Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Danas stigla verzija 20.4.12.
Proban Sygic+AndroidAuto, miks zadovoljstva i razočaranja. Zadovoljstva - što konačno radi neka neGoogle navigacija, i zato što je to Sygic, jedna od vizuelno najlepših navigacija....
Razočaranja - nisa mogao da verujem, ovi iz sygic-a su opcije glasovne navigacije, detaljnih instrukcija, line assistence-a i ograničenja brzine izdvojili u dodatani paket, Premium za AA, i koji košta 4700din!!! Kao imaš navigaciju za AA, ali da ipak doplatiš, i to koliko!!! Bez veze....
 
@dexx01
Kako izgleda Sigic na ekranu multimedije?
Gmap mi se ne sviđa zbog velikog zelenog pravougaonika u gornjoj levoj strani, koji zauzme veliku površinu ekrana.
 
@obris
Nisam dugo testirao...Fino izgleda, ali tek bi bilo pravo kada se kupi Premium za AA
 
Ma i to može da se preskoči.
IzGooglaj Android Auto i AAmirror. Treba ti rootovan fon i AAmirror aplikacija. I onda sve sa fona se vidi na displeju multimedije preko Android Auta.
 
Kod Sygica se sve plaća. Nije dovoljno platiti jednom nego sa svakom novom mogućnošću/opcijom pojavi i zahtev za plaćanjem. Hajde da su jedini.nego postoji gmaps
 
Ček jednu stvar nisam razumeo, imam Sygic plaćen nalog, da li su mi nešto oduzeli posle ovog update-a? Pitam jer mi navođenje na srpskom ne radi posle update-a. Zanima me da li je u pitanju bug ili su se oni malo preračunali?
 
Članovima test grupe je objašnjeno, da je cena AA tolika zbog plaćanja odredjenih licenci i cena razvoja
 
Čekaj, imam premium lifetime licencu za telefon, izbacili su glasovnu navigaciju ili nisam dobro razumeo?
 
@scouser

To i ja pitam, da li je u pitanju bug ili bezobrazluk koji neće tek tako proći?
 
Ja sam razumeo da i dalje radi glasovna navigacija na telefonu, a da bi glas radio i na AA, mora doplata.

...valjda.
 
I ja mislim da je tako, najnovija doplata je samo za AA.
 
Ok, to bi bilo logično. Međutim meni posle update-a ne radi glasovna navigacija na srpskom, dok na ostalim jezicima radi. Deinstalirao sam aplikaciju i ponovo instalirao ali opet isto. Imam premijum nalog, kakva su iskustva drugih korisnika po tom pitanju?
 
Da li u ponudi jezika nema srpski, ili ima ali ne radi?
 
Ima srpski ali ne radi. Sve sam probao ali srpski neće da radi.
 
Uradih to, napisao sam malopre. Zanima me kakve je situacija sa drugim korisnicima koji imaju premium nalog? Da li je problem prisutan kod svih ili je samo kod mene?
 
^
Ma opušteno Jakša, bitno mi je da znam da je problem do mene i da vidim kako da ga rešavam.
 
Ako treba javi ima nas nekoliko u beta tester grupi pa možda možemo da "prenesemo" problem gde treba
 
Hvala na pomoći, gubim ideju šta da radim. Denistalirao sam apliiaciju, obrisao sve ostatke, restartovao telefon, ponovo je instalirao ali i dalje nema rezultata…
 
^
Ma opušteno Jakša, bitno mi je da znam da je problem do mene i da vidim kako da ga rešavam.
Ja imam Sygic premium i recimo kod mene sve radi fantastično na androidu 8 Honor 7c koji mi i služi za navigaciju dok mi na Samsungu A50 sa androidom 11 baguje navođenje na srpskom koje sam tek maločas uspeo da sredim brisanjem keša i fajlova i ponovnom instalacijom a recimo juče čitav dan nisam ni uspeo da pokrenem Sygic (app crash) ili se dešavalo da učitava predugo pa tek posle minut-dva proradi. meni se lično jako dopada novi izgled i grafički i funkcionalno.
 
Hvala na pomoći, gubim ideju šta da radim. Denistalirao sam apliiaciju, obrisao sve ostatke, restartovao telefon, ponovo je instalirao ali i dalje nema rezultata…

A drugi jezici rade , tako si napisao, samo mi reci koja verzija sw pa cu da pitam, samo da proverim, srpski glas, zenski ?
 
Hvala na pomoći, gubim ideju šta da radim. Denistalirao sam apliiaciju, obrisao sve ostatke, restartovao telefon, ponovo je instalirao ali i dalje nema rezultata…
Да ли ти је у самој навигацији у подешавањима обавештења и звукови изабрана опција за глас Српски језик?
 
neće ni meni srpski glas, sad probao do Zemuna.
 
@encarta

Jeste, sve je podešeno kako treba, više puta sam proveravao.

@jaksa007

Rade mi recimo hrvatski i engleski, nisam dalje proveravao za ostale. Evo SS za verziju Sygica.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-04-11-08-11-33-778_com.sygic.aura.jpg
    Screenshot_2021-04-11-08-11-33-778_com.sygic.aura.jpg
    49.3 KB · Pregleda: 20
Мени је после неког ажурирања избацио српски језик па сам морао поново да га скинем.
 
Prošlo je desetak dana od velikog update-a, kada mi se pojavio problem sa srpskim glasom, bilo je posle i 2-3 manja update ali problem nije rešen. Probao sam da sve obrišem, deinstaliram aplikaciju, restartujem telefon i ponovo instaliram ali bez rezultata. Primetio sam da kada skinem srpski glas on uopšte ne stoji ponuđen među raspoloživim glasovima, iako se recimo vidi i postoji u folderu voices. Pisao sam im mail ali bez odgovora, totalno neozbiljno.

@scouser

Imao si isti problem, da li si ga nekako rešio?

@BokiPK

Da li se kod Sygica može aktivirati Alfanum Danica, ako može kako da to uradim?
 
Da, posle nekog apdejta pojavila se Jovanka, skinuo glas i sve radi regularno.
 
Kod mene je Sygic i dalje na 19.xxxx. Nema nikakvih update. Ni kada manuelno proverim.
 
...Da li se kod Sygica može aktivirati Alfanum Danica, ako može kako da to uradim?
Naravno. To nema veze sa softverom nego sa sistemskim podešavanjima (tj ima, ali samo toliko da izabereš TTS kao glas, isto kao i za bilo koji softver koja ga podržava).
Moraš da ga setuješ kao default TTS engine telefona.
 
Nazad
Vrh Dno