Šta je novo?

Syncler app

Nema, izgleda slaba dostupnost anime na RD servisu. Izgleda da ja nesto nisam dobro podesio.

Koji server si stavio u express provajder? Mozda je do toga.
 

Prilozi

  • 20220322_172740_8.4.300.jpg
    20220322_172740_8.4.300.jpg
    278.1 KB · Pregleda: 23
Kod mene ima ovo
IMG_20220322_185738.jpg

Ma ti njihovi provajderi su katastrofa. Em ih sporo azuriraju em ih ne odrade kako treba.

Majke mi ja da znam da radim sa json-om ili javascript uradio bih im te provajdere ljudski.

Ja koristim onaj Jackedup (bez Orion-a), a Orion sam intalirao posebno sa njhovog sajta kao Kosmos. Mada i taj Jackedup je prepun nekih torent sajtova koji ne rade i trebaju da se izbace. Ja im pisao na redditu da srede to, i napala me gomila kretena kako bi sve to usporilo i da Syncler ovako radi najbrze bla bla.. kreteni klasicni, ne razumeju da kad bi provajder paket oslobodio on nekih torenata koji ne rade kao stu su BTDB, Sky Torrents, Piraterio, Torrent9 i jos gomila takvih, da bi i trazenje rezultata bilo brze. Jer scraper kad naleti i na torent sajt koji ne radi on pravi zastoj i na svaki takav sajt astoj je veci.

Koji provajder paket imas ti? Probaj da izbrises pa ponovo ga instaliraj.

I batali Bouncy ako imas, em je glup, em je spor do zla boga, em malo malo pa pukne pa moraju da cekaju developera po dva, tri dana koji to odrzava da ga sredi. Najbolje po meni je da se ima Orion za Kosmos i Jackedup za Express.
 
Nemam ni Bouncy ni kosmos. Bio mi ubacen neki aki07?!, sad sam obrisao sve i ubacio JackedUP za express. Pronasao mi je za sad vecinu anime. Hvala :)
 
Poslednja izmena:
Kada nema nesto na RD-u, onda je najjednostavnije da se ode na neki javni torent sajt, nadje taj sadrzaj i pokusa da se skine torent ili prekopira magnet u Real Debridu da oni skinu taj torent. Nakon toga trebalo bi biti dostupno i za onog koji je skinuo ali i za sve ostale korisnike RD-a.

Mada cisto sumnjam da nema to na RD-u. Moze da bude do formatiranja anime epizoda (verujem da je to anime?). Tu se sve aplikacije tog tipa pa cak i Kodi muci sa njima jer aplikacije i Kodi addonovi najcesce epizode traze u formatu SxEx, dok anime ako se ne varam drugacije obelezava epizode. U tim situacijama ne preostaje nista drugo nego da se gleda sadrzaj sa RD clouda. Ubaci se na cloud (isti postupak kao kada hocete da skinete nesto preko RD-a downloadera) i potom se u Syncleru ode na Debrid Manager (to je kada pretisnete nazad pa se pojavi onaj prozor skroz levo) i da od tamo se pusti sadrzaj.

Pogledajte prilog 338749

Pogledajte prilog 338750

ima gomila nekih attack on titan, jel to nesto od ovoga sto si trazio?
Kako smanjite ovaj prikaz linkova da vam se prikazu svi audio formati u traci?
 
Da li mogu ubaciti vise express provajdera ili je preporucen samo jedan?
 
Od tih njihovih provajdera ja bih preporucio samo jedan da se instalira. Bagoviti su i to se tek vidi kad ih ima vise, ne bitno da li su Kosmos ili Express.

Drugi koji je prilicno dobro odradjen je Orion. Za njegovu instalaciju najbolje je otici na sajt Orionid i tamo pratiti uputstva. Sve je lepo objasnjeno.

Smara sto se toliko cekaju azuriranja i nove verzije iskreno, mislim na Syncler aplikaciju. Cekam vec pola godine da se ubaci Trakt scrobbling karakteristika i mucak, jos nista :cautious:
 
Odlično radi syncler, ja ga koristim u kombinaciji sa real debrid i bas dobro radi. Kvalitet fajlova fenomenala. Zamerka sto aplikacija nije lepo spakovana za fireTV pa nemam ikonicu (dosta aplikacija ima ovaj problem sa fireTV).
 
To je problem do fire os-a, drugi launcher rešava.

Inače, instalirate samo jedan express i jedan cosmos po želji, ne više.
 
Znam, nego mrzi me da nameštam drugi launcher.

Ja sam samo express. Mislim da nema potrebe i cosmos da se ubaci.
 
Pa i nema potrebe da se ubaci nista osim Jackedup tj. Express-a. Realno.

Ja sam ubacio cisto Orion na mesto Kosmosa zato jer je mnogo brz a desi se ponekad da tamo ima neki magnet koji ili nema ili je izbrisan sa nekih javnih trakera a taj fajl ostane na RD serverima i onda ga on pronadje preko Oriona. Ali to su zaista neki vrlo retki slucajevi. Ja sam pre testirao na preko 500 sigurno razlicitih filmova i serija i u 95% samo Express (Jackedup) je dovoljan.
 
Kvalitet fajlova fenomenala.
Sa ovim moram da se slozim. Ja sam neko ko nije koristio ove fajlove i enkode sa javnih trakera jer sam godinama samo privatne koristio. I onda kada sam presao na ovaj stream fazon na RD-u realno najveci procenat fajlova je ovo sto ima da se nadje na javnim trakerima. Ali ja na mom televizoru od 42' i sa udaljenosti koje gledam tv uopste ne vidim da ima neke razlike u kvalitetu slike izmedju ovih vecih enkoda i sa ovih jakih trakera tipa HDBits, HD-Torrents itd.

Sta znam kada se uporedjuju screenshotovi znam da ima, ali kada se gleda nesto to je jednostavno neprimetno a meni je to bitno, briga me iskreno da uporedjujem ss-ove :D

I sveukupno za sve zivo ima gomila velikih tih fajlova, tako da za ovo sto se placa usluga je babaroga.
 
Bilo je već pitanje ali niko nije dogovorio. Da li moze da se ubaci lokalna arhiva filmova sa Nas-a. Serovan folder sa filmovima i svim meta podacima.
 
@ artur
To ne znam. Iskreno mislim da ne može ali nisam skroz siguran.

Jel ste izvalili ovaj SDebrid? Pojma nemam ko to održava i gde se nalazi, ali je besplatno i ima nekih zanimljivih stvarčica, doduše uglavnom nešto starijih stvari od 2 godine pa starije. Radi bez ikakvog debrida od ovih što se plaćaju, juče baš testirao i radi bez problema. Potrebno je samo imati Syncler+ verziju i instalirati onaj Bouncy provajder paket.

Znam da sam ja preporučivao da se on ne instalira jer je spor nekako, ali zbog ovog vredi jer ponekad na tom SDebridu se nađu neki 4K i 1080p remuxi kojih nema uopšte na javnim trakerima, pa s toga ih nema ni na Real Debridu, Premiumizeu i All Debridu.

Ko želi da proba lako se uključuje. U opcijama u Syncler-u idete na aacounts i skroz dole nalazi se SDebrid kartica, uključite je. Onda instalirate Bouncy provajder paket (na mesto Kosmos-a) i to je to. Da ponovim da ovo radi samo kada imate pretplaćenu Syncler+ verziju aplikacije.

Baš je zanimljiva dodatna opcija za još linkova.
 
Real Debrid ili alldebrid? Upoređivao neko? Ističe mi prvi, pacne znam dal da produzim, ili probam drugi.

Uspeo neko da uradi backup na syncler regularnoj aplikaciji, a onda restore na beta verziju?

Može li da se iz syncler aplikacije pristupi sadrzaju koji skinem sa host servisa preko real debrid-a?
 
Real Debrid ili alldebrid? Upoređivao neko? Ističe mi prvi, pacne znam dal da produzim, ili probam drugi.
Dobra su oba. Možda ne bi bilo loše da probaš i All Debrid jer se oni izuzetno brzo popravljaju i napreduju? Ja sam probao All Debrid jedno 3,4 puta, i svaki naredni put bili su bolji i bolji. Sviđa mi se ovaj plan njihov što uplatiš 300 dana i ne razmišljaš i verovatno ću i ja to probati. Real Debrid ima najduže iz jednom 6 meseci.

Može li da se iz syncler aplikacije pristupi sadrzaju koji skinem sa host servisa preko real debrid-a?
Misliš na ovaj Debrid Manager? Da pristupiš onome što si skinuo na cloud Real Debrida? Ako je to, onda se ide na Debrid Manager.
 
I real debrid može da se uplati 2x6 meseci,pritom se dobijaju I oni poeni, pa može i 6 + 1 mesec i to je 1000 poena što je dodatni mesec. Znači ispadne 8 meseci za 20 eura I to ako nemaš nikakve poene na startu.
 
Kako uplaćujete ove servise, Syncler, A Debrid i R Debrid? Moze li preko PayPal-a?
 
Izgleda da u novom azuriranju Synclera koje dolazi uskoro vise nece trebati debrid
 
Kako uplaćujete ove servise, Syncler, A Debrid i R Debrid? Moze li preko PayPal-a?
Real Debrid ne može preko Pay Pala, ja ga uplaćujem preko kreditne. Za All Debrid ne znam kako beše tačno. Na All Debridu nikada nisam uplatio premium, samo iskoristio onaj trial period, nekoliko puta sa par različitih telefona :LOL:
Izgleda da u novom azuriranju Synclera koje dolazi uskoro vise nece trebati debrid
Hoće li biti to ažuriranje u ovoj godini? :D

Ono što sam video da je pušteno kao beta test, pojma nemam koje su opcije koje se mogu uzeti kao neko ažuriranje iskreno. Ništa od onoga što je traženo na redditu nekoliko puta nije implementirano.
 
Pa preko cega ce pretrazivati linkove?
Kosmos provajder je bio free a vidim sad na objavama da pronalazi daleko vise linkova nego Express i da cak ima neka opcija i za offline linkove🤔 Mozda ja to slabo kontam🙂


 
Poslednja izmena:
Real Debrid ne može preko Pay Pala, ja ga uplaćujem preko kreditne. Za All Debrid ne znam kako beše tačno. Na All Debridu nikada nisam uplatio premium, samo iskoristio onaj trial period, nekoliko puta sa par različitih telefona :LOL:

Hoće li biti to ažuriranje u ovoj godini? :D

Ono što sam video da je pušteno kao beta test, pojma nemam koje su opcije koje se mogu uzeti kao neko ažuriranje iskreno. Ništa od onoga što je traženo na redditu nekoliko puta nije implementirano.
Mislim na ovu objavu


Syncler
 
Poslednja izmena:
Ma sve je to isto i trebaće Real Debrid ili neki od tih debrid servisa. Pa mislim oni su ti koji drže te fajlove na njihovim serverima. Ok neki 720p enkodi od 1 GB i 1080p od 2 GB svakako se mogu nađi free na netu, ali za neke kvalitetnije i veće ripove od po 10,15, 50 GB trebaće debrid.
 
Ma sve je to isto i trebaće Real Debrid ili neki od tih debrid servisa. Pa mislim oni su ti koji drže te fajlove na njihovim serverima. Ok neki 720p enkodi od 1 GB i 1080p od 2 GB svakako se mogu nađi free na netu, ali za neke kvalitetnije i veće ripove od po 10,15, 50 GB trebaće debrid.
Mozda urade nesto da se moze gledati i bez debrida ali uz Syncler+ i tako uzmu vise para🙂
 
Nazad
Vrh Dno