Šta je novo?

Tapatalk i PWA aplikacija

2 posta iznad
 
Takodje vidim puno postova od istih ljudi na ovih 14 strana, kao i dobar deo ljudi koji su pohvalili pwa.

Nema pwa za iOS, pisao sam već. Grozno izgleda.
 
@Ludak Mozda samo subjektivni osecaj.
Ne znam kako je na drugim na Chrome-u top
 
Ја користим pwa у Opera претраживачу, лети, и нема никаквих реклама, гледам шта причају овде људи😀
 
  • Like
Reagovanja: bit
Takodje i ja se cudim samo sto koristim pwa u Chrome-u.
 
Kada se pominje taj deo pod foruma sjajno je sto se smanjio broj, ako se zaista smanjio :)
 
Da li je moguce da se promeni ikonica na dark temi za prebacivanje na light temu? Mnogo cesto mi se desi da kliknem na nju umesto na zvonce i onda promenim temu slucajno.. Ne znam da li jos neko ima ovakav problem ili sam samo ja tupson..
 
Izvinjavam se na pitanju za koje negde verovatno već postoji odgovor/objašnjenje ali kako u PWA aplikaciji za ovaj forum da odaberem da mi za odabranu temu stižu notifikacije kada neko postavi novi post (kao kada smo u TT bili "pretplaćeni" na neku temu).
 
U gornjem delu ispod reklama imaš biranje stranica (levo, desno ili broj strane) pa odmah ispod piše "Pratite"
 
Vec sam pitao ali mi niko nije odgovorio...
Kako da koristim ovaj toolbar, ne reaguje ni na jedno dugme?
FF je u pitanju.

Capture.JPG
 
Probaj opciju "Isključite BB kod", skroz desno.
 
@bakara sada sam ptobao i na mobilnom i na desktopu sa najnovijom verzijom FF i otkljucan mi je toolbar.
 
Da, to je to
nisam to provalio.
Čemu služi isključivanje BB koda
To je mogućnost da se post napiše ili uredi na starinski način, kako je to rađeno u ovih dvadeset godina. Nekada je i brže tako.
 
@nightshadow @radashin
Hahahaha. Vickasto nema šta. Napisao sam da ne valja što ne radi tapatalk u najboljem smislu kao feedback i neko ko konstruktivno učestvuje u forumu desetak godina. Ostavite ovaj svoj humor za kursadžije. Ako nemate šta pametnije da kažete u ćutanju je spas.
 
Nauči da prihvatiš šalu na svoj račun, nema potrebe za takvim stavom stvarno.
Bukvalno par postova iznad imaš link do teme koja se zove 'Tapatalk i PWA' gde smo bistrili o tapatalku i zašto ga više nema, imaš na stotine poruka tu. Prežvakano i objašnjeno sve milion puta. Pošto koristiš forum toliko dugo, mogao si da srčuješ 'tapatalk' samo, i sve bi našao što treba, umesto da ovde dolaziš sa 'molim da se to reši'.
Ali ako hoćeš tldr - ne, neće se rešiti. Nema tapatalka više.
 
@boki99 ŠALA je u pitanju, trebalo bi da je prihvatiš.
Napisao si (konstruktivno) da ne valja što ne radi TT. I mi smo, svi zajedno pisali o tome, ali pre 3-4 meseca. I definitivno je - nema ga. Ni meni se to ne sviđa. I pošto je rasprava o tome bila pre više meseci i razmenjeno je par stotina poruka o tome, bila nam je smešna sentenca, kao s Marsa pala - molim da se to reši 😀
To je to, ništa drugo.
A da si pročitao malo ovu temu, kristalno bi ti jasno bilo da se ja slažem s tobom po tom pitanju. Čak sam i opomenut jer sam u jednom trenutku preterao sa smaranjem da se vrati TT i da mu PWA nije ni prići.
Međutim, to je to, nema ga više. Idemo dalje. No hard feelings 👍
 
Sto lozite coveka da nece biti... nije lepo...
 
Prihvatam šalu. Pozdrav za sve, Volim ovaj forum ali nikako ne volim sto nema tapatalka i to je veeeeeliki korak unazad i o tome se trebalo razmisljati prilikom redizajna. Svojevremeno sam ucestvao na ESecurity forumu pre nekih 20 tak godina i vremenom ga je benchmark pregazio jer je imao intutivniji interfejs i podrsku za tapaltalk. Ne zelim da vidim da Benchmark prodje tako. Puno srece u buducem radu.
 
Nece benchmark proci tako, davno je proslo vreme kada su forumi bili u punom povoju. Sada su fokusi na drustvenim mrezama i na discordu. Forumi su donekle prevazidjeni
 
Screenshot_20210529-085210_Chrome.jpg
Kada se nalazi slika iza navigacione trake pritiskom na hamburger meni otvara sliku umesto meni.

Edit: ovo se depava na nekim slikama, ne na svim.
 
Jel se još nekom dešava da mu se ne pojavi obaveštenje za nove poruke (gore u meniju)? Moram da uđem u temu da bi se reaktivirala obaveštenja.
 
Nazad
Vrh Dno