Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da javim da tapa v7 s.enjao pm poruku, bilo je smajlija... [emoji3]
 
Jel moguce da sve sto je spojeno tackom izgleda kao hyperlink na ovom sugavom 7.0.4

Spam.spam
Spamcina.spamcina
Raspali.tapatalk


0a40d9165e707c7efb00e488f739af1a.jpg

Katastrofa
Edit:
Sad tek vidim Sumadincev post.
 
Poslednja izmena:
Ne baca na prvi nepročitani post nego na post pre njega. I kada klikneš da vidiš originalni post iz citata nema kako da se vratiš gde si bio (back izlazi iz teme).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na 7.0.4 sa play store ne mogu da vidim neciji status na profilu, ne pise mi vise ono "Member","Vip Member","Moderator" itd., samo pise "Member Since ...".
e3719dbefa5ee614c4de76ed4fa5f9d6.jpg
@Vojkan no hard feelings sto je SS tvog profila, bio prvi tu iznad :D
 
Poslednja izmena:
Jel jos nekog konstantno izloguje sa bencha ovaj poslednji TT?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Moje mišljenje je da svi problemi dolaze od tapatalk servisa. Nekom sve radi oke, nekom ne. Ispeglaće se to vremenom. Meni npr. konstantno vraća jednu pm kao nepročitanu, te sam morao da je obrišem.
 
Postoji li način da se sačuva Tt settings, da ne moram svaki put da podešavam nanovo?
Moja verzija sa PS takodje pokazuje crvenu tačku pored poruka, iako su pročitane.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Postoji li način da se sačuva Tt settings, da ne moram svaki put da podešavam nanovo?
Moja verzija sa PS takodje pokazuje crvenu tačku pored poruka, iako su pročitane.

Kad se loguje sa TT nalogom ostaje da se podesi jedino da otvara stranice preko eksternog browsera i crna tema :)

3 sekunde posla ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim i ja, ali se dešava da aplikacije nekada ne rade kako treba, nakon backup-a, zbog toga one vitalne instaliram fresh, nanovo..a one less frequently used vratim iz Titanium-a.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Dobri stari 6.5.6, cist UI, nema nekih iritantnih bagova, moze Customize za tabove, navigacija nije gadna..

Ne vracam se ja na 7.x.x dok ne ispopravljaju bagove i rese gluposti koje sam naveo..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
7.0.5 dostupan.

Sent from my Nokia 5
 
Zbog toga i pitam. Nema notifikacije za update na PS, na apkmirror poslednja verzija isto 7.0.4
827b686aa929bca112ea746f8ab01820.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
A jel to nema vise TT na windows store-u?Znam da ga je bilo pre,ali mi je bio sav bangav pa sam ga obrisao.Rekoh ajde opet da probam,ali ne nalazim ga.
 
Poslednja izmena:
+1 za sad nema ozbiljnije zamerke

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Posle duzeg koriscenja v6.5.6-883 (hvala @Sumadinac) mogu da kazem da je ovo najbolje verzija TT, ima nekih nedostataka i manjih bagova ali ipak radi dosta dobro i fluidno. Nisam probao novije verzije, mozda se pojavila neka bolja ali ne bih da se smaram.
 
Nema bolje, ove novije nemaju sve funkcije. Uzivaj u toj verziji.
 
Ne . 5.7.2 i dalje najbolji po meni

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno