Šta je novo?

Syncler app

Hvala, uzeo sad na probu alldebrid. Deluje mi da ima vise anime. Plus za sad je sto sve sto skinem sa hostera imam kod njih na cloudu i pristupim preko total commandera (instaliran na fire tv-u).
 
Mozda urade nesto da se moze gledati i bez debrida ali uz Syncler+ i tako uzmu vise para🙂
To već ima, SDebrid. Ima da se uključi u opcijama tamo u Syncleru gde su čini mi se accounts? Ali je potreban Syncler+ da bi radilo. I mora da se instalira Bouncy paket provajdera, neće naći rezultate sa onim drugim. Takođe dobar je samo za starije stvari, pisao sam već o njemu.
Hvala, uzeo sad na probu alldebrid. Deluje mi da ima vise anime. Plus za sad je sto sve sto skinem sa hostera imam kod njih na cloudu i pristupim preko total commandera (instaliran na fire tv-u).
Meni ističe Real Debrid za 15ak dana + imam 1000 onih poena taman da menjam za još mesec. Nakon toga verovatno ću probati All Debrid na mesec dana. A možda i ostanem. I ovako Easynews mi je lifetime plan a sve ovi ostali mi služe za back up ako slučajno kojim čudom nešto nema ovamo.
 
Dodali su keširanje rezultata u najnovijoj verziji, obavezno probajte. Server mora da bude hoststovan od strane provajdera, za sada ga je podigao Bouncy i radi vrhunski, probajte obavezno.

Pod provider packages sada ima Source cache host opcija, tu se dodaje server.

Što više ljudi radi pretragu, više keširanih rezultata i bolje za sve. Čak i nešto što nije keširano će postati posle vaše pretrage, pa sledeća pretraga daje instant rezultate. Vrhunski...

Izašla je nova verzija syncler aplikacije koja to omogućava, a Bouncy je odmah dodao server.

 
Zna li neko koji package za kosmos da instaliram? Koji god da sam probao piše mi instalation failed?
 
Da li je neko probao Kodi+RD i Syncler+RD kako vam rade linkovi od preko 100gb?
 
Rade odlično, ali to najviše zavisi od uređaja... Ako si pitao zbog synclera, sve radi savršeno, to je samo način da elegantno dođeš do linkova, preko real debrid-a sve ide isto kao bilo gde drugo.
 
Jel ima neko mesto za Syncler+ viška slučajno? Hoću da proverim samo kakvo je stanje na SDebridu u odnosu na poslednji put kad sam koristio Syncler. Da li se menja nešto sa ponudom i sadržajem tamo ili ne?

Ne želim da koristim Syncler za gledanje, imam Kodi sa All Debridom i Easynewsom već neko vreme, samo mi treba zbog SDebrida i to na neki dan samo. Posle toga ću ga deaktivirati. Neće imati niko problema zbog korišćenja sa dve IP adrese jer ne planiram ni sekundu videa da pustim preko njega.
 
Zna li neko koji package za kosmos da instaliram? Koji god da sam probao piše mi instalation failed?
I ja evo već danima pokušavam i ništa, sve sam ukucavao i ništa, ista greška uvjek, brisao app pa ponovo instalirao, opet ništa. Imam i RD nalog..
Zna li neko možda riješenje?
 
U poslednje vreme ne radi prevod, da li ima još neko takav problem?
 
Opensubtitles je promenio api, mora da se implementira novi, zato ne radi. Dobra vest je da je developer rekao da ce pored te ispravke da doda nove izvore, addic7ed,podnadpisi, subscene. Ja sam mu slao poruku i rekao da ubaci i titlovi.com ako moze, kaze ako sajt ne blokira aplikacije, nije problem, ubacice i to.

Pre par dana je rekao da ce mu za to trebati nedelju-dve, doduse.

U medjuvremenu mozes da stavis kodi kao plejer, pa da iz njega ucitas titlove preko nekog addon-a.
 
igrao sam se malo sa ovom app ali da bih kupio pretplatu zanima me konkretno sta cu dobiti vise u odnosu na stremio...imam alldebrid
 
Pa uplatis mesec dana i vidis, nije neka para. Generalno preglednije, radi brze, stabilnije.
 
Pa uplatis mesec dana i vidis, nije neka para. Generalno preglednije, radi brze, stabilnije
ne razumijem takve odgovore...ako bi svaku app placali da bi je testirali to bi ipak bila velika para a ovaj i slicni forumi nam ne bi bili potrebni...
a pod dva minimalno se mora uzeti na 4 mjeseca sto kosta oko 10-11e...tako da ... nije sve u broju postova..ima nesto i u kvalitetu istih.
 
Ni ja takva pitanja. Napisao sam ti da je mozda malo preglednija, stabilnija... To je ono sto ce ti svako napisati. Ona radi apsolutno sve kao i stremio, kao i sve druge slicne aplikacije. Nista novo, nista drugacije. Povezes trakt, povezes debrid nalog i to je to. Ja sam je koristio mesecima, a onda skapirao da mi kodi nudi to isto za dz. Dok mi stremio nikad nije odgovarao.
 
@olimp "Osim" preglednijeg i lepšeg interfejsa,i to je pitanje kako kome,nema ni jednu prednost u odnosu na kodi.
Ja sam razmišljao da se pretplatim,zbog čini mi se lakšeg korišćenja za stariju osobu,pa ako si za možemo preko pp da se dogovorimo da delimo.
 
konkretno me zanima, uz AD ili RD da li je mogucnost otvaranja ponudjenog video materijala veca u odnosu na stremio koji je ogranicen samo na torrentio.
ako otvara sve sto i kodi onda je to vec prednost. stremio je takodje stabilan kad se dobro podesi, njegovi adonsi daju vrlo dobru preglednost , u trakt mogu dodati sve zive liste itd a sa novim brand update i app redesign izgleda takodje dobro...
tako da mi ljepsi izgled, stabilnost i brzina nisu neki aergumenti..veci mi argument daju sebicni odgovori tako da cu kupiti sebi pretplatu a onda nakon detaljnog testa iznijeti i podijeliti svoje misljenje ovde..
 
Na sta mislis "otvaranja ponudjenog materujala" veci izbor, bolja pretraga? Ako je to pitanje, onda ne. Scraper koji koristi nije nista bolji od torrentia, sta vise mislim da je losiji. Jedini plus je sto je "lepa" aplikacija.
 
Ja nemam ovu apk u Google play na Android TV-u .Pomoć?
 
Nema je na GP, skini sa sajta syncler.net
 
Nazad
Vrh Dno