cosku stand.
 
Šta bi moglo na štandu da se sazna što ovde već nismo? Da neće možda da testiraju brzinu preko torrenata ili da ti kažu koja je oznaka ONT uređaja? Mislim da za prosečnog posetioca ovog foruma ipak ti štandovi ne znače mnogo. Oni su više za šire narodne mase, koje nemaju pojma o nekom tamo Targu ili šta je to optička veza.
 
Realno...svako ko je zainteresovan ovde može da sazna više nego što bi ikada saznao na bilo kom štandu ili putem call centra :D
 
IzNoGooD,stromen,mimago

Pa i jeste upravu do negde.

Mozda tamo budu imali TV a koliko vas ovde je videlo uzivo tv kanale? ,a neki su se pitali kako to izgleda....

Ja nisam samo preko one kamere sto je snimao Mister_D tako da mozete recimo to da pogledate koga interesuje zar nisam upravu? I da pita za one silne kablove koje idu u tv da vidi i da mu objasne tamo na standu...

Mozda budu i imali CS na kompu pa mozda da odigrate neku igricu da vidite ping ?

Ili mozda stave onaj net 120/60 sama pomisao da vidim onu iglu sto prelazi 100 Mb/s uzivo bi mi bilo strava jer to nisam doziveo niti sam to ocekivao u Srbiji,a mozda stave i vece brzine,ili onu osnovnu :) ....

Sto se torrenata tice bilo bi neozbiljno da to stave ja mislim da nece to uraditi tako da cete morati da se oslonite na nekoga ko je vec prikljucen da vam kaze misljenje ili da slika kao sto je to uradio Mister_D ...
 
Poslednja izmena:
A i mislim da nece staviti tamo nekog ili neku ko nezna bilo bi malo neozbiljno...
 
Poslednja izmena:
Ma naravno, ja sam se malo šalio :) To što se tiče kablova drugačije ne možemo da znamo nego iz prve ruke, dnosno da nam oni kažu šta i kako :)
 
Gde ste Vojcani? :D Sta je to bilo kod vas, cujem neki lik dosao i sekao optiku da bi spojio i komsiju :lupko: I naravno sjebao sve i kad su dosli tehnicari, sta je bilo "deca se igrala nozem pa isekla" ahahhahaha :smackbum:
 
^ Srbija! :)
 
Gde ste Vojcani? :D Sta je to bilo kod vas, cujem neki lik dosao i sekao optiku da bi spojio i komsiju :lupko: I naravno sjebao sve i kad su dosli tehnicari, sta je bilo "deca se igrala nozem pa isekla" ahahhahaha :smackbum:

AAhahahahah ! Preterani HC :d
 
Evo jos malo da se nasmejemo, mora da je neki zabrinuti komsija

 
hahaha sad tek vidim njihov slogan DANAS JE SUTRA :d ... kao da gledam vektor u drugom odelu :)
 
Ja bih pre rekao da je to neki zabrinuti(verovatno bas taj sto stoji :) )radnik a vidim da ne zna da se NE MOZE pise odvojeno a ne sastavljeno kako je napisao, ali dobro odosmo u off.
 
Malo sutra :p
 
Preključe...
 
Gde ste Vojcani? :D Sta je to bilo kod vas, cujem neki lik dosao i sekao optiku da bi spojio i komsiju :lupko: I naravno sjebao sve i kad su dosli tehnicari, sta je bilo "deca se igrala nozem pa isekla" ahahhahaha :smackbum:

Koji ***** :D Kod mene nije bilo prekida ne znam koja je ulica upitanju....
 
Nazad
Vrh Dno