Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li još neko ima problem sa Tapatalkom? Neće da mi se uloguje na Bench preko Tapatalka, izbaci mi "network error, please try again later (login)", sve mi šljaka normalno.

Izvinjavam se ako nije mesto u ovoj temi.
 
Da li još neko ima problem sa Tapatalkom? Neće da mi se uloguje na Bench preko Tapatalka, izbaci mi "network error, please try again later (login)", sve mi šljaka normalno.

Izvinjavam se ako nije mesto u ovoj temi.

Obriši keš aplikacije i proradiće. Spominjali smo to na prethodnoj strani.
 
Da li još neko ima problem sa Tapatalkom? Neće da mi se uloguje na Bench preko Tapatalka, izbaci mi "network error, please try again later (login)", sve mi šljaka normalno.

Izvinjavam se ako nije mesto u ovoj temi.
Ima ispred, već je pisano o Tapatalk i istom problemu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Isto na ovoj verziji + ima mod za crnu (za amoled), jedino što ne stižu obaveštenja.
Kod mene na ovoj verziji ne može da uđe u podešavanja. Zamrzne se aplikacija tako da mora da ostane bela tema.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na ovoj verziji ne može da uđe u podešavanja. Zamrzne se aplikacija tako da mora da ostane bela tema.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Problem je verovatno do magiska i modula.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E jeste [emoji1] Hvala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Rollback odradio svoje... Aplikacija je sve gora i gora kako izdaju nove verzije...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
na kraju sam i ja morao da se vratim na 8.3.1, ništa nije pomagalo...sad je trip da se izbegava update aplikacije, koji smor...
 
Nova verzija ne radi na benchu, ne moze da se uloguje. Brisanje data/cache ne pomaze
8.3.5

Verzija 8.3.2 radi normalno
 
Poslednja izmena:
Ni meni ne radi Bench sa 8.3.5, preskociti u sirokom luku, opet cu morati da im pisem.

EDIT: Pisao sam support-u, proslog puta su resili brzo, videcemo sta ce biti sad.
 
Poslednja izmena:
Isto na ovoj verziji + ima mod za crnu (za amoled), jedino što ne stižu obaveštenja.
Samo je problem ove 6.5.6 crne amoled verzije što nema VIP, pa reklame ubijaju.. Inače vizuelno najljepša ikad

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imate li problem da se procitane teme javljaju kao nepročitane iznova i iznova? To je bilo pre nekoliko meseci i izuzetno je iritantan problem,ne znam šta je novo a šta staro.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Da , kod mene ista situacija.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Samo je problem ove 6.5.6 crne amoled verzije što nema VIP, pa reklame ubijaju.. Inače vizuelno najljepša ikad

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Ubaci u DNS: dns.adguard.com
I rešio si problem sa reklamama u celom telefonu, ne treba ti nikakav blokator.
 
Podešavanje, mreža i internet, vpn, pa tu upišeš privatni dns.
 
Poslednja izmena:
Ne, nije app. Možeš taj dns ubaciti samo na Pie androidu:
722a299d235c73e26f856672a90e47a9.jpg
 
Ok, ja sam 8.0 pa nemam tu opciju, uglavnom radi preko apk.

Sto se tiče teme ni ja ne mogu da se logujem preko TT-a, jedino Bench zeza nešto...
 
Do Bencha je, plugin treba da se azurira, pisao je DukeLander u drugoj temi. Strpite se dok ne srede to.
 
Sorry, mislio sam da je Djilke i ovde pisao:

Nije problem do tt vec bench treba da update-uje tt plugin, posto nova verzija nije komptatibilna sa starin pluginom.

Resava se, dotle koristite starije verzije


Npr ja koristim prethodnu i savrseno mi radi


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Azuriran je plugin, testirajte pa javite ima li problema

TuturuTu on rmn7
 
Ažurirao malopre, nije hteo da se uloguje. Vratio sam opet prethodnu verziju.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno