Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel vredi preci sa 5.7.2 na 6.5. ?

5.7.2 sam koristio veoma dugo i jedva sam se nakanio da probam neku novu, proverenu verziju.
Po mom misljenju vredi preci na verziju koju sam pomenuo par postova iza, jednostavno radi brze i fluidnije dok je 5.7.2 nekima preglednija ali meni je kvarila utisak o fluidnosti uredjaja, uvek sam se nervirao kada TT krene da kilavi a sve ostalo radi veoma dobro.. isti ''problem'' imam i sa nekim drugim app (pominjao sam u drugom threadu Open Cameru npr. koja zna da ''zasecka'' i zalaguje)

Probaj i sam proceni :)
 
Poslednja izmena:
Znaci kako kome legne :) Obicno se pokajem kad krenem da cackam samo da bi promenio, ali probacu. Hvala obojici
 
fluidnija je svakako 6.5.6 od 5.7.2 verzije. treba malo privikavanja ali mi je ok skroz nova verzija i sada se ne bih vracao na staru. jedino me malo smaraju ove ogromne ikonice u spisku svih foruma ali tt ne moze da bude idealan.
 
Ja sa playa apdejtovao na 7.0.4 i velikih problema imam, ne prebacuje na prvi nepročitan nego nasumično, login mi tražu, neki forumi mi nestali....
Tako da ako neko može 7.0.5 sa 4pda da mi pošalje bio bih zahvalan...Pošto ja ne mogu da koristim njihov forum sa ove ip adrese....unapred zahvalan

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Instaliraj ti to od nule...
7.0.5 (916) - lepo radi, samo što i dalje.misli da je link posle tačke krastavac

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I vraća na poslednji pročitani post..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^^ jeste, ali makar radi PM.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi i ovde :)
Može da se bira Forum PM ili Tapatalk Chat ...
Svaki forum ima svoj INBOX-SENT ITEMS, a postoji i zajednički za sve forume.

To su odlično odradili [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To postoji i na 6.5.6 :D
 
Pa to i kažem ...
6.5.6 (883) je OK


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I dalje ne pokazuje tekst preview na pojedinim temama. Toliko o tt i novijim verzijama

1e74f10fd9413eaf2300c268afe8080e.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad se ostavi video link ili fotka, ne vidi kao content preview, kada je tekst onda se vidi.
 
Ođe radi, probo na 5 foruma, al ja to gasim inače, smara ☺
Zadnja 4pda ver, bez gappsa [emoji3]
b44159efff300299b4ce29f0a54fa256.jpg
 
I kod mene:
bdb7bb73f41ac0acfc06fbb50a0612bf.jpg
 
Desi se ponekad (tipa 1 od 50 na unread tabu) da ne prikaže i na 7.0.5 text preview...
Bar meni totalno nebitno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma OK to, nego se desi ponekad da i tekst ne prikaže ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako da obrišem poruku na ovom tapatalku? Juče greškom poslao, i nisam uspeo da se snađem, pa sam promenio da ima bar malo smisla.
 
Dok se vi prepirete tapatalk radi punom parom, 7.0.6 na ps ;)



Sent from my Nokia 5
 
Ček da bacim još koji primer :) u zoni sam :) i da verzija 7.0.5 a isto je bilo i na 7.0.2

e69f4923e105fd4ea035f1562b71cd04.jpg
8f62fb8f01183bd1fced8faedbad22c7.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U preplatama dok ste na mobile data, da li mozete uvek da odradite slide na dole za refresh!?

Do dana danasnjeg to ne radi...

Sent from my Nokia 5
 
Radilo meni uvek, ako mislimo na isto. U samom topicu mora refresh iz menija.
 
Radilo meni uvek, ako mislimo na isto. U samom topicu mora refresh iz menija.
Ovaj prikaz, ali kada je na mobile data, nekad radi nekad ne, pull down to refresh.
efb11efa7ed5f5030cdc6109f011e12e.jpg


I na Z2 zezalo evo i na ovoj nokiji nekad hoce nekad ne.. mada nijebto nista strasno, generalno 7.0.X su ok [emoji56]

Sent from my Nokia 5
 
Poslednja izmena:
Znalo je da zeza na 6.5.6 verziji - odradiš refresh par puta, sve OK, i odjednom neće, pomeri se prikaz ekrana na gore i kraj, moraš da restartuješ tapatalk da bi ponovo proradilo. Na v7 još mi se to nije desilo, a refreshujem dosta često.

edit: 7.0.6 na 4pda
 
Poslednja izmena:
Moze neko da mi sibne ovu verziju (v6.5.6-883), ovoj najnovijoj sa storea nije dobro..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Hvala!

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno