Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam ovu verziju 7.1.0. Kada recimo hocu da pogledam neki link od neke prodavnice, recimo od nrke kineske online prodavnice, blokira me. To mi se nijw desavalodok nisam update-ovao. Ne zn da li je to do tapatalka?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Imam ovu verziju 7.1.0. Kada recimo hocu da pogledam neki link od neke prodavnice, recimo od nrke kineske online prodavnice, blokira me. To mi se nijw desavalodok nisam update-ovao. Ne zn da li je to do tapatalka?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
Do adawaya vjerovatno. Blokira redirecting preko kojeg ide link. Mora se dodati taj ads u bijelu listu, a to pise gore u URLu kad otvori u browseru.

Najcesce ovi:



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
950372ba52062000596f83de4bf513fa.jpg
 
Poslednja izmena:
Nemam adway, bio sam ga instalirao pa deinstalirao, ali mi od tada pravi probleme. Recimo instalirao sam wss ali isto nesto i dalje blokira reklame i zato nece da mi pusti stream. Mora da neki zaostali file pravi problem. Imas li neko ideju sta da uradum. Telefon mi je root-ovan.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Pa editovao ti je host file, mialio.sam da znas kako radi.

Instaliraj opet adaway, idi na disable ads dole (da vrati default hosts), i izbrisi ga onda.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Zadnja beta, i dalje nije rešen problem sa preskakanjem komentara, ne nastavi tamo gde sam stao, evo i primer:
4e22e093027d9623e6eff2c38f2a34d5.jpg
d84bcb148ebcce280aa1316263611758.jpg
cd4830231f00a013b11c23fd60b9cd8b.jpg



Kako vam ovo ne smeta?
 
Što se patite sa ovim novim verzijama umesto da koristite neku staru koja provereno dobro radi? Ja sam na 6.4.7 (853) od kad se pojavila i nemam nameru da mrdam.
 
Ima gotivnih stvari v7, ali dok ovo ne srede ne mrdam sa v6.5.6.
 
Iskreno nisam ni obratio pažnju. Kada se to dešava? Kada skroluješ na dole ili kada ideš na strelicu? Preskoči par postova? Da probam da reprodukujem kod mene.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Listam forum tako što mi se primarno otvaraju teme koji nisu pročitane "Unread". Otvori temu koja ima dosta novih komentara (bilo koju za test), pročitaj par, izađi iz teme i vrati se, neće nastaviti gde si stao, preskače.
 
A 6.5.6 kada klikneš na notifikaciju iz notification bara, uvek prikazuje zadnji post.

Bilo bi bolje da prikazuje prvi nepročitani.
 
Ne, otvara zadnji komentar za koji sam dobio obaveštenje. Bar je tako za teme koje pratim kada ima novi komentar. Ili misliš na nešto drugo?
 
Čini mi se da ovi zadnji rade sporo po pitamju ucitavanja tema sa puno slika po postovima.
Još neko?
 
Ne, otvara zadnji komentar za koji sam dobio obaveštenje. Bar je tako za teme koje pratim kada ima novi komentar. Ili misliš na nešto drugo?
Da, mislim na to. Zar ne bi trebalo da otvari prvi nepročitani post ako piše da ima X novih postova u temi koju pratim?
 
Da, evo otvorio mi tvoj komentar koji si citirao:
Screenshot_2017-10-24-18-56-44-559_com.quoord.tapatalkpro.activity.png

U ovoj temi tvoj je i bio poslednji komentar.
 
Poslednja izmena:
A pisalo ti je u notifikaciji 2 nova komentara?
 
Jedan komentar, nisam pretplaćen na ovu temu. Ovde sam dobio obaveštenje jer si me citirao. Sa tememo gde sam pretplaćen, odmah baca na taj prvi komentar koji nije pročitan.Da ne bude zabune, i dalje pričam o v. 6.5.6.
 
Izašao 7.1.1 update za pro na play store-u! Nisam pametan da li raditi update; jel ispravljen problem da se kod pojedinih tema samo naslov vidi ne i text ispod?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja se posle pola godine koristeci sve nove tapatalk vip verzije vratio na staru v6.5.5 i bolje mi je nego sve nove

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
772cb63357f14ef4f63e93c67588e320.jpg
 
Šta bre napraviš od Tapatalk sa ovom 7.x.x verzijom?
Sve su bre promenili, ne mogu da se snađem. Nema više klasičnih stranica za listanje. Nisu normalni

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa dobro bre, kao da nisi navikao da uvek radikalno sve menjaju...taman se navikneš na jedan raspored i pam, sve novo; nekad to donese i bolje, ali uglavnom ne

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tapatalku je potrebna konkurencija. Nažalost, trenutno je nema uopšte...
 
Iskreno samo da vrate quick reply (jako fali mogucnost da listas temu dok pises odgovor) i ovo ce biti najbolja verzija do sada imho.
 
Da quick fali, i nervira me ovo za obavestenja, da ima više obaveštenja i prebacuje me na zadnju poruku a ne na prvu neprocitanu

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Jel su ukinuli onu opciju da mi sam ne ucitava slike?Ne mogu da nadjem.Znaci kad otvorim stranicu sa slikom,da ne pocne sam da je ucitava,nego na klik.715 verzija.Destiklirano mi je ono "show photo preview"

Sent from my Galaxy S6 Edge using TT
 
Poslednja izmena:
Kod mene od verzije 7.1 TT počeo ozbiljno da ždere bateriju, prvi je na listi potrošača
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno